Finanční problémy. Má dcera nárok na mateřskou?

Zodpovězené
4. lis 2019

Dobrý den,

nevím, jestli se obrátit na Vás a nebo jinam. Mám dceru, má druhého syna. Prý nemá nárok na mateřskou. Její přítel má čistého 10 000 až 11 000 Kč. Jak to tedy je s mateřskou?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

Vaše otázka je bohužel mimo naše zaměření. Oblasti, které řešíme jsou finanční služby (hypotéky, spoření, pojištění, bankovní účty, investice apod.).

Doporučuji se obrátit na příslušnou OSSZ (Okresní správu sociálního zabezpečení), kde Vám zodpoví, zda je na mateřskou nárok, popř. v jaké výši.

S pozdravem
Michaela Urbanczyková