Probiotika Gut pro Infant. Podávat dlouhodobě? Jak dlouho mohou být otevřená?

Zodpovězené
17. srp 2019

Dobrý den,

mám dotaz na tato probiotika, která jsem pořídila roční dceři.

Plánuji podávat samozřejmě dle návodu po nejmenších dávkách a ze začátku obden, ale spíš mě zajímá, zda podávat v kuse bez přetržení, nebo mohu měsíc až dva podávat a pak udělat třeba měsíc přestávku? Jak dlouho mohou být otevřená?

Otevřela jsem 13.8.2019 a na skleničce je uvedeno Best By 10 20.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

GutPro můžete používat denně, nedělejte pauzy, u těchto probiotik to není nutné. Neobsahují aditiva a protispékavé látky, proto je vhodné je spotřebovat bez pauz, aby se nezvyšovalo riziko, že se k nim dostane vlhkost.

Dbejte na dobré uzavření, nepoužívejte při nabírání vlhkou lžičku. Po otevření je mějte v chladu v lednici.

Přeji Vám krásný den.
Pavla