IVF, štítná žláza a otěhotnění. Pomůže něco?

Zodpovězené
25. říj 2019

Dobrý den,

děkuji za odpověď. Chci se zeptat ohledně Vaší odpovědi, jak by jste můj případ řešil Vy? Škoda, že jste daleko. Chápu, že štítná žláza je důležitá, o to víc i pro miminko. Je nějaká možnost, i když se léčí štítná žláza, otěhotnět? Nebo pomůže nějaký lék, třeba utrogestan?

Děkuji moc.

Dobrý den,

Vaši situaci řeším ve spolupráci s endokrinologem vždy takto:
1) stabilizace štítné žlázy endokrinologem a současně provedu vyšetření páru pro neplodnost.
2) jakmile dá endokrinolog svolení k léčbě tak poté léčím.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz