Puky - Odrážedlo LR1LBr

1 zkušenost

Puky - Odrážedlo LR1LBr je vhodné pro děti od 2 let a s minimální výškou 92 cm. Odrážedlo má několik předností - vyklenutý rám, stupátko, nafukovací kola a stojánek. Díky vyklenutému rámu se dítěti dobře nastupuje. Stupátko je dobré pro odložení nohou při jízdě. Nafukovací kola absorbují hodně otřesů, a tak je jízda hladší. Stojánek na odrážedlo je praktickou vychytávkou, se kterou lze celé odrážedlo odstavit kdekoliv.

Polohovatelné sedlo má nejnižší polohu 34,5 cm a lze je vysunout až do výšky 44 cm. Vysouvací řídítka jdou vysunout až do výšky 48 - 56 cm.

Puky - Odrážedlo LR1LBr se vyrábí v barevných variantách - růžová, červená, kiwi, modrá a stříbrná.

Parametry:

Použitíexteriérové
Materiálkov

Foto-zdroj: www.rajhracky.cz

Hodnocení a zkušenosti s Puky - Odrážedlem LR1LBr

Máš zkušenost s Puky - Odrážedlem LR1LBr?
knoflikarka  11. pro 2021

Kvalitní, ale dost těžké

Dceři jsme tohle odrážedlo pořídili v necelých 2,5 letech, kdy měla něco k 98 cm. Menší odrážedlo (motorka) ji nikdy moc nebavilo, takže jsme tohle pořizovali z druhé ruky, nevěděli jsme, zda zaujme. Bylo po několika dětech, ale vypadá jako nové, je opravdu kvalitně zpracované a vydrží hodně. Problémem je ale vyšší hmotnost, dceři se s ním špatně manipulovalo, musela jsem neustále asistovat. Posléze dostala koloběžku, tu si oblíbila hned a jezdí na ní neustále, takže na tohle odrážedlo se u nás bohužel práší.
  • Kvalita zpracování
  • Nastavitelné i pro vyšší děti
  • Vysoká hmotnost
2 lidé považují za užitečné