Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vaše zkušenosti s Vichy Minéral 89

konik_testuje27.4.2020

Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster je novinka dermokosmetiky Vichy pro hydrataci, posílení a vyplnění pleti a 10 žen ho otestovalo na té své. Užívaly si relax a dokonalou přípravu pleti na aktivní den.

Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster posiluje funkci bariéry pleti a pomáhá jí být odolnější proti každodenním vlivům. Obsahuje 89% koncentraci mineralizující vody Vichy pro posílení, regeneraci a obnovu pH a spolu s vysokou dávkou kyseliny hyaluronové zajišťuje hydrataci a vyplnění pleti.

Má jemnou gelovou konzistenci, která se výborně vstřebává do pleti. Ta získá okamžitou svěžest a hydrataci. Booster je vhodný pro všechny věkové kategorie a na každý typ pleti. Navíc je hypoalergenní, neobsahuje parfemaci, alkohol, barviva a silikony. Obsahuje pouze 11 ingrediencí - minimalistické složení tohoto boosteru je vyladěno pro maximální výsledek.

Zajímá vás, jak Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster dopadl v našem testování? Přečtěte si recenze v řádcích níže.

Více se o Vichy Minéral 89 se dozvíte na: http://www.vichy.cz/

---

Ženy z koníka taky testovaly Vichy Slow Âge noční a jejich recenze si můžete přečíst tady: https://i.modrykonik.sk/recenze_vichy_slowage_n...

Moje živá voda: Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster

Před několika týdny jsem měla to štěstí, že jsem byla vybrána pro testování Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster, což mě opravdu tuze potěšilo, protože jsem tak trošku posedlá kvalitní kosmetikou a každá aplikace něčeho příjemného (a nového obzvlášť) mi způsobuje čirou radost. Takže moc děkuji, Koníku, že tuto možnost přinášíš!Přiznávám se, že ve chvíli, kdy jsem psala svých pár řádek, abych získala nový produkt pro testování, jsem neměla ani tušení, co je vlastně zač. Pro ty z vás, kteří také trochu tápou, přináším lehkou osvětu. Zjistila jsem, že se jedná o mineralizující termální vodu Vichy, která se zrodila v oblasti francouzských vulkánů a obsahuje 15 vzácných minerálů s koncentrací 5,2 gramů na litr. Vůbec poprvé laboratoře Vichy dosáhly její výjimečné 89 % koncentrace (proto název Minéral 89) ve spojení s kyselinou hyaluronovou, známým zdrojem přírodní hydratace. Kyselina hyaluronová způsobí, že se voda vstřebává do pokožky průběžně, pleť se tak příjemně vyplní, působí svěže a hebce. A co že je to ten “booster”? Doslova to znamená posilovač 🙂 Jedná se v podstatě o silnější koncentrát aktivních látek, které se dostávají hlouběji do pokožky. Díky svému složení jsou účinnější a dokážou aktivovat pokožku v hlubokých vrstvách zevnitř. V tomto případě tedy Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster přináší intenzivní hydrataci, posílení a vyplnění pleti. Posiluje funkci kožní bariéry a působí tak proti vnějším i vnitřním agresorům, jako je znečištění, stres nebo únava.


Jsem trojnásobná maminka, ale také jsem žena. Zdá se to možná jako samozřejmnost, ale někdy mám pocit, že když se žena stane maminkou, přestává sama sebe vnímat jako ženu. A to já nechci. Chci zvládat obojí a protože jsem perfekcionistka, chci obojí zvládat perfektně. Ve dvaačtyřiceti se pořád cítím na sedmadvacet, takže se snažím klamat tělem. Jenže zevnitř moje tělo asi ví, zač je toho loket, a tak mi začíná pomalu a plíživě naznačovat, že už mi nedaruje všechno zadarmo jako dřív, ale že se o něj musím taky trochu starat. Stres a únava z nevyspání jsou přesně ty agresory, se kterými se často potýkám. A když už toho má moje tělo plné zuby, vystrčí varovné růžky v podobě povadlé a unavené pleti nebo váčků pod očima. Co s tím?


Tiše jsem zajásala, když jsem na Koníku objevila šanci otestovat Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster. Hydratuje, rozjasňuje, vyplňuje... pyšnil se svými schopnostmi. No - tak se ukaž!


Ukázal se za pár dnů. Po rozbalení malé krabičky se objevila průhledná, směrem ke dnu smaragdově zbarvená, lahvička s pumpičkovým aplikátorem. Příjemný čistý design byl v dokonalém souladu s mojí představou vyvolanou slibovanými účinky.


Mám smíšenou pleť, dosud jsem ráno používala oční krém na oční okolí a zmatňující krém na obličej. Večer opět oční krém a samozřejmě kvalitní noční krém (naposledy Vichy Slow Age, do kterého jsem se zamilovala). Nyní jsem zařadila ráno i večer před aplikací krému také Vichy Booster. Má lehkou gelovou konzistenci, je neparfémovaný, snadno se aplikuje a dobře se vstřebává. Ačkoli je gelový, vůbec nelepí, čehož jsem se trochu bála. Zpočátku jsem byla trochu skeptická k jeho účinku, protože je opravdu tak lehoučký, že jsem nevěřila, že by mohl mít nějakou sílu. Jak se ale později ukázalo, opak je pravdou. S testováním boosteru jsem začala v okamžiku, kdy se o mě pokoušela parádní rýma. Jako obvykle jsem zanedbala spánkový režim (jsem zkrátka neponaučitelná), čímž se mi oslabil organismus a pak už jen stačilo přejít z tropického vedra do klimatizované haly a rýma se hlásila o slovo. Doufala jsem, že v červnu si jen pár dnů smrknu a bude po všem, jenže chyba lávky, bacil mi zalezl do dutin a já skončila na antibiotikách v posteli s teplotou. Prvních několik nocí jsem vůbec nemohla spát. Booster jsem testovala poctivě dál, ale říkala jsem si, že se nemůžu ani vyfotit, protože byste se mě patrně lekli. Pak jsem v tom hrozném stavu musela na první třídní schůzky našich dvojčátek. Nechtělo se mi patlat s mejkapem, tak jsem si jen zvýraznila oči… a k mému údivu jsem vypadala celkem obstojně! Posuďte sami, jestli byste z fotky poznali, že jsem nemocná, s teplotou a po 3 probdělých nocích ;)


Nemoc pomalu ustupovala a moje počáteční nedůvěra ve Vichy Booster se změnila v absolutní nadšení. Těším se na ráno i večer, až si booster nanesu na obličej a on ze mě vmžiku vykouzlí krásnou a mladou ženu. Rozzáří moji pleť a jakoby ji vypne, zdá se mi pevnější a hebká. Není žádný problém potom nanášet další přípravky, na které jsem zvyklá, ať už je to krém, podkladová báze, mejkap nebo korektor. Netvoří se žádné žmolky, které by se u gelového podkladu daly čekat. Všechny kosmetické přípravky nanesené na booster plní svoji funkci a drží lépe než předtím. Ale pokud to není nezbytně nutné, žádné další přípravky už nenanáším. Není to potřeba, protože vypadám svěží a k světu jen tak nalehko s Vichy Boosterem 🙂 Na léto naprosto perfektní!Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster je pro mě jako živá voda. Ano, přesně tak jsem si ji vždycky představovala. Na první dojem nenápadná, lehká a čistá, ale svým účinkem až zázračně silná. 


#test_mineral89

#recenze


Testování Vichy Minéral 89

Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster slibuje hydrataci a vyplnění pleti a posílení kožní bariéry. Hlavními složkami jsou termální voda Vichy, té obsahuje 89%, proto ten název, a kyselina hyaluronová, která vodu na sebe váže a průběžně ji uvolňuje do pokožky. Je mi sympatické, že se výrobce snažil co nejvíc omezit počet složek, ve výsledku jich je 11, žádné parfémy, barviva ani silikony. Booster se používá ráno a večer, buď samostatně na vyčištěnou pleť nebo ho pak můžete přetřít ještě krémem. Hodí se nejen na pleť obličeje a krku, ale i na okolí očí, doporučuje se pro všechny typy pleti.


A jak to všechno funguje v praxi? Je mi 36 let, mám smíšenou pleť s rozšířenými  póry, poslední rok se mi začaly dělat vrásky kolem očí a takové dvě nic moc vodorovné rýhy na čele😉 Jsem krátce po porodu třetího syna a zatímco v těhotenství jsem měla pleť luxusní, aniž bych se nějak snažila, po porodu to začalo jít z kopce. Nezdravá barva, povadlá, zase se mi začala mastit a raší pupínky... Na booster jsem se moc těšila a bylo zvědavá, co s tím vším provede. Zapojila jsem ho do své pečující řady ráno i večer, večer většinou jen samostatně bez krému navrch, ráno jsemm občas přidávala matující denní krém s UV filtrem nebo make-up. Testování jsem zdokumentovala fotkami, bohužel se mi nepovedlo, aby měli podobné světelné podmínky, takže jsou spíš ilustrační, než "důkazní"😉

Na začátku testování - bez a s make-upem


Balení je perfektní, decentní skleněná lahvička, která už od pohledu vyvolává ten dojem čistoty a hydratace. Pumpička je praktická jak kvůli aplikaci, tak pro ochranu obsahu lahvičky. Z jednoho stisknutí jsem bez problémů natřela obličej i krk. Při celkovém objemu lahvičky 50 ml odhaduju, že vydrží určitě déle než tři měsíce, možná i půl roku, ale to už jsem asi moc velký optimista. Cena něco přes 500 Kč, takže ve výsledku poměrně dostupný výrobek.


Booster je vlastně čirý, neparfémovaný gel, bezvadně se roztírá, bleskově vstřebává, nelepí, nezanechává  na pleti žádný film. Jako podklad pod make-up úplně bez problémů, není potřeba žádný další podkladový krém. Po nanesení je pleť hladká, příjemná, svěží a máte z ní dobrý pocit. Po 14 dnech poctivého používání se nedostavil žádný "wow efekt", jako že zázrak a už nic  jiného nechci, ale pozoruju, že pleť je "šťavnatější", má jednotnější barvu a celkově vypadá zdravěji, vrásky nevnímám tolik. Rozšířené póry mám pořád a stále se mi pleť dost mastí. V průběhu používání se objevily nové pupínky, ale to vážně nepříkládám boosteru, spíš celkově hormonálním změnám po porodu.


Po 14 dnech testování - bez a s make-upem


Svoje dojmy bych shrnula tak, že booster  s mou pletí sice neprovedl žádný zázrak, ale určitě ji vylepšil. Zvlášť na jaro a léto je to výborný produkt. Jeho účinky na sobě asi lépe uvidí ženy se sušší pletí než ty, co mají pleť mastnou nebo smíšenou jako já.#recenze #test_mineral89

Můj nový kámoš VICHY Minerál 89

A jsem ve finále... Předem chci říct, že od začáku testování jsem si říkala, že by bylo fajn, mít minimálně měsíc, byla jsem přsvědčená, že po 14-ti dnech nemůžu čekat uplnej zázrak. Tim spíš vzhledem k mé mega problematické pleti. Ale od začátku.Už od 12-ti let trpim na atopický ekzem, tvoří se mi hlavně kolem úst, protrpěla jsem si spousty dní, kdy jsem brečela mamce do telefonu, že nejdu do školy, časem, jsem prišla na to, jak na něj, ale vždy musela dbát na kvalitní kosmetiku a i ta nebyla vždy zárukou toho, že mě nebude dráždit. A tak nastal kolotoč hledání a zkoušení. Ustálila jsem se na pár osvědčených druhů kosmetiky a u nich zůstala víeméně až do teď.


Jenže ono to jaksi přestalo stačit. V živote nastalo težké období, rozvod, návrat do práce a já se jednou ráno podívala do zrcadla a málem jsem vrhla .😂 Pytle pod očima, že by zastavili stoletou vodu, mastná pleť, tmavé kruhy pod očima (na které trpí všechny ženy z matčiny strany).. no a pak jsem si řekla, že takhle teda ne. Začala zkoušet různé přípravky, ale nic tak nějak nebylo to pravé. Potřebovala jsem sjednotit, potřebovala jsem vodu...


O pár měsíců později přišel článek o testování Vichy Minéral 89 booster. Tak čtu a říkám si, sakra to by mohlo být to pravé..napsala, a o pár dní déle už jsem měla zprávu, která začínala: Gratulujeme, byla jsi vybrána...


Juhuuu tak jo. Netrpělivě jsem čekala, až booster dorazí a dočkala se. Líbil se mi na první pohled, skleněná lahvička kde mam jasnej přehled o tom, kolik toho zázraku ještě mam. První aplikace. Juhuu je neparfemovaný. Hmmm booster, gelový booster. Bála jsem se, že než se tohle vsákne,  bude to trvat věčnost. Ale omyl. Moje pleť byla natolik hladová, že se booster vsákl téměř okamžitě, ráno nemusim čekat a můžu téměř ihned nanášet makeup, což je úžasný, protože nesnášim rána a nesnášim čekáni.😊


Uběhl týden a já začala pozorovat změny. Pleť se mi začala sjednocovat, přes den byla i po x hodinách krásná, žádné suché fleky s mastnou T zonou a co bylo nejvíc, že můj ekzem zůstal naprosto v klidu. po 10-ti dnech si toho všiml i můj přítel, pořád mi říkal jak mi to sluší a jestli nemam ovulaci (chápej, ovulace=sem fakt neodolatelná😂) a dokonce i mamina mi říkala,  že vidí rozdíl. Poslední 4 dny, jsem každé ráno stála u zrcadla a pokaždé sem si říkala jen, ty *ole ono to fakt funguje.


Takže závěr po 14 dnech.


Funguje úžasně, je šetrný, jsem sjednocená, vyplnil vrásky (jako moc sem jich neměla samozřejmě😊), moje pleť vypadá zdravější a co víc..už 2 dny chodim bez makeupu..tak to sem byla naposled asi ve 14. 😂 Miluju ho a zůstanu u něj.


A jak jsem slibovala, tady foto, před a po. Úplně bez makeupu, obě fotky na stejném míste ve stejný čas. Rozdíl 14 dní. No řekněte samy. I love Vichy Minéral 89 booster


❤❤❤

#test_mineral89  #recenze

Vichy Mineral 89

 Jaké bylo milé překvapení, když jsem byla vybraná do testetovani a vzápětí zklamání, že se nemohu zúčastnit protože žijí v UK... Ale tým MK je úžasný a zařídil to v můj prospěch a za to jim děkuji ❤️

Je mi 33 let o pleť se starám pouze babickovskymi radami. 😉 A sem tam sáhnu po kremu ale ještě mi žádný nevyhovoval. 😔 Až do teď... 🤗🤗 Zpátky k mé pleti. Pracuji v hnusným prostředí (prach, plasty, Flux, zinek v prasku) 12-cti hodinové NOČNÍ smeny🙁 waw to je mazec jak teď na to myslím.

Moje pleť dostává zabrat všemi směry. K tomu stres. Kouření a věcne vysmátý xicht takže už i pár vrásek mám.😎  Pleť mám suchou, sem-tam šupinky pálení atd.

Teda ne mám ale MĚLA JSEM 😊 BOOSTER MINERAL 89 je úžasný.

Balení a sklenička vypadají luxusně ale o to tak moc nejde, jde o obsah a ten je uuužasný a troufám si říct kouzelny. 💜 Od prvního namazaní moje pleť jen svítí. Zmizely náznaky únavy, největší vrásky, pocit suchosti, zmizely červené flíčky. Pleť je celý den fresh a jasná. S radostí se mažu ráno i večer a musím říct, že když zapomenu nic se neděje a pleť je i tak v top stavu.

Co oceňuji je ze gel nevoní, rychle se vstřebáva a nelepí. Největší ocenění u me si získal za to, že i když se v práci potím gel zůstává na místě nestéka a lehký filmeček chrání mou pleť jako brnění...

Troufám si říct, že jsem našla co jsem potřebovala a za to děkuji. Mužu říct, že u boosteru mineral89 zůstávám a na každé naše randíčko se moc těším. Od doby, co ho mám chodím naostro 😎 žádný make-up, bb cream nic. Jen lehký filmeček mineral 89 a vážně jsem krásna a šťastná, že můj strhaný obličej je minulostí💜

#test_mineral89 #recenze

Moje testování Vichy mineral 89

Paráda, byla jsem vybrana na testování. Poprvé, co jsem si všimla, že se bude na nějaké testování vybírat a zrovna šlo o kosmetiku, což já mám ráda. A super, vyšlo to, mně, která nikdy nic nevyhrává. 


V pátek přišel očekávaný balíček, který jsem prebirala v rucniku od pana dorucovatele, který hodil vtípek, že jsem ho mohla do sprchy taky pozvat. Takže výhoda tohoto boostru pro nezadaný, může vám dohodit i chlapa 😂


Hned po rozbalení me mile překvapilo skleněné balení, vypadá luxusně. Vuni nemá žádnou, není parfemovany, ikdyz já mám ráda voňavé produkty. Po nanesení se booster okamžitě vsakl, trošku jsem se bála, že bude obličej lepit a ono vůbec, pleť je potom hladká jak děcka prdelka.


Co mě nejvíc potěšilo je, že v těchto vedrech nesteka z obličeje, některé krémy to umí.Ted v létě nosím jen bb krém místo make-upu a booster mi vyhovuje jako podklad. Nikdy jsem nemela nějaké velké problémy s pleti, takže nemůžu posoudit, jestli pomáhá třeba na akné nebo vysusenou kůži, ale cítím, že je pleť taková "stavnatejsi". Proč jsem do testování šla, jsou mimické vrásky, testuji teprve chvíli, takže nejde ještě posoudit, jestli je tento booster zázrak, ale co si budeme, vrásek se už jen tak nezbavime a co, jsou přece krásné a jsou důkazem, že se rady smejeme😊😋


Budu tento"zazrak"testovat dal a věřím, že jak jej spotrebuju, tak už nesahnu po ničem jiném, hlavně v těchto teplých dnech. Takže za mě ano, paráda, za ty peníze stojí. A děkuji konikovi za možnost testování😊


#test_mineral89  #recenze

Testování Vichy minéral 89 HYALURON-BOOSTER

Ahoj jmenuji se Adéla, je mi 29 let (uff, třicítka na krku) a jsem maminkou 14-měsíčního chlapečka. 


O kosmetiku, jak už pečující tak dekorativní, jsem se zajímala již dávno předtím, než jsem se stala maminkou. Snažím se o svou pleť starat, protože co si budeme povídat, je to vaše vizitka. Nikdy nechodím spát neodlíčená a i kdybych měla jít spát ve dvě ráno, tohle prostě nezanedbávám. S pitným režimem je to už horší, ale i to se snažím zlepšit. 

Zkušenost mám většinou s klasickými produkty z drogerie, protože mi vždycky bylo líto dát více peněz za něco kvalitnějšího, to se ale snažím změnit a radši si pořídit něco kvalitnějšího co vydrží déle, i když třeba stojí víc peněz.  


Značka Vichy je taková zlatá střední cesta. Kvalitní péče za relativně příznivou cenu. Když jsem se tedy zúčastnila testování nebo spíš, zkusila štěstí. Byla jsem moc ráda, že budu mít možnost vyzkoušet zase něco nového a lepšího než doma mám. Večerní rutinu nezanedbávám to jsem psala jíž výše, ale s tou denní mám trošku problém. Můj problém je čas, hlavně teď, kdy jsou určité místnosti v našem domě kde už nejsem sama... Jsou to vlastně všechny místnosti včetně wc.


Takže na ranní koupelnu mám omezený čas, kdy si můj syn čistí zuby (tak snaží se o to) a je to ta vzácná chvíle, kdy mi nekrámuje šuplíky, nehází šampony do vany a tak dále. První dojem z boostru byl krásná lahvička, vím, že na lahvičce to úplně nestojí, ale já když si něco vybírám, prostě sáhnu po tom, kde se mi líbí obal a tady je obal velmi krásný a zkrátka působí na mě dobrý dojmem. Další byla příjemná gelová konzistence, která se snadno nanáší. Na závěr mě, ale trochu zklamalo, že boostr nemá žádnou vůni, prostě nijakou. Já osobně to mám ráda, když krém voní, jemně ale příjemně. Na druhou stranu chápu, že pokud má někdo problematickou pleť, nemusí mu být parfemace zrovna příjemná. Moje pleť je mastnější, smíšená s opravdu viditelnými póry, což mě celkem trápí a nevím co s tím. Pleť se mi hodně mastí, ale zároveň vysušuje kolem nosu. No a k tomu všemu trpím lupénkou v okolí vlasové pokožky a když je špatné období mám ji i v obočí. Po tomto testování mám ale malý dojem, že se mi póry trošku zlepšily, každopádně testovat budu dál, protože to chce delší čas než si pleť zvykne. V prvních dnech mi na bradě vyskákalo pár pupínků, ale tím se nenechte zastrašit, někde jsem četla, že to je dobré znamení, že pleť reaguje. 


                                 

Bez filtru, prostě tak, jak to je 🙂 Před použitím boostru.


       

S použitím boostru, žádný make up, ani tonovací krém jen trocha bronzeru


                                                                Umim to i líp :D


Vichy Minéral Hyaluron Booster jsem zdárně zařadila do své nové ranní rutiny, kterou v tomhle počasí zvládám celkem rychle. Nikdy jsem nenosila make up, necítím se v tom dobře, nosím pouze tonovací krémy. 


Mám ale ráda ten pocit, kdy si vyčistím pleť a nanesu boostr. Je to jako když si opláchnete obličej studenou vodou, jenže když si obličej utřete máte ten divný, vysušený pocit. S boostrem ale ne! Ten pocit opláchnutého obličeje studenou vodou prostě trvá a to je skvělý. Hezky osvěží a nakopne den. Po nanesení je lepivý, ale tento pocit rychle zmizí a zůstává krásná, hydratovaná a vláčná pleť. Boostr je možné použít i večer, to jsem zkusila, ale tady mi nevyhovoval. Večer potřebuji něco hutnějšího. Za sebe mohu říct, že jsem opravdu spokojená, že svou pleť mohu hýčkat zase o kapku víc než dřív. Boostr bych asi sama nekoupila, takže jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost ho vyzkoušet a zařadit do své ranní rutiny na kterou se díky němu těším každý den. 


Vichy Minéral Hyaluron Booster má posilovat pleť - za mě určitě, protože když si ještě teď sáhnu na pleť, tak cítim, že tam je, ale přitom o něm celý den nevím. Pleť má být odolnější vůči stresu, únavě - to je přesně to co potřebuji, maminky pochopí, takže i tady to za mě splňuje.  Pleť je hydratovaná - jak jsem psala výše, ten osvěžující pocit, který vydrží za to stojí. 


Ještě jednou moc děkuji za možnost testování. 


A. M. 


#test_mineral89 #recenze

Testování novinky Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster

Díky Modrému koníkovi jsem měla možnost se zapojit do testování novinky z řad Vichy - Minéral 89 Hyaluron Booster. Ihned po otevření krabičky mne zaujal - žádná klasická dózička na krém se šroubovacím víčkem, ale inspirace hydratací - vypadá jako vyvěrající perlivá voda.  Jako plus oceňuji pumpičku, díky které se booster dávkuje. 


Gelová konzistence je příjemná změna. Musela jsem si ale po aplikaci zvyknout na pocit "mokrého obličeje" - než se gel vstřebal. 


Parfemace - zde jsem první nedokázala říct, zda je "vůně" příjemná nebo nikoliv, ale po čase jsem si na to, že vlastně pořádně "nijak" nevoní zvykla a ocenila jsem to.
Zpočátku jsem používala ráno i večer. Po pár dnech jsem ale bojovala s mastnou pletí, a tak jsem začala používat po týdnu jen na noc - a to byla značka ideál. Pleť byla ráno vždy hydratovaná, bez suchých míst či zarudnutí. Po 2 týdnech používání je pleť sjednocená, a celkově působí zdravěji a svěže.


Pokud jsem potřebovala nanést makeup - a chtěla se vyhnout suchým místům, stačila jen minimální dávka boosteru jako podklad.  Po odlíčení a nanesení se pleť během chvíle zklidnila, zarudnutí zmizelo.  Za velké plus považuji to, že neobsahuje umělou parfemaci, silikony, barviva ani alkohol. Pokud zhodnotím celkové používání, hodnotím velmi kladně a mé doporučení na používání pro ostatní je 90%. Těch 10% dolů je pro mě mínus za mastnou pleť při použití 2x denně a pro někoho možná cena nad 500,-. 


Na léto ideální kosmetický pomocník, protože s boosterem vysušená pleť rozhodně nehrozí 🙂 


#test_mineral89 

#recenze

VICHY Minéral 89 HYALURON BOOSTER


Po dlouhé době se na mě usmálo štěstí. Balíček mi přivezla moc příjemná paní doručovatelka... O to víc mi to udělalo radost. Flakonek díky sklu a barevnosti je velmi elegantní a je dobře vidět, kolik toho zázraku v něm ještě je.  


Po prvním použití hned ten den večer jsem cítila stažení pokožky na obličeji, ale po chvilce to zmizelo. Nanášení je naprosto super a přišlo mi,  že z té jedné "dávky"  dokážu natřít snad celé tělo 🙂 Booster používám 2x denně - ráno a večer.  Po těch 2 týdnech jsem zatím změnu nepocítila a po nanesení boosteru mám vždy pocit stažené pokožky. 

Myslím,  že na testování takového produktu je třeba více času... Takže vyčkám, co tato novinka se mnou udělá po měsíci aplikace. Dávám mu stále šanci udělat ze mě v obličeji 25ti letou 😀 

#test_mineral89 #recenze

Moje testování s Vichy

Koncem května jsem zkusila své štěstí a zapojila se do výběru na testování nového boosteru od Vichy. Nu, štěstí mi přálo a 4.6. na mě čekal balíček. 🙂 Jako správná "testovatelka" jsem ho hned rozbalila a vykoukla na mě překrásná lahvička se zázračným obsahem. První fotka je s "nalíčenou Marťou", protože poslední dobou na kosmetice celkem ulítávám a asi za ní momentálně i nejvíc utrácím ( manžel promine...😀 ). Hlavně jsem chtěla, aby byl vidět rozdíl mezi nalíčenou mnou a odlíčenou mnou 🙂. Hned ten večer, co balíček dorazil, jsem začala s testováním. Booster má velmi příjemnou gelovou konzistenci, rychle se vstřebává, nelepí, nijak nevoní. Což je super, protože já všeobecně k těm příliš voňavým přípravkům nemám moc důvěru. Mám vcelku alergickou pleť i pokožku celého těla. Téměř po všem se osypu. Takže výběr pleťové a tělové kosmetiky je pro mě celkem zúžen... Teď se nelekejte, přichází "odlíčená fotka". 😁Testovala jsem pár dní a, jak jsem psala v jedné ze svých krátkých zpráv, na obličeji mi sem tam vyskočil nějaký pupínek. Což ale určitě nebyl problém boosteru. S tímhle bojují pokaždé, když začnu používat nějaký nový přípravek. Má pleť zkrátka vždy potřebuje nějaký čas na "aklimatizaci". 🙂


Po pár dnech puberta z obličeje zmizela a, světe div se, od té doby po žádném pupínku ani památka... A to ani v těch dnech z měsíce, kdy je mám pokaždé. 🙂 Booster o pleť pečuje tak, že jim nedal žádnou šanci. Po pár dnech jsem tedy pořídila další fotku. Předem upozorňuji, že opět bez nalíčení. 🙂Takovou pleť jsem měla snad naposledy před pubertou!!! 🙂 Jsem nadšená a booster vynáším až do nebe.


Jak jsem už zmínila, ráda se líčím. Proto mě zajímalo, jak se bude booster "chovat" jako jakási báze pod makeup. Běžně jsem zvyklá používat krém od Dove, protože moje pleť jiný "nedává". A přišlo další příjemné překvapení. Booster se, jak už jsem zmínila, rychle vstřebává a nezanechává pleť mastnou jako klasický krém. Ale i tak je zvláčněná. Make up se pak nanáší jedna radost a suché šupinky jsem také nezaregistrovala.Tuhle fotku jsem pracovně nazvala "Čarodějka z Eastwicku" 😁. A pak už jsem si jen užívala používání boosteru každé ráno a každý večer. Abych pravdu řekla, ke konci už jsem to nebrala ani jako testování. Zkrátka jsme se nějak společně zžili 🙂.


Dnes je 18.6. a testování končí. Tak jsem pořídila poslední fotku. Po náročném celodenním výletu s dětmi, unavená, uťapaná... Ale na tváři to tedy rozhodně není znát.Takže za mě úplně paráda!!! Myslím, že ke krému na obličej se v nejbližší době vracet nebudu, protože svého boosteru se nehodlám vzdát 🙂 Ještě bych ráda řekla, že bych rozhodně nedoporučila věc, se kterou bych měla nějaký problém. Ovšem s Vichy Minéral 89 nenastal ani ten nejmenší. Doporučuji všema deseti. Na závěr bych chtěla moc poděkovat za příležitost. 🙂


Marťa ❤️


#test_mineral89 #recenze

Testování MINÉRAL 89 HYALURON-BOOSTER

Usmálo se na mě štěstí a byla jsem vybrána, abych testovala novinku od Vichy. Kombinace mineralizující termální vody v koncentraci 89%  ve spojení  s kyselinou hyaluronovou přírodního původu.


Flakónek je skleněný modré barvy a jde krásně vidět obsah průzračného gelu - "Booster"

Booster se aplikuje na vyčistěnou pleť a nejlépe pak oplachnutou čistou vodou. Jemným vklepáváním  a poté krouživými pohyby , se booster krásně vpijje do pokožky. Po nanešení boosteru se pleť krásně ztonizuje a vypadá skvěle. Jemné vrásky se vyplní a pleť se zpevní.


Na noc dávám dvě dávky,  ať se pleť krásně zhydratuje a ráno jen jednu. Osvědčilo se mě dát jen jednu,  protože si ihned dávám make up  a na mé pleti dvě dávky dělali neplechu.. Booster se z pleti šoupal dolů jak jsem nanášela makeup.  Pak jsem začala  dávat jen lehce pudr a pleť vypadá  super.


Booster  používám pouze 2 týdny,  ale  můžu říct  že je to "bomba" v hydrataci. Pleť září a vypadá skvěle!!!!


 #test_mineral89  #recenze