Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

ELIS DESIGN Montessori duhová houpačka 5in1

    2 zkušenosti

Houpačka, skrýš, sedačka, prolézačka, nebo skluzavka... To vše v jednom nabízí Montessori duhová houpačka od českého výrobce ELIS DESIGN.

Poslouží nejen při hře, ale, doplněná o měkkou polstrovanou podložku, i jako pohodlná kolébka pro nejmenší dětičky, kde houpáním usnou jako mávnutím kouzelné hůlky. Nicméně, díky nosnosti až 110 kg, se na ní vyřádí malí i velcí. Je také moderním a stylovým doplňkem interiéru.

Houpačka je vyrobena z kvalitní 18 mm silné, ručně dohladka opracované březové překližky, poctivě lakované barvami s atestem. Desky jsou velmi přesně vyfrézovány, aby bylo možné je dokonale zasadit tak, aby pevně seděly na místě.

Na rozdíl od dřeva je povrch překližky pevný a odolný vůči oděrkám a škrábancům.

Se zřetelem na bezpečnost je houpačka vybavena postranními madly, které zabezpečí jistotu a horními držadly pro větší stabilitu houpačky. Madla mají formu postranních výřezů opatřených korkem pro lepší dotažení a všechny hrany houpačky, včetně desek, jsou navíc broušeny do kulata pro zajištění maximální bezpečnosti.

Houpačka je kompatibilní s Piklerové trojúhelníkem1 pro ještě víc zábavy a možností.

Všechny produkty se vyrábí v Evropě z kvalitních materiálů. Každý výrobek je finálně ručně opracován a prochází pečlivou kontrolou.

Jak dopadlo testování Montessori duhové houpačky Elis Design?

Kde koupím Montessori duhovou houpačku 5in1

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s ELIS DESIGN Montessori duhovou houpačkou 5in1

Máš zkušenost s ELIS DESIGN Montessori duhovou houpačkou 5in1?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
pepper05  21. zář 2021

Všestranné vybavení dětského pokoje s krásným designem!

Duhovou houpačku od Elis Design jsme pořídili k prvním narozeninám našeho syna a od té doby je nedílnou součástí dětského pokojíčku. Nejprve se využívala s polštářkem jako houpačka, posléze byla ideální k prvním krůčkům kolem dokola. Kolem roku a půl byla nejoblíbenější jako prolejzačka, a teď je to nejčastěji most pro auta a garáž. Jedna funkce je ale oblíbená pořád - funkce baru na svačinky „na stojáka". :-) Jak je vidět, je to opravdu všestranná věc. Navíc, s nádherným designem pro holky i kluky, která krásně dotváří pokojíček. A dřevo, ze kterého je vyrobená, je moc příjemné na dotek. Jednoznačně doporučuji!
 • Všestranné využití pro různě staré děti
 • Krásný design
 • Kvalitní konstrukce i materiál
 • Vyšší cena, nicméně vzhledem k využití na několik let odpovídá
0 poděkování
dominika_c  5. zář 2021

Hračka, ktorá zapája všetky zmysly a rozvíja fantáziu

Vďaka svojmu všestrannému využitiu u nás hojdačka zabodovala na všetkých frontoch. Malí, veľkí, dievčatá, chlapci, dospeláci - nadšení sme všetci. Deti oceňujú sto spôsobov využitia, ja oceňujem, okrem oku lahodiaceho dizajnu, aj kvalitné vyhotovenie, funkčnosť a univerzálnosť. Tieto atribúty robia z tejto hojdačky hračku, ktorá porastie s deťmi a roky rokúce bude súčasťou našej domácnosti. Trikrát hurá dreveným hračkám, ktoré zapájajú všetky zmysly, podporujú motorický rozvoj a otvárajú svet fantázie.
(8 fotek)
 • všestranné využitie
 • vhodná pre rôzne vekové kategórie: (nielen) od 1 do 6 rokov
 • kvalitné a odolné spracovanie
 • štýlový dizajn
 • kompatibilita s ďalšími výrobkami, ktoré možno dokúpiť
 • podpora správneho motorického rozvoja
 • nosnosť až 110 kg
 • žiadne
0 poděkování