Kombinovaný kočárek na polní cesty, pevný, odpružený, do 25tis. - Britax Go Big2 nebo ABC Design Salsa 4 Air?

Zodpovězené
18. led 2021

Dobrý den,

srdečně Vás zdravím a zároveň obdivuji Váš přehled ohledně kočárků. Vzhledem k mé začátečnické pozici nastávající matky Vás prosím o radu.

Sháníme kočárek v dvojkombinaci, v cenové relaci do 25 000 Kč. Kočárek by měl být převážně určen na jízdu po polních cestách a příležitostně i do města. Proto sháníme spíše pevnější a odpruženější kočárek. Skladnost a váha asi není tolik důležitá, s tím se s partnerem nějak popereme. Po přečtení zdejších vláken mám dva favority - Britax Go Big 2 a ABC Design Salsa 4 Air (ten mne zaujal více pro větší přední kola). Miminko se má narodit v květnu. Doufám, že do té doby otevřou obchody a budeme se moci na kočárky podívat osobně, prozatím prosím o radu Vás.

Samozřejmě se nebráním ani jiné doporučené značce či typu.

Děkuji za Vaši ochotu a radu.

Krásný den.

Petra

Ahoj!

Velká kola kočárku, zejména ty vepředu, jsou absoltuně důležité pro projezd překážkami, jámami a nerovnostmi. Stejně důležité, především když jezdíš pravidelně polňačky/terén JAKO i nástrahy města a užších ulic, je i odpružení a OVLADATELNOST. A právě pro ni Ti mnohem kvalitnější Britax Go Big2 doporučím mnohem více. Je to krásně ovladatelný a luxusně houpavý kočárek, takže já bych do něj šla mnohem spíše

Britax Go Big2

než do ABC Design Salsa 4 Air, který je dobrý poměrem cena-výkon, ale lepší než Britax Go Big 2 určitě není.

ABC Design Salsa 4 Air

Kdybych měla poradit ještě něco jiného, Concord Camino má pěkné pružení i dobrá kola.

Concord Camino

Větší Gesslein kočárky s možností neotočné přední nápravy jsou také dobrou možností, a taky je dobrou inspirací i Teutonia Trio.

Teutonia Trio

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.