Malý zajíček - časopis pro děti

1 zkušenost

Malý zajíček je časopis, který si klade za cíl aktivně zapojit nejen děti, ale i rodiče - zkrátka poskytuje příležitost pro zábavně strávený společný čas. Děti se zde setkají s úkoly procvičujícími nejen zrakové vnímání, grafomotoriku, jemnou motoriku a pozornost, ale dozvědí se také spoustu nových vědomostí o okolním světě. Součástí každého vydání je 40 samolepek kruhového tvaru - jsou dostatečně velké a lehce se dají sloupnout, takže manipulaci s nimi zvládne i malé dítě.

Časopis se věnuje také procvičování barev a pomocí jednoduchých zábavných úkolů učí děti také stříhat papír. Nedílnou součástí časopisu jsou tipy pro rodiče, díky kterým mohou nejen popsat dítěti úkol na stránce, ale také dále téma rozvinout a popovídat si o něm.

Vlastnosti:

počet stran:20
vychází:1x měsíčně
věková kategorie:3+
dostupnost:kamenná prodejna, eshop

Hodnocení a zkušenosti s Malým zajíčkem - časopisem pro děti

Máš zkušenost s Malým zajíčkem - časopisem pro děti?
pajinka1611  8. říj 2021

Super!

Kupujeme současně s Kutílkem. Jsem moc spokojená. Malá časopisy miluje. Cena je sice vyšší, ale stojí za to.

Krásně se tam procvičí zručnost, barvy a ostatní. Malá má moc ráda í příběhy o zajíčkovi. Dokonce jsem zpětně objednávala všechna čísla co jsme neměli.

Mohu jen a jen doporučit.
  • Jednochuché zpracování
  • Hezký obrázky