Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vaše zkušenosti s BAZA light krémem

konik_testuje28.1.2019

10 žen nebo jejich náctiletých potomků testovalo krém BAZA light, se kterým se snažili zatočit se všemi nedokonalostmi pleti. Přečtěte si, jaké výsledky přineslo naše testování.

Péče o pleť, obzvlášť o tu problematickou, je více než důležitá. BAZA light krém o pokožku pečuje, ochrání ji, regeneruje ji a čistí. Používá se k regeneraci citlivé a podrážděné pokožky, a to především při léčbě ovlivňující její přirozenou lipidovou bariéru – ochranu. Zinkum-glukonát a bisabolol pokožku chrání a zklidňují a jsou vhodné také pro udržování jejího dobrého stavu během obnovy přirozené kožní bariéry.

Přípravek je vhodný také pro dospívající s problematickou mastnou pokožkou, jelikož čištěním pleti snižuje výskyt rozšířených pórů. Také pokožku matuje a potlačuje drobné nedostatky a začervenání. BAZA light krém obsahuje i látky změkčující, jako je skvalan, přirozeně se vyskytující v tukové vrstvě pokožky, který zabraňuje vysoušení, obnovuje vláčnost, pružnost a zajišťuje celodenní hydrataci.

Trojkombinace účinných látek zinek-skvalan-bisabolol, která není jinak v současnosti na trhu, vám pomůže k dokonalé pleti. Vždyť která z nás by netoužila mít pleť jako miminko?

---

Více se dozvíte na: http://www.belobaza.cz/

---

Krém BAZA, konkrétně příjemný víceúčelový krém BAZA plus s hutnou texturou pro každou pokožku řešící mnohé kožní problémy, jsme už jednou testovaly. Přečtěte si recenze v tomto odkazu: https://www.modrykonik.cz/forum/modry-konik-testuje/vase-zkusenosti-s-baza-plus-kremem/

Testování s BAZA light krémem

Ahoj, 

v první řadě bych chtěla poděkovat, že jsem byla vybraná do testování krému BAZA light na akné. Testování proběhlo od 11.2.2019 do 13.3.2019. 

Jmenuji se Eliška a je mi 25 let. S akné bojuji od 13 let, kdy se mi začali tvořit velmi ošklivé strupy, které hnisali a byly především jen na bradě. Bylo to omezující a v pubertě mi to moc na sebevědomí nedodalo. Nejvíce se nové pupínky objevovali před očekávanou menstruací. Opravdu jsem za těch 12 let vyzkoušela mnoho produktů. Proto jsem byla ráda, že jsem měla tu čest, tento výrobek testovat sama na sobě.

A teď už ke krému BAZA light.

Kurýr mi ho dodal 11.2. odpoledne, hned při rozbalení jsem byla nadšená z krabičky, která byla velmi hezká a byl u ní přiložený i letáček. Ihned jsem si přečetla návod a těšila se na večer, až ho budu moci vyzkoušet. Krém se nanáší na vyčištěnou pleť dvakrát denně, ráno a večer. Takže pro mě to nebyl žádný problém, když jsem doma se synem.

Večer jsem nanesla na pupínky krém. Krém měl velmi zajímavou konzistenci. Obsahoval malé kuličky které se vmasírovali do pupínku. Voněl velmi přírodně. Prostě žádný parfémový produkt. Krém trochu ztuhl a udělal okolo takový ochranný film.

Příbalový leták  prozradil toto:

Péče o pleť, obzvlášť o tu problematickou, je více než důležitá. BAZA light krém od společnosti Belupo o pokožku pečuje, ochrání ji, regeneruje ji a čistí. Používá se k regeneraci citlivé a podrážděné pokožky, a to především při léčbě ovlivňující její přirozenou lipidovou bariéru – ochranu. Zinkum-glukonát a bisabolol pokožku chrání a zklidňují a jsou vhodné také pro udržování jejího dobrého stavu během obnovy přirozené kožní bariéry.

Přípravek je vhodný také pro dospívající s problematickou mastnou pokožkou, jelikož čištěním pleti snižuje výskyt rozšířených pórů. Také pokožku matuje a potlačuje drobné nedostatky a začervenání. BAZA light krém obsahuje i látky změkčující, jako je skvalan, přirozeně se vyskytující v tukové vrstvě pokožky, který zabraňuje vysoušení, obnovuje vláčnost, pružnost a zajišťuje celodenní hydrataci.

Trojkombinace účinných látek zinek-skvalan-bisabolol, která není jinak v současnosti na trhu, vám pomůže k dokonalé pleti.

První den testování

Dva dny testování - Pupínky se hezky zatáhli a léčí se.

                             

Osmý den testování - Staré pupínky se zatáhli, ale o kousek vedle se udělali znovu, a k tomu přibyly další nové.

Třináct dní testování - Znovu se tvoří nové pupínky, mažu opravdu dvakrát denně.

Dvacet šest dní testování - Pleť se mi o dost zlepšila, pupínky se zatáhli a moje pleť vypadá dobře.

 Třicet jedna dní testování

+ Krém voněl čistě přírodně.

+ Má opravdu dobré účinné látky, které mě osobně opravdu zabrali.

+ Hezký design obalu.

- Po nanesení krému zanechá lehký, viditelní film.

- Určitě bych doporučila krém trochu protřepat před každým použitím.

                                                                Závěr

Opravdu ještě jednou moc děkuji za možnost vyzkoušet tento produkt. Já osobně tento produkt doporučuji, protože mi opravdu krásně pomohl s pupínky, které mě trápí opravdu dlouhou dobu. Neříkám, že pupínky zmizeli, už jsem opravdu smířená s tím, že se mi budou tvořit neustále. Ale existuje přípravek, který jeho projev alespoň zmírní a já u něj zůstanu nadále.

Hezký den,

Eliška

#test_bazalightkrem  #zkusenosti_bazalightkrem

#recenze

Testování zázraku jménem BAZA light krém

Na úvod něco o mně. Jsem mladá maminka 2 dětí. Vždy jsem trochu trpěla na akné a nikdy jsem neměla úplně čistou, krásnou pleť. Vždy to byl můj sen. Avšak po porodu syna se mi pleť zhoršila šíleně. Trvalo to, ale povedlo se to dát do ucházející rovnováhy. S druhým těhotenstvím jsem nevěřila vlastním očím, jak se pleť zlepšila. Ale to asi jen jako klid před bouří 😂 Na konci těhotenství to šlo najednou od desíti k pěti. Po porodu se mi pleť zhoršila děsně. Bradu jsem měla jeden velký bolák vedle druhého 🙁 Když už to vypadalo, ze se to lepší, přesunulo se to na tváře. A tam jsem s tím bojovala do nedávna.

Když přišla možnost testovat tento zázračný krém, řekla jsem si, že to tedy zkusím. Usmálo se na mě štěstí a dostala jsem příležitost, za kterou ještě jednou moc děkuji.

O pleť jsem se za poslední rok začala starat opravdu důkladně. Což mi pomohlo hodně, ale pořád tomu něco chybělo. Stále někde pupínek, roztažené póry, mastící se pleť... Spokojená jsem nebyla a na sebevědomí to moc nepřidávalo.

Obličej jsem čistila 2x denně. Vždy jsem omyla konjak hubičkou s čistícím gelem, umyla vodou, dočistila tonikem, přidala nějakou výživu a nakonec krém. Od té doby, co jsem začala používat BAZA light krém, se začaly dít věci. Obličej se vydržel celý den nelesknout. Póry se začaly zatahovat, pupínky hojit. Wow. Jsem opravdu spokojená. Jediné co, tak mě ke konci začal trochu vysušovat, musela jsem trochu střídat i s výživnějším krémem. Ale jinak je to super krém.

A teď něco o něm. Balení má celkem praktickou velikost a příjemný design. Obsah je 60 g, dělá se i větší 100 g. Myslím, že vydrží dlouho. Stačí ho nanést opravdu malé množství. Více krému bylo spíše na škodu. Drolil se pak. Jediné, co je na něm zvláštní, je jeho konzistence.

Obsahuje malé bílé částečky, "hrudky", které se hůř rozmazávají a jsou spíše na obtíž. Zajímalo by mě, jakou úlohu přesně mají plnit, nebo co za důležitou složku krému představují. Někdy jsem se snažila je rozetřít, většinou ale smetla dolů. Složení nedokážu úplně posoudit, jak moc je, či není vhodné. Po nanesení utvořil na pleti příjemný film. Takový hladký. Úplně jsem si to užívala a hladila si tváře 😊 V první části testování jsem cítila, jak se pokožka stahuje, ale nic nepříjemného. Ke konci už tolik ne. Během celé doby mi nepřibily žádné nové velké pupínky. Maximálně něco drobného, co při namazaní do rána zmizelo skoro úplně. Pleť mám teď krásně čistou a staženou. Zůstalo mi jen pár jizviček, které snad dořeší sluníčko.

Shrnutí

+ pomohl mi s akné

+ srovnal lesklou pleť

+ stáhl póry

+ příjemně voní

- kousky v konzistenci

Za mne ho doporučuji. Byla jsem s ním velice spokojená a určitě budu používat i do budoucna 😊

Cítím se konečně super. Děkuji ještě jednou.

Ivana

#test_bazalightkrem  #recenze #zkusenosti_bazalightkrem

Testování BAZA light krému

Dostala jsem se mezi desítku vyvolených, které budou moct testovat krém na problematickou pleť. V první řadě bych chtěla říct, nebo spíš napsat, že se mi pupínky tvoří hlavně na bradě, čele a pažích. A po ránu mívám pokožku okolo nosu dost mastnou. Byla jsem velmi zvědavá, jestli mi krém s těmito problémy pomůže.
Testovat jsem začala 11. února večer, kdy jsem si nanesla Baza light krém na odlíčenou a vyčištěnou pleť. Nemile mě překvapila jeho konzistence, kdy se v krému nacházely maličké hrudky. Vůně byla jemná, vcelku příjemná. Po vstřebání a zaschnutí mi krém pokožku stáhl, připomínalo mi to pocit při zaschnutí pleťové masky.

Další den ráno jsem krém před otevřením pořádně protřepala, abych ho neměla zase samou hrudku. Při větší vrstvě se mi po zaschnutí začal loupat a drolit z obličeje. Tudíž jsem ho začala nanášet opravdu v tenké vrstvě.

Co musím uznat je, že krém opravdu pomáhá. Po ránu jsem nebývala mastná, pupínky mi to krásně stahovalo a urychlilo jejich hojení. Jen na ty moje paže mi krém nepomohl, dá se říct vůbec.

Doporučila bych ho opravdu všem, kteří na akné a mastnou pleť trpí. Myslím, že s pupínky umí zatočit.

Děkuji @konik_testuje za možnost Baza light krém otestovat.


#test_bazalightkrem #recenze #zkusenosti_bazalightkrem

Test BAZA light krém

Především bych chtěla poděkovat Modrému koníku, za možnost testování BAZA light krému.

Krém jsem testovala na svém synovi, od 11.2. do 13.3. Letos bude mít 14 let a akné ho trápí dost. Několik let chodíme preventivně na kožní, jedenkrát do roka kvůli znaménkům, a už předloni paní doktorka napsala synovi vodičky na potírání. Zezačátku pomohly, později jakoby si tělo zvyklo. Co jsme byli naposledy na kontrole, dr. doporučila antibiotika, pokud se to nebude lepšit. Moc jsem to tak nechtěla, pokud to není vyloženě nutné. Proto jsem byla ráda, že můžeme vyzkoušet i něco jiného.

Myslím, že puberta je silná a akné úplně nezmizelo, ale k zlepšení určitě došlo. Pupínků se už nedělá tolik a staré se rychleji hojí, což je dobrá zpráva.

Plusy

- Krém je bez vůně a dobře se roztíra. Není mastný a nenechává žádné mapy.

Minusy 

- Puberta je silnější. Nám teda úplně nezabral, ale zlepšení určitě je - viditelné na poslední fotce 🙂

#test_bazalightkrem a #recenze #zkusenosti_bazalightkrem

Testování BAZA light krému

Den, kdy krém dorazil, jsem brala jako den D, kdy konečně zatočím s akné. Přiznám se, že jeden krém byl pro mne zklamání, jelikož jsem čekala sadu na odlíčení a denní a noční krém. Až po prozkoumání jsem zjistila, že se jeden krém aplikuje ráno i večer. 

Testovat BAZA light krém jsem začala druhý den. Jak jsem se dočetlam aplikuje se ráno a večer na čistou pleť. Pleť jsem tedy ráno očistila a krém nanesla. Moje pocity byly, že krém je jemný, dobře se nanáší, ale obsahuje hrudky. Tyto hrudky, jelikož jsem se nikde nedočetla, co s nimi, zkoušela rozmazat a některé jsem ponechala na pupíncích. Pleť se mi stáhla a vytvořila jakoby bílé mapy na obličeji. Totéž jsem udělala i večer, pleť pořádně vyčistila a nanesla krém.

Druhý den si pleť na krém zvykla a už mi pocit vysušení nevadil. 

Po týdnu byla má pleť jemná a pupínky se začaly zatahovat. BAZA light krém testoval i můj syn a jeho pocity byly stejné. Po týdnu nastala změna, pleť byla pořád jemná, ale pupínky se začaly vracet. Což bylo pro mne zklamání. Pleť už se, bohužel, nezměnila ani dokonce testování. To stejné i u syna. 

Moje shrnutí

+ pleť je viditelně i na omak jemnější

+ účinek má, i když krátkodobý

- hrudky v krému, nevěděla jsem, co s nimi

- pouze krátkodobý účinek

I tak velmi děkuji za možnost vyzkoušet BAZA light krém. 

#test_bazalightkrem a #recenze #zkusenosti_bazalightkrem

Test BAZA light krém

Že se přej zbavím beďarů, říkali... Že budu mít pleť bez pupínků, říkali...

Testování krému BAZA light jsem brala jako výzvu. Můj obličej vypadá většinu času jako sopečná půda a vzhledem k tomu, že pracuju jako personalista, bez kvalitního krycího make-upu prostě nedám ani ránu. Do různých krémů a výmyslů jsem za svůj život nasypala slušné jmění a nic moc užitku mi to nepřineslo. Tak proč nezkusit další? A navíc zadarmo. No popravdě, zem se nezatřásla...

To si mám fakt fotit selfie bez filtru? Taková, jaká opravdu jsem? No dobře. Balíček přišel, vyfotila jsem se u zrcadla a začínám testovat. Krém má podivnou konzistenci, dělají se v něm kousky, ale asi to tak má opravdu být. Kontroluji příspěvky ostatních testerek a sdílí stejné zkušenosti. Uklidňuje mně to, krém si nanáším na obličej a jdu něco dělat.

Taky jste si jako školou povinné dívky natíraly lepidlo na ruce? Pak ho nechaly zaschnout a slupovaly krustičku? Tak takový pocit jsem měla z krému já!!! Udělal mi na obličeji povlak, pak se roztrhal a já si zbytky krému prostě musela "oloupat". Natírat se ráno a dát krém pod make-up je absolutně nereálné. O nějaké hydrataci nebo výživě nemůže být ani řeč. Krém stahuje kůži, zmenšuje póry, ale to je tak všechno. Mažu na noc, ráno se budím a opráším si obličej. Příjemné to není, ale slíbila jsem testovat, tak testuji.

Po měsíci uznávám, že pupínků ubylo. Stahování pleti je znát, nedělají se mi velké a mokvavé beďary, ale kůže mně pálí a je vysušená. Pro puberťáka asi dobrý, pro mojí pleť 30+ potřebuji něco jiného. Nemůžu říct, že jsem úplně nespokojená, krém bych asi koupila zoufalé pubertální dceři, která potřebuje zatočit s beďarama. Já se s ním ale rozloučím a po ukončení testu si místo v mojí domácnosti nenajde.

#test_bazalightkrem  #recenze #zkusenosti_bazalightkrem

Testování krému BAZA light krém

Moje pleť nikdy dokonalá nebyla a jsem si jistá, že ani nebude. Avšak po porodu je to jako kdybych prožívala znovu pubertu. Měsíc co měsíc se spolu s menstruací můj obličej mění v červené pole. Každá reklama slibuje zázraky, peníze se jen sypou, ale pořád zkouším, co bude to pravé zrovna pro mě. Když na mě vyskočila zpráva o testování krému BAZA light, říkala jsem si, že zkusím štěstí. 

Bylo to mé první testování vůbec. Těšila jsem se, až dojde balíček a přijde ten slibovaný zázrak. No... zázrak se úplně nekonal. Hned ze startu mě zaskočila konzistence krému, jsou v něm hrudky. Nebyly mi na obličeji úplně příjemné a nakonec jsem se vždy sloupla.

Co hodnotím kladně je, že krém velice rychle zasychá, vytvoří na pleti jakýsi film a kůži stáhne. Snažila jsem se krém nanášet vždy ráno a večer, to šlo ale pouze tehdy, když jsem byla doma. Protože jsou v krému hrudky, nejde se ráno namazat a vyjít do města. Tedy jde, ale o takovou pozornost nestojím 😁

Kdykoliv se objevil nový menší pupínek, nanesla jsem krém a do 3-4 dnů bylo po něm. Bohužel na to horší akné u mě krém úspěch neměl a musela jsem se vrátit ke krému z lékárny. 

Můj závěr je takový, že jistý účinek u krému jistě je. Se začínajícím pupínkem si poradí dobře, větší vyrážky už bych tím ovšem neléčila. Já sama za sebe zůstanu u sice dražšího krému z lékárny a Baza light krém zkusím dát dále na testování 15-leté sestře.

#recenze

#test_bazalightkrem  #zkusenosti_bazalightkrem

Recenze na BAZA light krém

Před měsícem jsem byla vybrána na testování produktu, konkrétně jde o BAZA light krém. Chci moc poděkovat za tuto možnost, udělalo mi to velkou radost.

S akné mám problémy od puberty. V tomto věku jsem měla hodně akné na čele, hrudníku i zádech. Potom, co jsem začala užívat antikoncepci, se mi pleť zlepšila. Před čtyřmi roky jsem ale antikoncepci vysadila a problémy byly zpět, jen se změnilo místo, kde mě akné trápí. Pupínky se mi tvoří hlavně od lícních kostí na krk. Začala jsem chodit ke kosmetičce, ale neviděla jsem výsledky. Vyzkoušela jsem tolik kosmetiky. Od té z drogérie, od kosmetičky až k té z lékárny. Ale, bohužel, beze změny. Proto jsem uvítala možnost, zkusit něco, co neznám, něco nového 🙂

Hned po příchodu balíčku jsem ho nedočkavě rozbalila. Čekal tam na mě krém a letáček, abych si mohla o produktu přečíst informace. Krém je vhodný pro mastnou a aknózní pleť. Měl by zmírnit akné, zmatnit, ale zároveň hydratovat obličej a hojit místa po akné. Vlastně by měl udělat vše, co já potřebuji.

Krém je gelové konzistence. Má neutrální vůni, což já osobně oceňuji. Po aplikaci na vyčištěnou pleť ji hrozně rychle stáhne, jako po použití masky. To mi ze začátku nebylo vůbec příjemné, ale po čase jsem si zvykla. Bohužel, co mi vadilo po celou dobu, byly bílé kousky v krému. Pokud jsem je roztírala na obličeji, občas se mi stalo, že mi udělaly bílý, loupající se povlak. Takže jsem krém používala tak, že jsem rozetřela to, co šlo, a zbytek z pleti prstem setřela. Pleť se mi neleskla a byla hladká.

A jak si krém poradil s akné? U mě, bohužel, nijak výrazně. I když jsem ho testovala zodpovědně 2x denně na vyčištěnou pleť, akné se mi celou dobu tvoří dál. Ale ať krému nekřivdím, musím říct, že se mi pupínky hojí rychleji a nedělají se mi tolik velké a zanícené pupínky. Jen já doufala, že se nebude akné tvořit vůbec, nebo alespoň méně.

+ Krém zanechá pokožku hladkou.

+ Dobře se mi na pleť po použití krému nanášel korektor.

+ Hojí rychleji pupínky.

+ Velké a zanícené pupínky se mi téměř netvoří.

+ Nemá výraznou vůni.

- Ne každému bude vyhovovat stahování pleti.

- Bílé hrudky mi v krému hodně vadily, nešly často rozmazat a tvořily bílý povlak.

- Bohužel, u mě krém moc nepomohl potlačit akné.

Fotila jsem se i každý týden, abych viděla změnu, ale fotky po testování bych sem dávala zbytečně. Bohuže, žádná viditelná změna není. Fotky jsou pořízené na začátku testování.

Přesto chci ještě jednou poděkovat za možnost testování 🙂

#test_bazalightkrem

#recenze #zkusenosti_bazalightkrem