Málokdy tu sem píšu příspěvek o sobě, ale zrovna bilancuju svoji končící mateřskou 🙂 V profilu mám registraci na Koníku srpen 2013, krátce na to jsem šla na rizikové, pak postupně porodila tři děti a vypiplala je do 3,5 let nejmladší. Ve středu podepisuju smlouvu a nastupuju do práce, bude to něco přes půl úvazku, celý nechci, dokud budu vodit a vyzvedávat ze školky, tedy aspoň 3 roky. Vůbec nelituju, že jsem nepracovala při dětech, aktivit a společnosti jsem měla dost. Tak mi držte palce a s Koníkem se neloučím 🙂
Držím palce ať vykrocis do nové etapy s lehkostí 🙂
🙏🙏🙏 držím pěsti s další životní etapou ❤️
Držím palce. Já myslím, že i něco přes půlku úvazku je dost. Měla jsem teď od února 0,75 úvazek a bohatě stačilo, přecházím na půl úvazku a s první třídou a školkou si myslím, že to bude úplně akorát.
Přeji hladký start a úspěšné skloubení práce s rodinou. 🍀 Jsem ráda, že zůstáváš, tvé názory by tu chyběly.
Taky mě čeká návrat do práce, mám možnost částečnej úvazek nebo plnej a zatím nevím co zvolit...
Hodně štěstí v práci! Mě také konci rodičák, zítra nastupuji zpět do práce po skoro 7 letech doma. Registrovala jsem se tady 2010, za dva roky svatba, pak miminko neprichazelo, nakonec máme 2 děti a zpětně si říkám, že to nějak moc rychle uteklo😢
Mě to končí v lednu po 6 letech a jdu na 0,5 úvazku.
Hodně štěstí
držím všechny palce co mám🙂 taky mě čeká podobný krok do nové etapy života🙂 jenom musím sehnat kam mě na ten půl úvazek vezmou☹