Ekzém nebo kvasinka?

Zodpovězené
24. říj 2022

Dobrý den,

moje 2měsíční holčička má takovéhle flíčky na bříšku a teď se jí to začalo dělat na zádech, v ohybu za pravým kolínkem a pod krkem. Už týden mažu Dexerylem na radu doktorky, ale rozdíl nevidím.

Poradíte, prosím?

Děkuji

Dobrý den,

takto se u kojených i nekojených dětí projevují potravinové intolerance, většinou reakce na kasein, bílkovinu kravského mléka, vejce, rafinované potraviny, zejména cukr, zpracované výrobky atd.

Primárně bych se obrátila na dobrého výživového poradce, který je schopný s Vámi zrevidovat jídelníček a další postup.

Současně řešit NT péči o dítě, jedinci se sklony k potravinovým intolerancím mívají náběh na alergie a jinou sensitivitu, NT péče je tedy více než na místě.
Produkty pro dítě v souladu s non toxic principy např. zde: www.naturapura.cz

Majitelka eshopu je současně akreditovaným a kvalifikovaným výživovým poradcem, věnuje se individuálnímu koučinku při projevech autoimunitních onemocnění (intolerance, ekzémy, alergie, atopie atp.) a můžete se na ni zkusit obrátit, má velmi dobré znalosti a pracuje v souladu s NT.

Lékař bohužel nemá žádné nástroje, aby to s Vámi řešil, bude řešit symptomy, takže potlačovat projevy krémy, kortikoidy a případně umělým mlékem pro alergiky. Jak je tato cesta vhodná a účinná s ohledem na dlouhodobé dopady pro zdraví a silnou imunitu, raději nechci komentovat.

Odkaz na výživového poradce zde:
www.stefaniazanconato.cz

Přeji Vám krásný den.
Pavla