Sportovní kočárek pro 6měsíční dítě. Co říkáte na Cybex Balios S? Nebo doporučíte jiný?

Zodpovězené
25. zář 2021

Dobrý den,

vybíráme druhý kočárek - sportovní, pro zatím nesedící dítě a jako alternativa k tfk mono.

Požadavků je moc 🙂:
Otočná korba proti směru jízdy, nastavitelná zádová opěrka do úplného lehu + nastavitelná opěrka na nohy, odpružená kola, která zvládnou i lepší polní cestu, dlažebky ve městě, jízdu po trávníku, ale ne zase 20kilový kočár, samozřejmě čím lehčí a skladnější, tím lepší, ne však na úkor jízdních vlastností. Měl by být odpružený. Výškově nastavitelné madlo pro rodiče.

Je něco takového? Zkušenosti?

Zvažujeme Cybex Balios S. Valco spíše ne, není odpružený a asi vhodný pro tak malé dítě.

Moc děkuji!

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Cybex Balios S podle mě není vůbec špatná volba. Splňuje požadavky, které zmiňujete. Je hezky měkce odpružený, v pohodě zvládne terén, můžete v něm miminko vozit klidně od narození. Navíc je skladný a opravdu příjemně se ovládá. 😉

Ještě bych Vám doporučila kouknout na kočárek Cavoe Axo - to je taky perfektní kousek a splňuje vše: https://www.imrnous.cz/sportovni-kocarek-cavoe-... 😍

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz