Jaký kočárek pro listopadové miminko? ABC Design, či jiný?

Zodpovězené
24. dub 2019

Ahoj,

prosím o radu ohledně kočárků 🙂

Termín porodu je listopad, bydlíme za Prahou, takže procházky terénem, ale hodně času trávím i v Praze, předpokládám, že v zimě toho moc nikde nenajezdím. V létě bych ráda, ale může to taky skončit kočárkem na zahradě 🙂 Líbí se mi kočárky stylu ABC Viper a Salsa, radši bych dvojkombinaci a koupit pak "lepší" sedačku. Na ceně úplně nezáleží.

Díky za pomoc a hezký den!

Ahoj!

ABC Design Viper 2017 je opravdu dost těžký, robustní kočárek, možná příliš k používání, které popisuješ.

ABC Design Viper 4 2017

ABC Design Salsa 4 je však podstatně lehčí a po redesignu jsou tyto nové modely fakt super, navíc i výborně pruží. Velká korbička + sedák je také dostatečně prostorný a pohodlný, navíc s fakt obrovskou stříškou - nebála bych se sporťáku v této kombinaci. Navíc i cena je příznivá, takže z mého pohledu tento model určitě ano. Vždy se dá pro starší dítě později vyměnit za superskladný sporťák či golfky.

ABC Design Salsa 4

Pokud přece jen něco jiného, ​​Emmaljunga NXT60 F je kvalitní kočárek do města i mimo něj.

Emmaljunga NXT60 Flat

Kompaktní městský hybrid - super skladný a lehký, ale s koly schopnými i na nerovnostech by byl Jané Kendo.

Jané Kendo

Valco Baby Snap Ultra Trend je také zajímavou možností, tedy zejména s nafukovacími Sport koly.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.