Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dětská výbava

Pořiďte si kompletní dětskou výbavu na základě doporučení ostatních maminek. Jste budoucími maminkami, které se těší z rostoucího bříška a pečlivě se připravují na příchod malého človíčka? Nebo je už váš poklad na světě? Nenecháme vás utonout v tom moři produktů určených pro děti. Díky zkušenostem a recenzím maminek budete vědět, co se skutečně vyplatí pořídit.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s dětskou výbavou

Máš zkušenost s dětskou výbavou?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení

Zkušenost s Crawler Merino

dollynas  31. srp 2021
Je to nejlepší merino, co jsme kdy měli 🥰. Prvně jsem do něho nechtěla moc investovat, jelikož Crawler je trošku dražší, ale časem jsem zjistila, že to má svůj důvod. Je opravdu kvalitní a vydrží opravdu po dlouhou dobu.
Nosíme vel. 80, ale i tak stále oblečeme velikost 62/68/74.
Je krásně rostoucí a je hrozně příjemný na dotek. Na zimu již výbavu máme, tak se těšíme na vyzkoušení a hlavně na nový vzor hor, který jsem si teda musela pořídit také jako mikinu 🥰

ELIS DESIGN Activity board domeček natura pastel

Domeček snů pro každé dítě

mikolisek  1. zář 2021
Domeček mám doma pár týdnů a oba synové si ho nemohou vynachválit. I přes to, že první syn má rok a druhý téměř 4, oba si na domečku okamžitě našli to svoje. Mladší miluje schovávání a hru se zásuvkou, zatímco starší se na něm učí čísla, hodiny i zavazování tkaniček. Je to opravdu skvělá hračka, která vydrží několik let a celou dobu bude vaše děti bavit. Navíc díky svému designu je skvělým doplňkem do pokojíčku.

Super oblečení

hannellka  3. zář 2021
Máme vyzkoušenou kuklu, capáčky i body. Malá nosila celou zimu v šátku. Nikdy nebyla studená ani zpocená. Vydrželo celou zimu. Krásné vzory, zejmena na letošní sezónu se těším.

ELIS DESIGN Montessori Piklerové trojúhelník set 2021

Spokojenost na všech frontách

leniczka23  5. zář 2021
Trojúhelník Piklerové si děti velmi oblíbily, jede u nás každý den na všechny možné i nemožné způsoby. Jako rodič bych chtěla vyzdvihnout kvalitu zpracování, krásné barvy, certifikované materiály. Děti by určitě vyzdvihly jeho variabilitu a spousty dobrodružství, které na něm zažívají. Za nás jedna z nejlepších „hraček", co máme doma.

ELIS DESIGN Montessori duhová houpačka 5in1

Hračka, ktorá zapája všetky zmysly a rozvíja fantáziu

dominika_c  5. zář 2021
Vďaka svojmu všestrannému využitiu u nás hojdačka zabodovala na všetkých frontoch. Malí, veľkí, dievčatá, chlapci, dospeláci - nadšení sme všetci. Deti oceňujú sto spôsobov využitia, ja oceňujem, okrem oku lahodiaceho dizajnu, aj kvalitné vyhotovenie, funkčnosť a univerzálnosť. Tieto atribúty robia z tejto hojdačky hračku, ktorá porastie s deťmi a roky rokúce bude súčasťou našej domácnosti. Trikrát hurá dreveným hračkám, ktoré zapájajú všetky zmysly, podporujú motorický rozvoj a otvárajú svet fantázie.

ELIS DESIGN Učící věž 3in1 - učící věž, stoleček, židlička

Designová, praktická, bezpečná a kvalitní - učící věž ELIS DESIGN

konik_testuje  8. zář 2021
Učící věž ELIS DESIGN rozhodně v naší redakci zanechala pozitivní dojem. Snadným sestavením, ke kterému dostanete v balení vše potřebné, počínaje, dokonalým designem konče. Nádherné pastelové barvy, precizní opracování, stabilita a bytelnost jsou jejími hlavními atribúty. Bezpečnost je její druhé jméno. Praktičnost v podobě možnosti rozložení na stolek a židličku je velkou přidanou hodnotou. A samozřejmě, dokonale plní svoji funkci a umožní tak dítěti nahlédnout tam, kam se jinak nedostane. Pomoc mamince v kuchyni, nebo tatínkovi v dílně, je tak pro ty nejmenší, doslova, na dosah ruky.

Merino oblečení Crawler

Oblečení pro pohodu i do nepohody

pepper05  21. zář 2021
Merino oblečení jsem poprvé pořídila, když byl syn ještě miminko. Jelikož malý bytostně nenávidí vedro, stalo se naším věrným spojencem do autosedačky i nosítka. A to od značky Crawler je naprosto jemňoučké, které nevadí ani atopikům. Navíc je rostoucí, a to opravdu doslova - merino kalhoty jsme používali od 3 měsíců do 2 let. Mimo to používáme body, trika i kukly, které jsou od podzimu do jara nepostradatelným kouskem. Moc se mi líbí také design, hory nebo lišky jsou nejvíc!

ELIS DESIGN Montessori duhová houpačka 5in1

Všestranné vybavení dětského pokoje s krásným designem!

pepper05  21. zář 2021
Duhovou houpačku od Elis Design jsme pořídili k prvním narozeninám našeho syna a od té doby je nedílnou součástí dětského pokojíčku. Nejprve se využívala s polštářkem jako houpačka, posléze byla ideální k prvním krůčkům kolem dokola. Kolem roku a půl byla nejoblíbenější jako prolejzačka, a teď je to nejčastěji most pro auta a garáž. Jedna funkce je ale oblíbená pořád - funkce baru na svačinky „na stojáka". :-) Jak je vidět, je to opravdu všestranná věc. Navíc, s nádherným designem pro holky i kluky, která krásně dotváří pokojíček. A dřevo, ze kterého je vyrobená, je moc příjemné na dotek. Jednoznačně doporučuji!

Nepotivé, rostoucí, perfektní

alneka  22. zář 2021
S produkty Cawler jsem začínala u svého prvního dítka, jako první produkt jsem kupovala merino rukavičky. Bude to 7 let a mám je pro třetí dítko doteď, jsou nesmrtelné.
Aktuálně mi domů přibylo merino v žebrovaném úpletu, ze kterého jsem byla rozpačitá, je takové… oldschool. Každopádně mě nadchlo stejně jako jeho hladká verze.

Merino oblečení Crawler

Nekousavá vlna v atraktivním designu

rebe  26. zář 2021
Merino oblečení Crawler jsem měla pro miminka na nošení, bylo krásně prodyšné a jemňounké. Zimní triko mám pro sebe, je velmi hřejivé, ale nepotivé. Nyní jsme do třetice otestovali sadu zimního trika a legín pro děti a opět nadšení. Jedinečný vzor, vysoká kvalita materiálu a šití, skvělé uživatelské vlastnosti.

Merino oblečení Crawler

Oblečení pro všechny malé dobrodruhy a neposedy

kikina7  26. zář 2021
Lenochodí novinka z teplého merina od Crawler se u nás zabydlela velmi rychle a po týdenním testování zatím mohu jen a jen chválit. Je tak příjemné, že ho dcera nechtěla sundat ani v teplých dnech a uvedlo se skvěle.