Vyrážka. Co by pomohlo?

Zodpovězené
25. zář 2023

Dobrý den,

od neděle mám vyrážku - asi. Mám to od pasu nahoru. Na vnitřních stehnech jen pár teček. Prednison a ani Zodac nezabral. Pořád to svědí a pálí. Také mám afty v puse, "knedlík'' v krku. Před cca 14 dny jsem měla také vyrážku, ale výrazně menší a za 3 dny po prášku na alergii zmizela.

Nevíte, co by na to pomohlo, prosím?

Děkuji

Dobrý den,

předně jsem povinna upozornit, že nejsem lékař a bohužel tedy nesmím sdílet žádné názory k případné diagnóze nebo léčbě, tedy primárně nutno navštívit lékaře.

Osobně se domnívám, že se může jednat o projevy spojené s virózou, tedy bych doporučovala posílit imunitu, kvalitní doplňky se zinkem a vitamíny skupiny B mohou být též nápomocné, zevně bych zklidňovala pokožku non toxic zinkovou mastí. Mně se v poslední době velmi osvědčila tato: https://www.prirodaregenerujenas.cz/protoze-jsi...

Přeji Vám krásný den.
Pavla