Merino oblečení Crawler

Crawler je český výrobce oblečení z merino vlny, nositel známky kvality Woolmark a označení Pure Merino Wool, které je garancí, že je oblečení vyrobeno ze 100% merino vlny.

Merino oblečení té nejvyšší kvality zaručuje bezkonkurenční termoregulaci, je proto vhodné na nošení v zimě i v létě. Nedráždí kůži, odpuzuje prach, je hypoalergenní, a proto vhodné pro osoby s citlivou pokožkou a se sklony k tvorbě ekzémů. Je prodyšné, jelikož merino vlna dýchá skrze vlastní strukturu vláken, díky čemu i udržuje pleť suchou. Jelikož vlnu tvoří z 90 % proteiny, které jsou nevhodné pro život bakterií, je tento materiál antibakteriální.
Merino oblečení Crawler

Navíc je péče o merino vlnu snadná, jelikož nevyžaduje časté praní ani žehlení a je navíc rychleschnoucí. Přirozená pružnost vláken zabezpečuje, že oblečení drží svůj tvar.
Kromě výše uvedeného, Crawler v duchu konceptu „rostoucího oblečení", nabízí kousky, které s vašimi dětmi rostou a vydrží „dělat parádu" o několik měsíců déle, než běžné kusy oblečení.

Merino oblečení Crawler

Dětské merino body/triko - Ti nejmenší z nás si zaslouží maximální komfort a oblečení z kvalitních přírodních materiálů. I proto si maminky oblíbily rostoucí bodýčka z merina. Jsou dokonale měkká, prodyšná a odvádějí vlhkost od pokožky, takže v nich miminku bude vždy tak akorát. Všechna body jsou vhodná pro nošení s jednorázovými i látkovými plenami a mají praktické zapínání na ramenou. Použitím prodlužovacího extendoru, který je automaticky součástí, prodloužíte dobu nošení na maximum.

Dětské merino kamaše - Kamaše ze 100% merina, které v zimě zahřejí a v létě příjemně chladí. Mají široký horní lem a nohavice zakončené manžetami, díky kterým kalhoty vydrží opravdu velmi dlouho a zároveň skvěle sedí do šátku/nosítka i na látkové pleny.

Dětská merino kukla - Jeden kousek oblečení, který před chladem ochrání jak hlavu, tak i krk. Naprostá nezbytnost od podzimu do jara! Kukly ze 100% merina jsou příjemně měkké a v zimě dokonale hřejí. Samozřejmostí je výběr z mnoha barevných provedení. A pokud hledáte kuklu, na kterou se budete moci spolehnout i v třeskutých mrazech, zvolte dvouvrstvou variantu, kterou můžete nosit oboustranně, takže máte 2 kukly v jedné!

Kde koupim merino oblečení Crawler?

Jak obstálo merino oblečení značky Crawler u maminek z Modrého koníka:

Hodnocení a zkušenosti s merino oblečením Crawler

Máš zkušenost s merino oblečením Crawler?
kikina7  26. zář 2021

Oblečení pro všechny malé dobrodruhy a neposedy

Lenochodí novinka z teplého merina od Crawler se u nás zabydlela velmi rychle a po týdenním testování zatím mohu jen a jen chválit. Je tak příjemné, že ho dcera nechtěla sundat ani v teplých dnech a uvedlo se skvěle.
  • rostoucí oblečení
  • termoregulace - v zimě hřeje, v létě chladí
  • velmi příjemné na dotek, nekouše
  • krásný design pro všechny věkové kategorie
  • cena
rebe  26. zář 2021

Nekousavá vlna v atraktivním designu

Merino oblečení Crawler jsem měla pro miminka na nošení, bylo krásně prodyšné a jemňounké. Zimní triko mám pro sebe, je velmi hřejivé, ale nepotivé. Nyní jsme do třetice otestovali sadu zimního trika a legín pro děti a opět nadšení. Jedinečný vzor, vysoká kvalita materiálu a šití, skvělé uživatelské vlastnosti.
  • neskutečně příjemný, hebký, hřejivý materiál,
  • rychle schne, to se o vlně často říct nedá,
  • atraktivní vzhled, jedinečný vzor,
  • rostoucí velikost, takže sada vydrží dlouho, ale přitom hezky sedí,
  • pevnost a odolnost,
  • všechna pozitiva vlněného materiálu jednoznačně potvrzena!
  • skvělý zákazncký servis, kromě pomoci s výběrem velikosti nabízí i úpravy a přešití,
  • možnost dokoupit opravnou sadu nebo nechat oblečení opravit přímo od Crawler,
  • česká značka, česká výroba, srdce vlastenecky plesá!
  • triko je spíš širší, uvidíme za rok, ale teď ho mají spíš jako mikinu
  • vyšší pořizovací cena
alneka  22. zář 2021

Nepotivé, rostoucí, perfektní

S produkty Cawler jsem začínala u svého prvního dítka, jako první produkt jsem kupovala merino rukavičky. Bude to 7 let a mám je pro třetí dítko doteď, jsou nesmrtelné.
Aktuálně mi domů přibylo merino v žebrovaném úpletu, ze kterého jsem byla rozpačitá, je takové… oldschool. Každopádně mě nadchlo stejně jako jeho hladká verze.
  • + rostoucí
  • + nepotivé
  • + se snadnou údržbou
  • - cena
pepper05  21. zář 2021

Oblečení pro pohodu i do nepohody

Merino oblečení jsem poprvé pořídila, když byl syn ještě miminko. Jelikož malý bytostně nenávidí vedro, stalo se naším věrným spojencem do autosedačky i nosítka. A to od značky Crawler je naprosto jemňoučké, které nevadí ani atopikům. Navíc je rostoucí, a to opravdu doslova - merino kalhoty jsme používali od 3 měsíců do 2 let. Mimo to používáme body, trika i kukly, které jsou od podzimu do jara nepostradatelným kouskem. Moc se mi líbí také design, hory nebo lišky jsou nejvíc!
  • Funkční oblečení pro léto i zimu, díky kterému nás nezaskočí žádné počasí
  • Opravdu jemné merino, které neškrábe ani atopiky
  • Krásný design - mnoho vzorů, ze kterých si vybere každý
  • Možnost výroby merina na míru (velikostně i barevně)
  • Možnost oprav
  • Vyšší pořizovací cena, zato ale vydrží přes několik velikostí
hannellka  3. zář 2021

Super oblečení

Máme vyzkoušenou kuklu, capáčky i body. Malá nosila celou zimu v šátku. Nikdy nebyla studená ani zpocená. Vydrželo celou zimu. Krásné vzory, zejmena na letošní sezónu se těším.
  • Krásné vzory, dobře sedí. Dlouho vydrží.
  • Žádné
dollynas  31. srp 2021

Zkušenost s Crawler Merino

Je to nejlepší merino, co jsme kdy měli 🥰. Prvně jsem do něho nechtěla moc investovat, jelikož Crawler je trošku dražší, ale časem jsem zjistila, že to má svůj důvod. Je opravdu kvalitní a vydrží opravdu po dlouhou dobu.
Nosíme vel. 80, ale i tak stále oblečeme velikost 62/68/74.
Je krásně rostoucí a je hrozně příjemný na dotek. Na zimu již výbavu máme, tak se těšíme na vyzkoušení a hlavně na nový vzor hor, který jsem si teda musela pořídit také jako mikinu 🥰
  • Odvádí pot
  • Hřeje