Sex v šestinedělí. Hrozí něco?

Zodpovězené
26. črc 2019

Dobrý den,

jsem skoro tři neděle po porodu a už snad týden laškuju s myšlenkou a hlavně s chutí na sex. Cítím se dobře, hráz už nebolí, nekrvácím jenom mám strach, jestli by mi přítel nemohl tak brzo po porodu nějak ublížit, nebo jestli by šly aspoň nějaké hrátky.

Chtěla bych slyšet odborný názor.

Děkuji!

Dobrý den,

standardně se čekává na 6-nedělní prohlídku, ale připouští se opatrně i o něco dříve (viz. např. zde https://www.babyonline.cz/sestinedeli/sex-po-po...).

Radil bych ještě trochu (týden?) posečkat a potom začít opatrněji (třeba ty hrátky, jak píšete).

Mějte krásný zbytek dne,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň