Ja budu mluvit ještě za dcerku, ale dostala usínácka bez kterého neusne a myslím si že super dárek pro ni byl i ohrádka kterou brzy využije s tím jak je rychlá 😁
@kristyneckaa27 Perfektní. 👏 U nás měl usínáčel také svou velkou roli. 🤗
Holka 7 let - loutka Hurvínka
Elišce udělalo největší radost lego dublo( vláček s čísly a domeček),houkaci sanitka,a nejmenší tři měsíční si hraje se šusticí knížkou
Tak u nasi skoro petilety Tlapkator, domecek pro panenky a kralik Bany - to jsou 3 veci od jeziska s kterymi si hraje fakt den co den
Holka 5 let - interaktivní králík Bany a spotřebiče do kuchyňky (kávovar, co přelévá skutečnou vodu, toastovač, co vyhazuje tousty a mixér, co fakt mixuje.).
Holka 1 rok - autíčko, ve kterým se nechá zatím vozit, ještě nedosáhne na zem.
Holka 21 mesicu - lego duplo vlacek a obycejny nafukovaci mic
U nás lega a česací hlava, zbytek dárků jakoby nebyl 😂
Dcerka skoro 4 roky- největší radost měla z žehlícího prkna, žehličky a taky z autodráhy 😂... všechno si přála k Ježíškovi
@martinka0209 Duplo je taková sázka má jistotu. 🤩 Tedy u nás ano.
@88petule www.hurvinek.eu
K narozeninám budeme kupovat Žeryka a Spejbla.
@apokalismus 😆 U nás zůstalo také pár kousků bez povšimnutí. 🙈🤣
Tak syn tablet - kazdy den je s nim na vyuce .-) prostredni -asi se vsim, kazdou chvili to strida, nejmensi svitci kolbezka a malovatka 🙂)
Kluci 2 a 4 r nejčastěji je vysypaná kuličková dráha, ale i dřevěné koleje a taková flexibilní autodráha je oblíbená
@drzticka81 👏👏👏
@kackacka37 Pěkné. 🤩 Naše holky mají také rády dřevěné koleje. To je taky vděčná hračka, která nás doufám i přežije. 😅
Duplo Ledové království a panenky baby born
Nosítko na panenku a koupací panenka ☺️ jo a boby!
Syn 9 let - elektronická stavebnice Boffin a hodinky casio, dcerka 7 let miluje koně a ještě jí chyběl mycí box na koně, takže ten a ještě duhová slizová panenka
Dcerka 2,5 - miminko, doktorka, koloodrazedlo a stan "domecek"
Emička má největší radost z kuchyňky, kterou vyrobil děda (pořád chce jezdit k našim na návštěvu, aby si mohla pohrát). A pak miluje opravdový presovač (skutečně z něj vytéká voda). To jsou top dárky Vánoc bych řekla 🙂
Fila 2,5 vlastní Albi tužka + dopravní pexeso a bagr
Luky 8. koloběžka a kniha s vlastním jménem.
Doplňky k vláčkodráze to u nás frčí u obou kluků.
@ivakalinova Však ta kuchyňka od dědečka je dokonalá! 🤍 ... Prosím tě, našemu dědečkovi ještě nepřišli dárky pro naše holky, tudíž od něj děti zatím nic nedostaly. 😵
@katkapavlik Krásné dárky a tipy pro ostatní. 🤩
Holka 7 let - nůž, bere ho ven na každou procházku a vyřezává a obřezává klacíky🙂 A taky plyšový králíček.
Kluk - 13 let - plyšová veverka (myslím si o tom své, ale jsem ráda, že jsme mu udělali radost) a "klučičí" kabelka (prostě šedá taška s dlouhým popruhem)
Kluk - 15 let - opět "kabelka", skateboardové boty a křesadlo
Kluk 12 let - Hoverboard (kolonožka).
Holka 4 roky - Sylvanian domeček a koloběžka.
Oba [4,5 a 1,5] si nejvíce "hrají" s Dopravou od Albi [Kouzelné čtení].. Budeme muset sehnat druhou tužku 🤔
A z klasických hraček je to hasičský jeřáb. Neustále něco zachraňují a vytahují.
Dcera 2,5 roku... chtěla jsem napsat, že kuchyňka, ale možná byl top dárek koloodrážedlo. Neb na něm jezdí téměř denně, ne v závějích, ale na menší vrstvě sněhu běžně. 😀
Muzu se prosim zeptat, co to mate za kuchyňku?
Mechanicky jezdici kun🙂
@pavelkamat 👏 Také u nás frčí Doprava. A taky jsme řešili, zda pořídit druhou tužku. Pořídili jsme už vloni a bylo to to nejlepší, co jsme mohli udělat. Jedna si vzpomene, že ji chce a druhá si může vzít svoji - protože si s nimi vždy chtějí hrát ve stejný čas...
Mladší syn 4 roky - dostal interaktivního koně, koně s plastelínou play doh, knížku Jak myška snědla měsíc. To byly asi top dárky. Staršího 9 let potěšily hlavně knihy o fotbale a dres Arsenalu.
@daisymaminka Tak to je suprové. Naše dcery dostaly kolo a koloběžku a stihly jezdit jen 3x než byla velká vrstva sněhu. 😁
@niki9_17 Aga4kids Dallas. Chtěli jsme velkou, aby si s ní pohodlně mohlo hrát více dětí najednou. Už ji máme 3 roky a je stále jako nová.
https://m.heureka.cz/detske-kuchynky/aga4kids-k...
Yookidoo Kouzelný kohoutek
Holka 2roky : ten samý kavovar jako u vás, kulickostrom z lidlu, dřevěná pizza z lidlu, panenka z francie..takže vše co dostala vede 🙂..denně hrané. Kluci 7 a 10 playstation..
U nas asi lego duplo a yokidoo fontana do vody. Mate krasnou kuchynku, odkud prosim?
Vnučka 18 měsíců měla obrovskou radost z velkého plyšového jednorožce🦄 neustále na něm skáče 😁
@88petule 😥 Ajaj, to je blbý ☹
@ivakalinova Je. Já tipuji, že jestli ty dárky přijdou, dostanou je holky k narozkám v létě. 🙈😵

Holkam udelaly nejvetsi radost kola nova, pak magneticka stavebnice a zupany 😁😁😁😁