Právě testujeme

Testovali jsme

Vaše zkušenosti s Manufaktura Baby Friendly

10 maminek si společně se svými ratolestmi užilo hravé a zábavné testování nové dětské kosmetiky Manufaktura Baby Friendly. Podívejte se, zda tyto přípravky prošly nejen testem maminek, ale zda obstály i u těch nejdůležitějších - u dětiček.

Vaše zkušenosti s Fridababy

10 maminkám jsme díky testování produktů Fridababy usnadnili běžné starosti a nástrahy maminkovského života. Daly sbohem bolestem bříška a kojenecké kolice díky Fridababy Wind, díky dalším produktům si ale také poradily s nepříjemnými soplíky či bolestivým prořezáváním zoubků.

Vaše zkušenosti s Nutrimama Profutura

Naše maminky měly možnost testovat Nutrimama Profutura. Nutrimama Profutura jsou produkty, speciálně vytvořené podle potřeb kojících žen. Kojící žena má oproti běžné ženě v reprodukčním věku o 20% vyšší výživové nároky. Tyto produkty byly vyvinuty na základě 40-letého výzkumu mateřského mléka a jsou k dostání ve dvou formách a to mléčný nápoj s vanilkovou příchutí a cereální tyčinky čokoláda & brusinka nebo malina & brusinka.

Vaše zkušenosti s Hasbro

Uživatelky Modrého koníka, především jejich děti, mohli testovat Zubaře od Hasbro, což je skvělá zábava pro malé zubaře, a pak napsat recenzi. V hře si vymodelují nové zoubky nebo vyvrtají kaz pomocí elektrické zubní vrtačky. Naučí se správné čištění zubů nebo vymodelovat rovnátka.

Vaše zkušenosti s HiPP

Na koníku právě testujeme kojeneckou a batolecí výživu HiPP - HiPP 2 BIO Combiotik, HiPP 3 JUNIOR Combiotik a HiPP 4 JUNIOR Combiotik.

Vaše zkušenosti s Vileda Windomatic

Naše uživatelky mohli týden testovat báječného pomocníka do každé domácnosti, který hravě umyje okna, zrcadla a poradí si i s rozlitými tekutinami. Díky ohebnému krku se dostane i do těžko přístupných míst. A co testovali?

Vaše zkušenosti se sebamed

První kampaň, kterou pro vás pouštíme do světa, se bude věnovat Baby sebamed krému na opruzeniny.

Vaše zkušenosti s Vileda Easy Wring and Clean TURBO

Druhá kampaň Vašich zkušeností se značkou zaútočila na všechny nečistoty v obydlí. Protože uživatelky testovali Easy Wring and Clean TURBO od značky Vileda. Následující řádky fóra obsahují recenze na tenhle nepostradatelný produkt.