Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co vám pomáhalo na hojení hráze po nástřihu?

rerycha
13. kvě 2014

Zdravím,chtěla jsem se zeptat,co vám nejvíc pomáhalo na hojení hráze po nástřihu,docela mám z toho strach,že se to nebude dobře hojit.četla jsem o nějaké masti INFADOLAN že je dobrá,nepoužíval někdo?díky

olusenka
13. kvě 2014

co mi poradila porodní asistentka: první dny raději ničím nemazat, později homeopatickou mast Traumeel S. Já mám ale skvělé zkušenosti s Hemagelem, ten mi po nástřihu hodně pomohl, a zacelil to i když se mi rána rozjela, a šití rozpadávalo. Taky jsou dobrá homeopatika polykat, např. Arnica Montana 9CH. A příp. i sedací koupele v odvaru z dubové kůry.

lumcinka
13. kvě 2014

Ja mela mast z dubove kury a super 🙂 chladi a pak hreje 🙂.

domca89
13. kvě 2014

Taky jsem všude četla skvělé recenze na gel z dubové kůry. A i už mi ho někdo doporučoval. 😉

dandik
13. kvě 2014

v porodnici mi doporučili DICLOREUM 50 čípky - zavádí se do konečníku. Můžou se i při kojení. Fakt zabírají, super do 5min. bez bolesti.

pampeliska1
13. kvě 2014

@rerycha já jsem hned po porodu natírala šití Hemagelem (kromě toho ještě sestry na šestinedělí používaly sprej Dermochlorophyl) a ještě jsem používala mycí gel od Herbalonu s kaštanem a hojilo se mi to pěkně.
Jinak ve Zlíně moc nenastřihávají, spíš to nechávají, pokud tkáň "praskne" sama...

curdibilka
13. kvě 2014

Na začátku bych ničím zbytečně nemazala, max koupele v dubové kůře a co nejvíce větrat a sprchovat a bude to ok. 🙂

rerycha
autor
13. kvě 2014
martinakl
13. kvě 2014

Mně pomohl nejvíc Hemagel

janiju
13. kvě 2014

@rerycha
já bych doporučila EPINO, pak nebude třeba řešit hojení po nástřihu 🙂

dezyre
13. kvě 2014

Také jsem mazala gelem z dubové kůry a super.

katyxq
13. kvě 2014

za sebe doporučuju Hemagel 🙂 (a nejen na nástřih, ale i na jakékoliv řezné rány, šití, spáleniny, odřeniny) ... ale nejlepší je prevence - přirozený porod a možnost volby polohy kdykoliv během porodu

alcar
14. kvě 2014

Cicatridina sprej, Octenisept, betadine roztok na gazu placnout primo na to a s tim chodit aspon hodinu. Mne pomahalo chodit curat do bidetu a pri curani na pipku poustet vodu. 😉

pistalinda35
14. kvě 2014

Dubova kura a studena sprcha 😉

anehap
14. kvě 2014

Super je Hemagel, rychle hojí a ulevuje od bolesti 😉 A z homeopatik - Arnica 6 nebo 9 CH a Staphysagria 6 nebo 9, jsou dobrý i po císaři 😉

tonna
14. kvě 2014

@rerycha Já jsem teda u prvního porodu jen několikrát denně sprchovala, ničím nemazala a do 14 dnů od porodu jsem byla zahojená. U druhého to samé + arnica montana 15ch a taky za pár dní ok.

vilo
14. kvě 2014

já jsem používala Mithra gel, je super 🙂

daniela1983
14. kvě 2014

@rerycha preco riesi nastrih ked este nebol, kupit si epino alebo aniball a nebude ani skrabanec, hmmm? 😎

andelka
14. kvě 2014

Měla jsem gel z dubové kúry, nástřih malý, hojilo se to v pohodě. Druhý porod bez škrábnutí (už jsem věděla co a jak a taky s epinem jsem trénovala mnohem poctivěji), takže to jsem neřešila nic. Epino doporučuju jako prevenci každopádně. Možná bych bez něj i při prvním skončila hůř, fakt mi ten porod moc nešel.

rerycha
autor
14. kvě 2014

@janiju
@daniela1983 a na ten epino mám vzít peníze kde? Vždyť je to hrozně drahý.

janiju
14. kvě 2014

@rerycha
tu 1000 bych obětovala....

daniela1983
14. kvě 2014

@rerycha tie peniaze som nikdy nelutovala bola to najlepsia investicia pocas tehotenstva a pus peniaze za dulu. inak existuje aj aniball ktory je lacnejsi. a ked ani na aniball nemas tak ti uz len ostava ukecat doktora aby si mohla rodit v inej polohe ako klasicky a aby nestrihal. snad som pomohla

a da sa kupit aj epino z druhej ruky 1500kc nie je tak suma alebo este myslim menej za dokonca novy aniball

marlusa
15. kvě 2014

Mně hodně pomohly oplachy slabým roztokem hypermanganu po každém mytí + větrat. Hypermangan desinfikuje. Masti každý nesnáší.

hanulkaha
8. zář 2018

@rerycha ja místo predeazeneho Anibalu koupila v sexshopu analni balonek za 200,- a poslouzil uplne stejne 😉👍
Jinak aby jsi nebyla zklamana, zadny balonek ti nezaruci, ze ti nastrih nakonec neudelaji. Pomuze, aby byla hraz pruznejsi, tobe pomuze psychicky ze jsi pro to neco udelala, ale hlavne, a o to slo prave me, te nauci jak tlacit!
Mela jsem natrenovano 33cm, maly hlavicka 34cm a stejne me strihli... Ale nebyt balonku, tlacila bych uplne spatne, takhle jsem vedela kam mam tu silu vynalozit a maly byl na par zatlaceni venku 😉

rerycha
autor
9. zář 2018

@hanulkaha trochu pozdě na odpověď ale díky 😀 4 roky stará zpráva.

hanulkaha
9. zář 2018

@rerycha 😂😂😂 tak na datum jsem se teda nedivala 👍

lucasice
28. črc 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Ono i když je to stará konverzace tak někdo jiný z ní přece může čerpat. Já třeba pořád něco hledám a jsem ráda za každou odpověď. Každopádně co se týče té dubové kůry tak já si brala do porodnice intimní mycí gel s dubovou kůrou a top.

setba
28. črc 2019

Dermochlorofyl gel/spray

Sem začni psát odpověď...

Odešli