Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

ELIS DESIGN Activity board domeček natura pastel

    1 zkušenost

Interaktivní Activity board domeček vede děti k učení prostřednictvím vlastní zvídavosti a přirozené chuti objevovat a hrát si. Activity board v podobě skládacího domečku od českého výrobce ELIS DESIGN, v krásném designu s pastelovými prvky, posouvá tuto výukovou hračku na další úroveň.

Domeček složený ze 6 desek s různorodými prvky učí děti zručnosti, logice, trpělivosti a kreativitě.

Každá deska domečku je zaměřená na rozvoj osobitých dovedností. Deska s otočnými destičkami s čísly, zástrčkou, vypínačem, dotekovým světlem, otočnou kytičkou, provlékacím řetězem, lanem na trénink uzlů, počítadlem a huňatým válečkem cílí na procvičování logiky i praktických dovedností. Vybízí navíc ke spolupráci rodičů a dětí.

Užitečné motorické dovednosti, jako je vázání tkaniček, zapínání různých druhů přezek a knoflíků si procvičí na další desce domečku. Aby oblékání nebyla až taková dřina.

Pro malé i velké poslouží deska věnovaná vnímání prostoru a času.

Krom naučné a zábavné hračky je domeček také skvělou skrýší poskytující dětem vlastní soukromý prostor. Spoustu úkolů lze navíc zkoušet i zevnitř, což jim dodá na zajímavosti a ještě více podpoří rozvoj motorických dovedností. Navíc je jeho součástí i tabule a vkládačka.

Je vyrobený z vysoce kvalitní břízové překližky, na které jsou použité pouze netoxické barvy na vodní bázi certifikované pro použití u dětských hraček. Díky použití nýtů místo šroubků, nehrozí uvolnení drobných dílků. Desky jsou vyřezávány laserem a dohladka opracovány pro ještě větší bezpečnost. Všechny prvky na domečku jsou reálné a kvalitní. Veškeré produkty se navíc vyrábí v Evropě z kvalitních materiálů. Každý výrobek je finálně ručně opracován a prochází pečlivou kontrolou.

Pro složení domečku nejsou potřeba žádné nástroje. Vše se pouze „zaklikne". Jeho složená a rozložení je proto snadné a rychlé.

Jak dopadlo testování Activity board domečku Elis Design?

Kde koupím activity board domeček?

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s ELIS DESIGN Activity board domečkem natura pastel

Máš zkušenost s ELIS DESIGN Activity board domečkem natura pastel?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
mikolisek  1. zář 2021

Domeček snů pro každé dítě

Domeček mám doma pár týdnů a oba synové si ho nemohou vynachválit. I přes to, že první syn má rok a druhý téměř 4, oba si na domečku okamžitě našli to svoje. Mladší miluje schovávání a hru se zásuvkou, zatímco starší se na něm učí čísla, hodiny i zavazování tkaniček. Je to opravdu skvělá hračka, která vydrží několik let a celou dobu bude vaše děti bavit. Navíc díky svému designu je skvělým doplňkem do pokojíčku.
(3 fotky)
  • Pevný, dlouho vydrží.
  • Vychytávky pro děti od 1 do 6 let.
  • Skvělý i pro předškoláka na učení hodin, čísel, zavazování bot a dalšího...
  • Vzhledově moc hezký doplněk pokojíčku.
  • Děti zabaví na dlouhé hodiny.
  • Žádné jsme nenašli.
0 poděkování