Kvasinka nebo atopický ekzém? Jak léčit?

Zodpovězené
23. čer 2022

Dobrý den,

poprosila bych o radu. Jedná se v našem případě o kvasinkovou infekci nebo atopický ekzém?

Na doporučení doktorky jsme namazali kortikoidem, pomohlo, ale už to vypadá, že se zase rozjíždí.

Jakou dietu zvolit?

Teď 3 dny jím jen rýži, rýžové mléko a krůtí maso se solí. Kdy nasadit alergeny?

Děkuji za rady.

Dobrý den,

pokud kojíte, tak nemá žádná dieta valný smysl, alergeny do MM prakticky nepřecházejí, informujte se na mamila.sk

Reakce jsou většinou imunitní a většinou se s tímto předpokladem dítě už rodí, špatný mikrobiom matky (rodičů), genetické dispozice, porod, toxická zátěž, nadužívání chemie v péči a domácnosti.

Modulujte primárně mikrobiom dítěte, Vaše striktní eliminační diety povedou pouze k nutriční deficienci, dítěti to příliš nepomůže a Vám už vůbec ne.

Informujte se na kvalitní probiotika a zevní non toxic péči. Můžete využít některý z NT eshopů, např. www.prirodaregenerujenas.cz nebo www.naturapura.cz

Přeji Vám krásný den.
Pavla