Silan

Navoďte si pocit něžnosti a jemnosti. Aviváže a vonné perly Silan dodají vašemu prádlu jedinečnou vůni, svěžest a hebkost. Aviváž se však nepostará jen o svěží vůni a měkkost, která zaručuje příjemnější nošení prádla, ale i o jeho jednodušší žehlení. Navíc poskytuje ochranu a péči vašim oblíbeným kouskům oblečení. Těšte se z voňavého prádla co nejdéle a nechte se rozmazlovat jeho hebkostí.

Zpříjemněte si ne právě oblíbenou činnost, jakou je praní, a udělejte z něho zážitek pro vaše smysly. S těmito voňavými produkt Silan bude praní radostí.

Silan Sensitive je aviváž určená speciálně pro tu nejjemnější nejcitlivější pokožku. Jemná vůně je ideální pro vaše nejmenší, stejně jako pro ty, co mají sklony k alergické pokožce.

Ponořte se do tajemné vůně kokosu a minerálů. Silan Aromatherapy Coconut Water Scent & Minerals je inspirován přírodními ingrediencemi a díky esenciálním olejům dodá vašemu prádlu svěžest až na 10 týdnů.

Smyslná a luxusní vůně Silan Supreme Romance vás zahalí do vůně parfému vyvinutého francouzskými parfuméry. Zahalte se do pocitu elegance a jedinečnosti.

Nechte se rozmazlovat ještě intenzivnější a dlouhotrvající vůní díky parfemovaným perličkám Silan Magic Affair a Silan Fresh joy. Podmanivá vůně vás bude provázet každý váš krok až po dobu 20 týdnů.

Nejnovější články