Fisher-Price Happy World Tančící žížala

1 zkušenost

S Happy World Tančící žížalou™ od Fisher-Price® se hraje hravě! Když si dítě sedne a hopsá s touto tančící žížalou, rozsvítí se jí tykadlo a vydává zvuky, čímž se vaše děťátko seznámí s jevem příčiny a následku.

Vlastnosti:

• Jasné barvy, svítící světýlka a zábavné zvuky duhové žížaly zapojí a potěší rozvíjející se smysly vašeho děťátka a zároveň podporují odměňující hru.
  • Napájení: 3× AA/R6 baterie (jsou součástí balení).
  • Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Kde koupím Fisher-Price Happy World Tančící žížala?

Hodnocení a zkušenosti s Fisher-Price Happy World Tančící žížalou

Máš zkušenost s Fisher-Price Happy World Tančící žížalou?
mata2hari  27. zář 2022

Zpívající kamarád

Žížalu jsme s dcerkou vyhrály tady v soutěži, nevěděla jsem tedy,co od žížaly očekávat. Kvituji,že byla dodána s již vloženými baterkami. Dost těžko se pouští, čudlík pro dvě hlasitosti nejde posunout jen tak, žížala se musí vzít do ruky a pustit - roční dítě to určitě samo nezvládne - ale to je vlastně asi dobře 😂. Žížale po spuštění začne barevně blikat kulička na hlavě,to mělo u nás obrovský úspěch,hlavně po ránu,když je ještě šero 👍. Poté hraje chytlavou melodii, na střídačku instrumentálně a zpívanou, na obě dcera ráda tancuje. Dá se roztočit,takže to opravdu vypadá,že taky tančí. Když si s ní dítě nehraje “uspí se” do režimu vypnutí, když se s ní pohne,zase se probudí. Celkově je dost těžká,když mi ji dcera nese, vždycky jí upadne, ale zase na druhou stranu aspoň něco vydrží. Asi bude primárně spíš pro mladší děti, ale u nás má zatím docela úspěch 👍
  • Baterky součástí uvnitř hračky
  • Dvě hlasitosti
  • Hudba hraje pěkně,žádný šum
  • Hezky barevně bliká
  • Dá se roztočit, takže vypadá,že tancuje
  • Bytelná, vypadá to,že se jen tak nerozbije
  • Je poměrně těžká
  • Ztěžka se zapíná