Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Gest Praha

CAR Gest Praha je vybaven nejmodernější technikou, poskytuje kvalitní servis, vymezuje si dostatek času na každou kontrolu umožňující důkladně probrat veškeré potíže a podrobně vysvětlit navrhované léčebné postupy. Ke standardu služeb patří i příjemné, civilní, uklidňující prostředí. Spoluprácí se specialisty z dalších oborů je dosažená ojedinělá komplexnost péče, která minimalizuje nutnost odesílat pacientky mimo zdravotnické zařízení Gest Praha. Týmová péče vysoce kvalifikovaných odborníků zaručuje vysokou úroveň léčby.

CAR Gest Praha

Tým Gest Praha

Andrologie

  • prim. MUDr. Vladimír Kubíček, CSc.

Interna, EKG

  • MUDr. Eva Sucharová

Anesteziologie

  • lékaři společnosti AROBA pod vedením MUDr. Romana Baláže

Genetika

  • MUDr. Martina Langová

Specialisté na UZ vyšetření

  • garant, MUDr. Lubomír Hašlík

Chromozomy ženy po analýze v genetické laboratoři

Kontaktní adresa

Nad Buďánkami II/24
150 00, Praha 5
tel./fax: 257 212 516 - 518
mail: info@gest.cz

Ordinační hodiny

po-pá8 - 19
so8 - 13

Více o Gest Praha na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. Oficiální stránky Gest Praha
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Hodnocení a zkušenosti s Gestem Praha

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s Gestem Praha?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
gabina_77  29. dub 2017

Gest - smíšené pocity

Do Gestu jsme začali chodit před rokem k Mudr. Šulcovi. Byl milý, vše vysvětlil. Jen mi přišlo divné, že hned na první konzultaci mluví o miminku ze zkumavky, přičemž ani netušil, zda a jaký je u nás problém.

Přišli jsme po dvou měsících "snažení", čistě kvůli mému věku. Veškeré výsledky v pořádku, až na snížené AMH, což prý odpovídá mému věku. V tu chvíli začal trochu neomaleně tlačit do IVF. Souhlasili jsme. Vždy, když jsem nějaký zákrok nechtěla, netaktně naznačil, jak jsem nezodpovědná (=pitomá). Co se týče financí, počítali jsme s doplatkem max 20 tisíc, při kompletním a zdárném IVF, vč. ICSI, prodloužené kultivaci a ET. S takovou sumou jsme počítali právě na základě podrobné konzultace s Dr. Šulcem. Tvrdil, že doplatek na stimulační léky je do 6 tisíc. Výsledek byl ten, že 6000Kč na léky jsem měla doplaceno už někdy v půlce stimulace. Navíc jsem na stimulaci reagovala bídně, takže se protáhla o několik dní a dávky mi navýšili na maximum. Celkový doplatek jen za Menopur činil 18000 Kč. Když jsem se na to ptala Šulce, tak se tvářil, že je to přece v pořádku, že to přece říkal (ne, neříkal!). Po nepodařeném IVF (žádný oocyt) mě začal tlačit do dalšího, přestože už se na mě nevztahuje pojištění. A když ne klasické IVF, tak aspoň nativ. Tlačí na člověka způsobem, že když to neudělá teď hned a přesně podle něho, tak je nezodpovědný a nemůže se divit, že nemá dítě.

Zkrátka a dobře, možná je to vzdělaný a zkušený lékař, ale takt a empatie mu fakt chybí. Asi je to individuální, ale já už do Gestu nepůjdu.
0 poděkování
stastnicka  6. kvě 2015

Příjemné prostředí, ale...

Já se zde léčím 2 roky. Napřed mi dělali 2x IUI, pak přistoupili (asi vzhledem k mému věku v té době 36) k IVF. Doktoři až na 1 výjimku příjemní, vysvětlí. Jen jeden mladší doktor, když jsem se ho zeptala, že jsem od jiné lékařky slyšela, že můžou mít hormony vliv na rakovinu, tak začal sprostě nadávat na tu lékařku. Nebo jsem měla problém s vedlejšími účinky léků, tak mi skoro vynadal, že jsem si připadala jako hypochondr. Ale to byl jen ten jeden doktor, tak jsem se od příště objednávala k jiným. Ale mám pocit, že mi také neudělali všechna potřebná vyšetření. Teď jsem po 1. cyklu (z toho jsem měla 4x bezúspěšný embryotransfer). Řekli mi, že se poučí z chyb a doplní potřebná vyšetření a v dalším cyklu se udělá jiný postup. To se mi nelíbilo. Stálo mě to času, zdravotních potíží a peněz. Tak jsme s manželem rozhodnutí, že půjdeme jinam. Taky v tuto instituci již nemá důvěru. Ale kamarádka zde otěhotněla na první pokus, takže je to individuální.
0 poděkování
favofrenki  8. dub 2015

Neměla jsem pocit, že jsem v dobrých rukách

Tenhle CAR jsem si vybrala sama, ale neměla jsem pocit, že jsem u profíků.
Pořádně se mnou nikdo nemluvil o tom, kde je problém. Jen mi řekli že mám hladinu hormonu AMH jako žena v přechodu. Chtěli postupovat tak, že podstoupím IUI tolikrát, kolikrát ho pojišťovna proplatí, a pak teprve přistoupí k IVF. Vzhledem k tomu, že jsem nevěděla, kde je problém, mi tenhle postup připadal jako tahání peněz z pojišťovny.
0 poděkování
allynka  30. kvě 2013

Rodinné prostředí, ale...

V Gestu se budete cítit jako doma - milé usměvavé tváře na recepci, příjemné sestřičky a fajn lékaři. Centrum je umístěné do rodinné vily, což celý tento dojem ještě umocňuje. Objednání funguje na čas, takže žádné dlouhé čekání v davu lidí. Lékaři jsou trpěliví a ochotní odpovědět na kvanta zvídavých dotazů. Tak to jsou ty kladné zkušenosti. Jako zápornou zkušenost bych uvedla zejména to, že dle mého názoru jsou podceňována ostatní vyšetření, např. imunologie, genetika... Ani když jsem přišla se zprávou od mého imunologa, kde se našly protilátky proti spermiím a autoimunita, tak na to nebyl brán zřetel. Další věc, která mě zklamala, se odehrála bezprostředně po embryotransferu, kdy naše jediné embryjko nemělo tu nejlepší kvalitu a lékař po zákroku jen řekl, abych se ozvala, až dostanu menstruaci, že to zkusíme znova... Tak tohle opravdu žena v takové situaci slyšet nechce... Díky těmto dvěma zkušenostem jsme změnili CAR a teď máme krásná dvojčátka x-) x-) Tím ale nechci tvrdit, že je v Gestu všechno špatně! Někdo dodatečná vyšetření vůbec nepotřebuje a někdy se třeba lékař dobře vyspí a není takový pesimista ;-)
2 poděkování