Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

ELIS DESIGN Montessori Piklerové trojúhelník set 2021

    1 zkušenost

Piklerové trojúhelník od ELIS DESIGN je šplhací pomůcka založená na teorii pediatričky Emmy Piklerové, která vyzdvihuje důležitost samostatného objevování pohybových možností. Umožňuje dětem pohybovou realizaci dle vlastních schopností a odvahy, čímž se přirozeně učí rozpoznat a respektovat své možnosti. Probouzí hravost a kreativitu v pohybové oblasti. V souladu s montessori principem o stěžejní roli motoriky ve vývoji dětí propojuje díky tělesním vjemům mentální svět se světem okolo nás.

Žebřík má bezpečnou výšku, příčky jsou akorát široké pro pohodlný úchop.

Oboustranné prkno, které se uchycuje k žebříku jako prolézačka i skluzavka, při chůzi na boso nepodkluzuje a zachycené za žebřík perfektně drží na místě. Prkno ELIS DESIGN je navíc opravdu dlouhé a při svých 150 cm nabízí ještě více legrace. Malí lezci se tak mohou bezpečně učit pozorovat svět z nadhledu, překonávat překážky a především je bude bavit se klouzat. Pikler je také krásným designovým doplňkem ve vybavení pokojíčku v přírodní, lakované variantě, či variantě s pastelovými akcenty.

S nosností až 80 kg může dítě doprovázet celé dětství.

Materiálem je březová překližka vysoké kvality zachovávající strukturu dřeva. S cílem zachování absolutní bezpečnosti je její povrch perfektně vyhlazený, laky i barvy jsou certifikované pro použití u dětských hraček a všechny hrany jsou zaoblené. Piklerové trojôhelník značky ELIS DESIGN má unikátní systém proti protáčení tyčí. Každá tyč je upevněna za pomoci šroubku a lepidla, a opatřena hrotem, co poskytuje jednotlivým tyčím trojité jištění, lezení je proto absolutně bezpečné.

Součástí setu je pojistka proti složení. Masivní konstrukce, sklon a pevný uchycovací mechanismus prkna napomáhají bezpečnosti při hře.

Piklerové trojúhelník skrývá další nevšední možnosti při propojení s Montessori houpačkou 5v12.

Všechny produkty se vyrábí v Evropě z kvalitních materiálů. Každý výrobek je finálně ručně opracován a prochází pečlivou kontrolou.

Jak dopadlo testování Piklerové trojůhelníku Elis Design?

Kde koupím Montessori Piklerové trojúhelník?

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s Montessori piklerové trojuhelníkem ELIS DESIGN

Máš zkušenost s Montessori piklerové trojuhelníkem ELIS DESIGN?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení
leniczka23  5. zář 2021

Spokojenost na všech frontách

Trojúhelník Piklerové si děti velmi oblíbily, jede u nás každý den na všechny možné i nemožné způsoby. Jako rodič bych chtěla vyzdvihnout kvalitu zpracování, krásné barvy, certifikované materiály. Děti by určitě vyzdvihly jeho variabilitu a spousty dobrodružství, které na něm zažívají. Za nás jedna z nejlepších „hraček", co máme doma.
  • Kvalita zpracování
  • Certifikované materiály
  • Lze složit naplocho a uložit třeba pod postel
  • Krásný jiný design
  • Variabilita
  • Zatím jsem žádná neobjevila
0 poděkování