Ekzém kolem pusinky. Opravdu mizí. Pamatujete si?

Zodpovězené
17. říj 2019

Dobrý den,

před třemi týdny jsem psala ohledně ekzému u syna. Dudlík nepoužíváme a nikdy jsme nepoužívali. Skutečně šlo o podráždění od slin při růstu zubů. Nenapadlo by mě, že dojde k podráždění i na horní straně pusinky, když sliny kapou dolů, ale zoubky už jsou venku, syn slintá podstatně méně a ekzém sám i bez zvláštních opatření mizí.

Moc děkuji za konzultaci!

Dobrý den,

děkuji velmi za feedback, jsem ráda, že to u vás nemělo dlouhé trvání a snad již nebude další průběh růstu zubů tak dramatický, případně vydržte, než vyleze "vše"🙂 Mnohdy má ekzém skutečně příčinu "pouze" v tom růstu zubů a je pak zcela zbytečné dítě nějak speciálně mazat, zejména komerčními mastěmi plné chemie.

Držím palce, ať je již tvářička v pořádku.

Přeji Vám krásný den.
Pavla