Je lépe ovladatelný Easywalker Harvey3 nebo Joolz Day2?

Zodpovězené
29. kvě 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit při výběru kočárku. Termín mám na konci srpna, takže bych chtěla kočárek s větší hlubokou korbou, aby se mi tam děťátko během zimních měsíců vešlo i s fusakem. Chci, aby byl kočárek snadno ovladatelný, skladný kvůli těžšímu přístupu do vchodu a výtahu. Plus musí něco vydržet.

Co jsem zkoušela kočárky v obchodě, tak nejvíc se mi líbil Easywalker kvůli lehkosti ovládání. Cena byla ovšem vyšší. Rozhoduji se mezi Easywalker Harvey3 bazarovým (málo používaným) a Joolz Day2 (také bazarový málo používaný).
Oba modely však mají korýtkové sezení, kterého se trochu obávám, jelikož jako prvorodička nemám žádné zkušenosti s kočárky.

Který z těchto dvou kočárků si mám vybrat?

Nebo mám hledat ještě nějaký jiný model s klasickým sezením ve sportovní části?

Děkuji

Ahoj,

já se přikláním jednoznačně více k Easywalker Harvey3. Oproti Joolz Day2 se lépe se ovládá, je lehčí a o dost skladnější. Oceníš u něj i jednoduché skládání jednou rukou a kvalitní provedení. Momentálně je v akci za dobrou cenu, tak se podívej, zda by se Ti nevyplatil nový, kolikrát ten cenový rozdíl na bazarech není tak velký. 🙂

Jinak korýtkového sezení se není třeba obávat. Díky němu je kočárek lehčí, skladnější a celkově se dětem tato poloha líbí (některé v nich spí i daleko lépe, než v klasické sedačce do lehu). Více jsem se o tomto sezení rozepsala v této otázce z poradny, tak si ji určitě pročti.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie