Chránění hráze. Jak si ji sama bez PA chránit? Je to možné?

Zodpovězené
28. lis 2019

Dobrý den,

u porodu budu pravděpodobně sama jen s partnerem a rodit budu klasicky v porodnici.
Ráda bych porod co nejpřirozenější, mimo jiného i bez nástřihu, pokud by k němu nebyla vyloženě indikace.

Chtěla jsem se zeptat, jak si sama bez PA můžu chránit hráz? A je to vůbec reálné?

Děkuji za informaci.

Dobrý den,

sama si můžete chránit hráz tak, že si na hráz přiložíte teplý obklad nebo jakoukoliv bavlněnou látku. To může udělat i Váš muž. Nicméně je vhodné si předem zjistit, jak se k tomu staví personál, ne všude je to reálné.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová