Fisher-Price Chytrý telefon CZ

Mezinárodně uznávaná značka Fisher-Price® již více než 80 let vyrábí hračky tak, aby podporovaly vývoj vašich dětí a aby jim přinesly pozitivní emoce spojené s učením a hraním. A nejen jim, ale také vám, rodičům, kteří chtějí pro svá děťátka to nejlepší.

CHYTRÝ TELEFON CZ – Stisknutím kterékoli z 12 ikon „aplikací“ spustíte více než 20 písniček a krátkých větiček o číslech, počítání, pozdravech a dalších užitečných věcech. Světélka tančí do rytmu hudby. Děti zapojují svou představivost a učí se hrát role. Hračka rozvíjí jejich sluch a řečové schopnosti.

Nové v kategorii Fisher-Price Chytrý telefon CZ (1)

2 zkušenosti

Hodnocení a zkušenosti s chytrým telefonem Fisher-Price

Máš zkušenost s chytrým telefonem Fisher-Price?

janinasvecova  23. lis 2022

Favorit číslo jedna

Skvělý pomocník pro rozvoj malých děti. I dokonce větších. Oblíben i u návštěv. Využití všemi směry :-)

palikova  23. lis 2022

Hračka se synovi líbí

Hračka se mému synovi líbí ale když si má vybrat, tak klasický ovladač je pro něj stejně lákavější.
mě se moc líbí že je to naučná hračka se super melodiemi které naučí barvy abecedu a čísla do deseti v různých řečích
andy2018  23. lis 2022

Doporučuji

Dcera dostala k svátku v roce a půl a byla nadšená, super zvuky a dobře se ovládá, jednou jsme ho reklamovali (přestal hrát) po reklamaci hraje do teď a stále si vyhraje i v 4 a půl letech, ale už si s ním hraje jinak
  • super zvuk, dítě baví
  • byla nutná reklamace
dominika963852  23. lis 2022

Chytrý telefon

Jelikož nás syn vidí často s mobilem, tak jsme mu pořídili i jeden hrací pro něj.
Dostal ho ve 2letech a do teď dělá velkou radost.
Rád ho vytáhne a dělá,že důležitě telefonuje, např. S babičkou 😁.
  • Bliká
  • Svítí
  • Hraje
bebekeksy  25. říj 2022

Chytry telefon

Telefon dostala dcerka kdyz mnela cca 1,5 roku a bol to super darcek. Krasne hral (ziadne hrozne zvuky co dokazu mnohe hracky…) ale po 3 rokoch nam shorel reproduktor…
  • Krasny zvuk
  • Mnozstvo funkcii
  • Vhodny pre rozne vekove kategorie
  • Shorel reproduktor
michaltrinev  28. zář 2022

Doporucuji

Dcera vyhrála přes pár lety telefon, moc ji potěšil a mě taky,vzhledem k naší finanční situaci byl to nádherný dárek. Ještě teď ho v 7letech má ráda a vykládá že ho sestřičce až se narodí nepůjčí.
  • Svítí
  • Hraje
  • Zpívá
  • Nevím opet o nicem
luckanemcova1  27. zář 2022

Chytry telefon

Dcera telefon dostala ve svych dvou letech. Jeste ted ji bavi (4 roky), zejmena v aute na cestach a zpiva si u toho pisnicky. Za me super hracka, ktera neni uplne vekove omezena.a vydrzi dele👍
  • - dceru baji od 2 let, kdyz ji dostala az do ted (4 roky)
  • Mohla by byt trochu hlasitejsi. V aute je nekdy blbe slyset
klpoiu  23. srp 2022

Chytrý telefon

Chytrý telefon CZ je super. Je tak akorát do dětské ručičky. Má snadno zmacknutelna tlačítka. Obsahuje spoustu pisnicek,j několik věticek. Tlačítka blikají do rytmu písničky. Určitě zaujme každé zvídavé dítko.
  • Spousta pisnicek
  • Několik věticek
  • Blikající tlačítka
  • Velikost tak akorat
  • Žádné asi nemá
kocickanela  16. črc 2022

Chytrý telefon

Je pěkná a naučna hračka pro malé děti spívá pisnučky,říka kraté fraze,říka dny, čisla,kalrndář,a smajlíky tekefon zabavý i mě
  • Zabavý
  • Naučne věci
  • Dny
  • Krátké fráze
  • Škoda že nejde více zvuk zesílit
palja  29. čer 2022

Telefon

Krásný telefon akorát do ruky pro malé děti. Dcera ho měla ráda ale bohužel po roce užívání přestal hrát. Hraje si s ním ikdyz už telefon "nehraje".
  • Akorát do ruky pro malé děti
  • Brzy se nám pokazil
petul89  16. bře 2022

Telefon

Krasny, pekne pasuje do detskych rucicek, spousta zvuku, lehce ovladatelny.
  • Krasny
  • Akorat do ruky
1 člověk považuje za užitečné
veronykristy  1. bře 2022

♥️

Tento telefon nemám já osobně,ale viděla jsem u kamarádky která ho pořídila dcerce.
Hraje krásné melodie,a dítko si může stisknout kteroukoliv písničku samo.
Dítko opravdu zabaví,a dá se využít i na uspávání.
Za mě osobně Top.
  • Kvalita