Trojkombinace Riko Naturo Ecco 2018 - názor?

Zodpovězené
19. bře 2020

Dobrý den,

ráda bych se dozvěděla váš názor na tento kočárek: Riko Naturo 2018, vzhledově se mi moc líbí. Nabízí ho ve variantě 3v1 (korba, sporťák, vajíčko).

Předem děkuji za vaší odpověď 😊

Ahoj!

Riko Naturo deleted v koženkové verzi Ecco

Riko Naturo deleted

je za mě model, který bych si asi spíš nekoupila. Nechci být negativní, ale je: velmi těžký (více než 15 kg), nepříliš skladný, s malou - těžkou a robustní, ale na prostor nedostatečnou a krátkou sportovní částí, a navíc jejich vlastní autosedačka je bezpečnostně i pohodlím za mně opravdu slabá. Takže ani v opravdu dobré ceně by to moje volba jednoznačně nebyla - později ho pak i tak vyměníš, když ti ty nedostatky začnou lézt na nervy. Vzhled je důležitý, aby se ti líbil, na druhou stranu měla by to být jedna z těch méně důležitých věcí - funkčnost je určitě z dlouhodobého hlediska podstatnější. A sporťák je opravdu důležitější než hluboká korba.

A co se šetření penízků a fajn ceny týká - raději si vyber kombinovaný kočárek se sedátkem typu 2v1 (např. Diono Quantum),

Diono Quantum

který není drahý a pořádně jej minimálně rok, rok a půl + využiješ, a ten potom roce a půl vyměň za praktický, lehčí sportovní kočárek s neotočným sedadlem. Penízky ušetřené, kočárky funkční, máma i miminko spokojené!

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.