Jaká jsou vhodná probiotika pro kojící maminku?

21. pro 2018
Dobrý den,

syn je atopik, držím eliminační dietu, probiotika máme Bio Gaia. Chtěla bych se zeptat, co si mám koupit pro sebe? Za tři měsíce jsem zhubla 17kg, nerada bych se úplně odrovnala. Mám tablety pro kojící VitaHarmony Laktavit, ale je mi po nich špatně. Před nasazením diety jsem je jedla bez problémů. Poradíte prosím nějaké vitamíny nebo probiotika? V kojení chci každopádně pokračovat.

Děkuji moc.
Dobrý den, děkuji za dotaz.

Probiotika pro vás bych volila s ohledem na šíři kmenů a možná aditiva lepší, z těch běžně sehnatelných v lékárně buď Bio kult 14ti kmenový, Biopron premium, nebo pokud si můžete dovolit více zainvestovat, pak rozhodně Garden of life raw probiotika.

Zvažte ale i jiná probiotika pro syna, pokud je atopik, bio gaia nemusí postačit, má jen jeden kmen a je vhodná pro děti čistě kojené, pokud byste pak přecházela na příkrmy, volila bych silnější. Asi nejčistší a dle našich zkušeností na skupině nejúčinnější jsou probiotika GutPro, která jsou zcela bez aditiv, vhodná pro všechny typy alergiků a intolerantních pacientů, kombinace kmenů je vhodná i pro pacienty s HIT. Nemají žádné přídatné látky a možné alergeny. Jejich jediná nevýhoda je vysoká pořizovací cena, ale s ohledem na velmi malé množství, jaké se bere, vydrží jedno balení dle výrobce až 1 rok, takže ve finále se vlastně cenově až tak neliší od jiných probiotik, pokud byste je brala delší dobu. Garden of life by vám měla postačit tato: http://www.lifeway.cz/Garden-of-Life/probiotika... Probiotika GutPro v čr k sehnání zde: https://www.hrave-o-zive-strave.cz/probiotika/2...

Přeji Vám krásný den.
Pavla
Polož anonymní otázku

Sem začni psát odpověď...

Odešli