Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Právě se můžeš zapojit do testování

Vaše zkušenosti se Superfolin doplňkem stravy pro těhotné i kojící maminky

Období snažení už máte za sebou a teď už vám v bříšku roste nový život. Možná už je vaše miminko na světě a vy ho kojíte. V obou případech je však důležité zajistit děťátku správný vývoj. Jednou z možností je užívat vhodné doplňky stravy v těhotenství i během kojení. Tentokrát proto budeme testovat přípravek Superfolin!

Zapoj se do testování

Testovali jsme

Vaše zkušenosti s Canpol babies

Zavedení příkrmů je důležitý krok ve vývoji miminka. Přechod z mateřského mléka na pevnou stravu má svoje pravidla a postup. Kolem 6.měsíce věku miminka přichází etapa poznávání nových chutí. Maminky začínají dávat dětem zeleninové příkrmy a postupně zkoušejí jednotlivé druhy zeleniny. Pak následuje maso a ovoce. Pomocníkem v tomto období je pro maminky ohřívač láhví Canpol babies, který zvládne ohřát pokrmy i tekutiny. Podívejte se, jak obstál v testu maminek z Modrého koníka.

Vaše zkušenosti s dětskou kosmetikou Mustela

Maminky a jejich miminka vyzkoušely kosmetiku Mustela na čištění, koupání a následnou péči. Dětská kosmetika Mustela pro normální pokožku obsahuje výtažek z avokáda: látku Avocado Perseose, která posiluje kožní bariéru miminka a chrání tak jeho pokožku před vnějšími vlivy.

Vaše zkušenosti s přípravky do myčky Somat

Nestačí mít doma jen myčku, ale musíte do ní vybrat vhodný mycí prostředek, který zanechá vaše nádobí čisté a lesklé. Značka Somat přichází s novými gely do myčky, které jsou vhodné i pro kratší mycí cykly a dokonale se rozpouští. Somat Gold Gel je k dostání ve 3 variantách: Somat Gold Gel Anti-Grease, Somat Gold Gel Anti-Grease Lemn a, Somat Gold Gel Neutra Fresh. Také je můžete pořídit ve 4 různých velikostech, a to 30, 55, 76 nebo 110 mycích dávek.

Vaše zkušenosti s gelovými kapslemi Persil

Praní špinavého prádla, to je nikdy nekončící boj. Zatím nikdo nevymyslel, jak nás téhle domácí práce ušetřit… Takže zatím můžeme jen udržovat naši pračku v chodu a vybírat nejúčinnější prací prostředky. Maminky z Modrého koníka vyzkoušely účinnost gelových pracích kapslí Persil Discs 4v1.

Vaše zkušenosti s produkty True Life

Každé mamince se někdy hodí pomocníci, které jí usnadní péči o miminko a jeho zdraví. Občas stačí malé a jednoduché věci, které jsou velkou pomocí a vyřeší složité situace. O čem je řeč? Maminky z Modrého koníka se chopily testování bezkontaktního teploměru, chůvičky a odsávačky mateřského mléka značky TrueLife!

Vaše zkušenosti s kosmetikou Dermedic

Značka Dermedic pochází z Polska a specializuje se na výrobu lékárenské kosmetiky. Její produkty jsou určeny nejen ke zkrášlení, ale zároveň k léčbě celé řady kožních onemocnění. Přestože značka Dermedic není na trhu příliš dlouho, stihla získat už několik ocenění (např. InStyle Best Beauty Buy). Podívejte se, jak dopadlo testování této kosmetiky na Modrém koníku.

Vaše zkušenosti s kapsičkami Sunárek Cool ovoce

Sunárek má na výběr z 5 chutných variant kapsiček. Svačinka Cool ovoce je balena po 120 g, takže dostanete více ovoce a svačinku i pro větší děti. Kapsičky můžete pohodlně skladovat při pokojové teplotě. Kapsičky Cool ovoce mají bezpečnostní uzávěr, takže se nemusíte bát je hodit jen tak do kabelky. Maminky a jejich nejmenší vyzkoušeli všechny příchutě a shrnuli své dojmy v následujících recenzích.

Vaše zkušenosti s přípravky Zenit Real green clean

Výrobky šetrné k přírodě jsou v dnešní době žádané v jakémkoliv odvětví a výjimkou není ani úklid domácnosti. Deset maminek vyzkoušelo 9 přípravků z řady Real green clean od české firmy Zenit.