Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Fridababy

Americká značka Fridababy vyvíjí produkty, které rodičům pomáhají překonat všechny reálné starosti spojené s příchodem miminka. Produkty Fridababy se vyrábí ve švédském Malmö podle nejpřísnějších evropských norem. Za vývojem stojí švédští pediatři a lékaři ORL, kteří kladli důraz především na prémiovou kvalitu materiálu, 100 % bezpečnost a efektivní účinek. Produkty byly pečlivě klinicky testovány a uznány jako zdravotnické prostředky třídy 1.

Fridababy Windi - rektální rourka, dutá trubička vynalezená lékaři, která bezpečně, přirozeně a okamžitě ulevuje od plynatosti a zklidňuje koliku. Jde o zdravotnický prostředek určený pro děti od prvního dne života, jehož použití je skutečně snadné a bezpečné. Přijměte pomocnou ruku a zatočte s kolikou jednoduše, bezpečně a bez nutnosti použití kapek či jiných léčebných prostředků.

NoseFrida - nosní odsávačka, navržená a testovaná švédskými pediatry. Neinvazivní odsávačka je zdokonalena hygienickými filtry, které brání přenosu hlenů a bakterií. Prověřeno desetiletými testy a můžete ji použít u miminek od narození.

NoseFrida nosní sprej je přírodní fyziologický roztok obsahující pouze dvě ingredience – přírodní sůl a vodu. Aplikace nosního spreje je doporučována před každým použitím nosní odsávačky, odsávání se tak zjednoduší a zefektivní.

NoseFrida hygienické filtry, aby se nepřenášely bakterie a hleny. Mění se po každém použití.

Fridababy

SmileFrida prsťáček - speciální návlek na prst z antibakteriálního silikonu pro masáž dásní miminek a čištění prvních zoubků. Uleví od bolesti při prořezávání prvních zoubků a vyčistí je.

Buccotherm BIO zklidňující masážní gel na dásně pro batolata je spolu se SmileFrida ideálním pomocníkem při růstu prvních zoubků.Maminky z Modrého koníka testovaly výrobky značky Fridababy a sepsaly jejich podrobné hodnocení:

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s produkty Fridababy

Máš zkušenost s produkty Fridababy?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost