Houpací retro kočárek (na styl Roan Marita) s vložnou taškou. Existuje?

Zodpovězené
14. črc 2020

Hezký den,

existuje houpací kočárek typu Roan Marita s vložnou taškou?

Děkuji

Ahoj!

Musí být vysloveně retro? Neboť pokud náhodou ne, první, co mi přišel na mysl - a ano, je houpací a s neotočnými koly, a využívá i tu vložnou tašku - by byl Gesslein F10 Air +. Kvalitní, funkční a odolný kočár, ale není retro stylu (nebo je, no jen tak trošku).

Gesslein F10 Air+

Z takových opravdu retro stylů bych doporučila Inglesina Magnum - kočárek, kde se vlastně sportovní sedadlo dá do lehu a trochu poskládá, takže připomíná hlubokou vaničku - a jako taková i na začátku slouží. Takže samostatnou vaničku nemáš a nemusíš ani skladovat. A pro tuto funkci bych ho já doporučila právě s tou vložnou taškou, i když se dá využít i bez ní - je to totiž méně vypolstrované, než běžná korbička bývá.

Inglesina Magnum

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.