Valco Snap 4 Sport vs. Valco Snap 4 Trend Sport. Jaké jsou rozdíly u sporťáků a jízdních vlastností?

Zodpovězené
2. črc 2020

Dobrý den,

můžu se zeptat, jak je to s kočárky Valco Snap 4?

Chápu dobře, že Sport má 4 nafukovací kola, ale nemá polohovatelnou rukojeť - ale Valco Snap 4 Trend Sport má nafukovací kola jen zadní, ale zato má koženou a polohovací rukojeť?

Jiný rozdíl tam není?

Který je tedy lepší ohledně jízdních vlastností?

Děkuji za odpověď.

Ahoj!

Přehled Valco Baby Snap kočárků jsem se snažila co nejpřehledněji zpracovat zde: https://www.modrykonik.cz/blog/kocarkopedie/article/valco-snap-kocarky-ktery-snap-je-ktery-m7pxjr/ Určitě stojí za proštení, mělo by to být jasnější.

Každopádně platí, že pokud má Valco Snap (Trend či ne-Trend) příponu Sport, znamená to, že je vybaven - všemi čtyřmi - nafukovacími koly. Ne-Sport kola jsou zase všechny pěnové. Snap 4 Sport je (mimo těch nafukovaček) základní řada, tedy s nepolohovací rukojetí, kratší stříškou, pěnou na rukojeti a madle a šusťákové materiály potahů, Trend je řada vyšší - prostornější, s větší stříškou, kvalitnějšími melange potahovými materiály a novým designem například i kol. Jízdně je podle mě Snap 4 Trend určitě lepší, protože už jen to polohování rukojeti dodá možnost upravit si těžiště podle sebe.

Valco Baby Snap 4 Sport

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.