Péče po nástřihu. Kdy promazávat měsíčkovým olejem?

Zodpovězené
2. bře 2020

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na péči po nástřihu - po porodu jsem ihned šití začala oplachovat vodou s tea tree olejem. Jsem již 5 dní po porodu a musím říct, že šití mám již zhojené.

Stehy tam samozřejmě ještě jsou, ale mohu již začít promazávat měsíčkovým olejem? Nebo mám počkat až stehy vypadnou?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

nyní Vám doporučuji sedací koupele např. z řepíku nebo dubové kůry a po vypadnutí stehů třezalkovým olejem nebo měsíčkovou mastí a masírovat jizvu zevně i vnitřně.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová