Golfky do města pro 2letého prcka. Poradíte?

Zodpovězené
16. led 2020

Dobrý den,

poprosila bych Vás o radu při výběru golfek, hlavně do města na nákupy, pro 2letého prcka. Kočár mi zabírá celý kufr a je docela těžký. Uvítala bych větší košík a snadnou manipulaci.

Děkuji

Ahoj!

Je to trochu interní konflikt - golfky a s větším nákupním košíkem. Pokud mluvíme o klasických golfových holích, tam to tak úplně možné nebude. Tam bych každopádně doporučila z dražších značek Maclaren nebo pak z dostupnějších takový Koelstra Simba T4.

Koelstra Simba T4

Pokud mezi "golfky" budu počítat všechny lehčí, skladnější - i "sportovní" kočárky (tedy se spojenou rukojetí), já osobně bych se podívala po něčem jako Britax B-Agile M, ABC Design Okini, Oyster Zero, Baby Jogger City Mini GT2.

Britax B-Agile M

ABC Design Okini

Babystyle Oyster Zero

Baby Jogger City Mini GT2

Důraz dávám právě na tu snadnou manipulaci a tedy i nízkou váhu a dobrou skladnost - proto podtrhuje způsob skládání Baby Jogger lehkých sporťáků.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.