• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Calibrum Babyplan. Jste s těmito vitamíny spokojené?

2. května 2011 
Pořád řeším jaké vitamíny jíst. Jedla jsem klasickou kyselinu listovou, ale došla mi, takže se chystám opět do lékárny a řeším, které vitamíny koupím teď. Jen bych po nich nerada zbytečně přibrala. To si chci nechat až na to následující těhulkování.. :slight_smile:
Na penězích mi zase tak moc nezáleží... Poradíte? Díky :wink:
27. dub 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jedla jen kys. listovou, asi měsíc, pak jsem otěhotněla :slight_smile: Po otěhotnění jsem jedla vitamíny jenom první trimestr, kdy se vyvíjí základ všech orgánů. Moje dr. mi říkala, že mnoho vitamínů způsobuje větší porodní váhu dítěte, což mi přijde jako logické a v okolí se mi to i potvrdilo. Jsem vděčná za porodní váhu svého dítěte 3190g :slight_smile:
Jo a netloustla jsem po žádných vitamínech.
27. dub 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem calibrum baby plan jedla u prvniho ditka po celou dobu a porodni vahu melo jen 3100g a narodilo se přesně na termin.ted chceme druhé miminko a beru to zase... takže u mě doporučuji .-)
27. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj, po vitamínech se netloustne, neboj :slight_smile: A co se týká té porodní váhy miminka, tak opravdu u maminek co berou těhotenské vitamíny, bývají děti těžší. Já jsem brala kyselinu listovou, před těhu a první asi čtyři měsíce. Myslím že to je dostačující, podle mně jsou vitamínové preparáty pro těhule spíš tahák na peníze. Pokud je maminka zdravá a jí dostatek čerstvého ovoce a zeleniny (což teď po zimě bude k dostání), tak na co jíst chemické vitamíny. Podle mě - lepší jsou ty přírodní vitamínky a doplnit v tabletách je potřeba pouze tu kyselinu listovou. :wink:
27. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zkus Femibion:slight_smile:
27. dub 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byl mi doporučen Femibion...
27. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
u prvního jsem brala taky Baby plan,teď beru jen listovku a myslím že to úplně stačí :slight_smile:
30. dub 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já u prvního brala calibrum baby plan už před těhu a pak první měsíce potom sme začala calibrum mama a teda syn měl porodní váhu 2800 v 37týdnu takže i v termínu by nebyl nějak velký tedka jsmem těhu a beru ho zase tdedka teda zrovna jen listovku ale za pár začnu baštit zase calibrum mami
30. dub 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem zjistila, že jsem těhotná, taky jsem začala brát Calibrum baby plan a brala je až do 3 měsíce a pak ty druhé růžové, taky Calibrum. Všichni mě strašili, že budu mít obra, že to nemám brát. Malá se narodila přesně v den termínu a vážila jenom 2,98kg a měřila 47cm. Takže žádný obr se nekonal a já beru vitamínky dál, protože jsou i pro kojící mamky a měla jsem strach, abych během zimy měla dostatek vitamínků, když jsou všude chřipky a hlavně, když jsem musela ze začátku opatrně s ovocem, aby se malá neosypala. Ale naštěstí všechno zlvádá super :slight_smile: Takže já vitamínky určitě doporučuji :slight_smile:
1. kvě 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem Babyplan brala u prvního a byla jsem spokojená, u druhého už jsem nemohla kvůli štítné žláze a jodu, ale původně jsem měla v plánu brát ho i u dalšího těhu. :wink:
2. kvě 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že jsou po vitamínech velké děti je dávno vyvrácený mýtus. Já brala Babyplan a poté Mami, celé těhu. Syn měl sice přes tři a půl kila, ale u nás je to v rodině, všechna mimča jsou velká. Mimochodem, na pokoji se mnou ležela mamina, co žádné vitamíny nebrala, a holčička měla přes čtyři kila týden před termínem...
2. kvě 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek