Hodnocení a zkušenosti s dětskou výbavou

Máš zkušenost s dětskou výbavou?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení

Lullalove sada látkových tetra plenek 60 x 80 cm, 4ks

konik_testuje  7. lis 2022

Plenky Lullalove jsou jako z dob minulých

Když se řekne látková plena, všichni nostalgicky vzpomínáme na ty, které používaly naše maminky nebo babičky a pár šťastných vyvolených je v dokonale zachovalém stavu zdědilo po předchozích generacích. Zodpovědně ale mohu vyhlásit, že tetra plenky Lullalove jsou jako z dob minulých. A to v nejlepším smyslu slova. Jsou pevné, praním se neztenčují, drží tvar a jsou navíc vysoce savé. Zkusili jsme je místo osušky po koupeli i na rozlitý čaj a troufli jsme si i na použití místo jednorázové pleny. A Lullalove obstály na výbornou. Oceňuji i možnost prát je až na 95° a složení ze 100% bavlny.

Lullalove lehká dečka z vlny Merino Motýlek

konik_testuje  7. lis 2022

Nejen, že nekouše, je naopak dokonale příjemná na dotek

Vlna kouše, říkali. A ani netušili, jak moc se pletli. Tohle přesvědčení odradí spoustu maminek od koupi vlněné dečky pro své děťátko. Merino vlna je ale jiná. Nejen, že nekouše, je naopak dokonale příjemná na dotek a její hřejivost a měkkost ocení ti nejmenší, ale také velcí. V postýlce i v kočárku krásně vypadá a zahřeje třeba i po večerech u televize. Oblíbili jsme si ji prostě všichni! Vynikající termoregulační vlastnosti z ní dělají skvělého společníka, který zahřeje, ale děťátko se pod ním nezapotí ani v teplejším počasí. Navíc, odvádí vlhkost.

Lullalove bambusová dečka

konik_testuje  7. lis 2022

Zahřeje a malí ani velcí neodolají pokušení se s jemným materiálem pomazlit

Jemná, lehká a krásná. Taková je bambusová dečka Lullalove, která je v nabídce e-shopu v několika krásných barvách. Skandinávský design v zemitém odstínu je pastvou nejen pro oči, ale zahřeje a malí ani velcí neodolají pokušení se s jemným materiálem pomazlit. Bambusová vlákna v kombinaci s bavlnou jsou příjemná na dotek a celá dečka je navíc prodyšná a ověřili jsme si v praxi, že lze dýchat i přes ní, pokud by jí dítě tedy mělo přes obličej, může bezpečně spinkat dál. Jako dečka do kočárku nebo do postýlky je naprosto ideální volbou.

Fusak Cottonmoose Combi Yukon 3v1

mmmmmartinka  18. říj 2022

Skvely fusak

Z tohoto fusaku jsem naprosto nadsena. Je prakticky a moc pekny.Kozesinka na něm vypada moc pekne.
Vybraly jsme loni tento fusak v černé barvě,aby na něm bylo videt co nejméně fleku.
Je jeden z nejdelších,což pro me byla priorita.(pro malé mimi lze spodní část odepnout)
Ma stahovací snurku kolem krku,tudíž na dceru nefouka.

kacka1994  29. kvě 2022

Skvělé dudlíky

Krásné, skvélé, naprosto bez chyby :)

kacka1994  29. kvě 2022

Lahvička dost teče

Lahvička pro mne byla spíš zklamáním, teploměr a anticolikový systém je super, ale s anticolicovým systémem nejde lahvičku uzavřít, aniž by vytekla (je potřeba anticolicové brčko vyjmout ven a zadělat v hrdle uzávěrem,). Savička má oproti jiným značkám v této velikosti celkem silný průtok.

kristyneckaa27  29. kvě 2022

Testovaly jsme dudlíky star Den a Noc

S dudlíky máme výbornou zkušenost. Hlavní je to že Štěpánkovi hned padl. Dudlíky jsou krásné svým vzhledem. U nočního dudlíku oceňuji světélkování,takže nemusím v noci rozsvicovat. Ale pozor, nezapomeňte před den nechat dudlík nasvítit.

kristyneckaa27  29. kvě 2022

Štěpánek testoval láhev NUK

U lahvičky nemáme co vytknout. Tvar Štěpánkovi hned padl,a měření teploty je naprostá paráda!

makika123  29. kvě 2022

Lahev

Testovali jsme láhev, super za mne měření teploty a tvar lahve

makika123  29. kvě 2022

Dudlik

Máme dudlíky a super je ten na noc kdy ho nemusíme nikde hledat a je krásně vidět jen je potřeba ho přes den nechat nabrat sílu na noc 🙂. Oceňuji tvar dudlíku krásné zůstává prostor pod nosem.

Rostoucí plavky pro kojence i batolata Gaga's

lucinkased  25. únor 2022

Skvělý produkt - doporučuji 👍🥇

Super materiál, kvalita i design! Komunikace s obchodem perfektní.

hanka105  21. únor 2022

Plenky a ubrousky Moltex

Měla jsem možnost vyzkoušet plenky Moltex vel. 4, dcerka má 8 kg a sedí jí krásně.
Co se týká funkčnosti jsem velmi spokojená. Otestována výdrž 8 hodin. Žádný zapařený zadeček a hlavně jsou plenky šetrné k životnímu prostředí.
Obrázky na plenkách jsou další příjemný bonus. Jsme tedy nadšenci pejsků, tak budeme muset vyzkoušet i další velikost a natahovací plenky mě také zajímají.

Vlhčené ubrousky nezapachají a krásně otírají.

kamilaschwartz  21. únor 2022

Plenky Moltex Pure & Nature Maxi 7-18 kg

Syna od narození látkuji, ale na cestování používám plenky jednorázové. Hledím na šetrnost hlavně k pokožce a přírodě. Ze známějších jsem zkusila:
- Kolorky za mě NE (zbytěcně drahé, malý byl opruzený a moc toho nenasajou).
- Bobilo za mě ANO (cena super, příjemné na dotyk).
- Moltex TOP

… Náhodou jsem mohla vyzkoušet Moltex a nejspíše už u nich zůstanu, protože skvěle vsajou moč po celé plínce, ta je pěkně suchá na dotyk a velikostí a tvarem sedí mnohem lépe než Bobilo. Skvěle se přizpůsobí miminku. Nedělají opruzeniny a hodně pojmou. Sice je cena dražší, proto jsem je nezkoušela hned, ale stojí za to. K látkování strop. Syn má necelých 10 kg a používáme s kočičkama vel. 7-18 kg. Pokud se poštěstí, budeme v nich pokračovat na dalším miminku. ☺️

stepanka_s  21. únor 2022

Plenky a ubrousky Moltex

S plenkami Moltex jsem velmi spokojena. Vždy si zakládám na kvalitě plen už proto, že syn trpěl vyrážkou, když jsem pořídila nekvalitní plenky. Vnitřní vrstva plen je 100% přírodní - velké plus. Nestalo se mi, že by se syn "pročůral" mimo plínku. Takže, když už spinká celou noc, plenky vydrží 😊.
A ubrousky jsou též zcela ekologické a přírodní, mají neutrální PH a neobsahují žádné parfémy či alkohol. Ani ubrousky synovi problém nedělaly. Plenky budu používat i u druhého syna. 😊

hanes85  21. únor 2022

Doporučení plenek Moltex

Začala jsem používat pleny značky Moltex před třemi měsíci. Musím říct, že jsou opravdu úžasné.🙏🏻 Dcera je v nich moc spokojena, neopruzuje se, krásně sají a ty zvířátkové motivy? Za nás absolutní výherce!
Nejen, že pro nás mají velký význam, jelikož jsou ekologické a chrání tím přírodu, ale také jsou tenké a krásně sedí. Za nás můžu jen a jen doporučit.❤️

Dětská jídelní sada z bambusu Včela

nazka  8. led 2022

Krásná ale rozbitná

Za nás musím pochválit design opravdu krásné. Ale dceři spadl hrníček jednou omylem na zem a od té doby je prasklý, tudíž nepoužitelný, museli jsme vyhodit.
Druhá dcera mlátí se vším schválně, pro ni a ji podobné děti je to zbytečná investice bohužel

kikina7  26. zář 2021

Oblečení pro všechny malé dobrodruhy a neposedy

Lenochodí novinka z teplého merina od Crawler se u nás zabydlela velmi rychle a po týdenním testování zatím mohu jen a jen chválit. Je tak příjemné, že ho dcera nechtěla sundat ani v teplých dnech a uvedlo se skvěle.

rebe  26. zář 2021

Nekousavá vlna v atraktivním designu

Merino oblečení Crawler jsem měla pro miminka na nošení, bylo krásně prodyšné a jemňounké. Zimní triko mám pro sebe, je velmi hřejivé, ale nepotivé. Nyní jsme do třetice otestovali sadu zimního trika a legín pro děti a opět nadšení. Jedinečný vzor, vysoká kvalita materiálu a šití, skvělé uživatelské vlastnosti.

alneka  22. zář 2021

Nepotivé, rostoucí, perfektní

S produkty Cawler jsem začínala u svého prvního dítka, jako první produkt jsem kupovala merino rukavičky. Bude to 7 let a mám je pro třetí dítko doteď, jsou nesmrtelné.
Aktuálně mi domů přibylo merino v žebrovaném úpletu, ze kterého jsem byla rozpačitá, je takové… oldschool. Každopádně mě nadchlo stejně jako jeho hladká verze.

ELIS DESIGN Montessori duhová houpačka 5in1

pepper05  21. zář 2021

Všestranné vybavení dětského pokoje s krásným designem!

Duhovou houpačku od Elis Design jsme pořídili k prvním narozeninám našeho syna a od té doby je nedílnou součástí dětského pokojíčku. Nejprve se využívala s polštářkem jako houpačka, posléze byla ideální k prvním krůčkům kolem dokola. Kolem roku a půl byla nejoblíbenější jako prolejzačka, a teď je to nejčastěji most pro auta a garáž. Jedna funkce je ale oblíbená pořád - funkce baru na svačinky „na stojáka". :-) Jak je vidět, je to opravdu všestranná věc. Navíc, s nádherným designem pro holky i kluky, která krásně dotváří pokojíček. A dřevo, ze kterého je vyrobená, je moc příjemné na dotek. Jednoznačně doporučuji!