Dneska slavím narozeniny. Už zase 😁
Každý rok hrajeme s mužem takovou hru, že vždycky chceme být tím prvním, kdo tomu druhému popřeje a dá dárek. Nicméně letos to muži opravdu nevyšlo😂
V týdnu ho nečekaně předběhlo #dm, které si úplně poprvé vzpomnělo na mé narozky. A dneska ho hned ráno předběhl Eliášek 😍
Všechno nejlepší ☺️💐
Veroniko, všechno nejlepší, ať jsi pořád ta skvělá ženská 🙂.
Veru, všechno nejlepší přejeme s Bublis 🎂🥳
@magicaetezzz moc vám děkuju, holky ❤️
Krásné narozeniny 😊🥳
Vše nejlepší ☘️❤️
Všechno nejlepší.. 🌼🌼🌼
Krásné narozeniny, vše nej 🍾🍾🍾🍾🍾🥳🥳🥳🥳


Všechno nejlepší, Veru 🙂 Dnes by můj dědeček oslavil 92.druhé narozeniny, kdyby tu ještě byl...
Všetko najlepšie k narodeninám a nech sa darí 😊🥂
Vse nejlepsi🙂 moje mamka taky dnes slavi tak ti pripijeme na zdravi ;)
Všechno nejlepší 😊🎉
Veru všechno nejlepší 😘
Přeju vše nejlepší!💖🍀
Krásné narozeniny, Veru, ať jsi hlavně zdravá a šťastná ❤
Vše jen to nej nej k narozeninám. Hlavně hodně zdraví 🎁🌷🎂
P. S. Taky jsem takový dáreček z dm dostala 😉(dostávám tedy od nich každý rok🎁)
Vše nejlepší a užij si dnešní den🌹🎂
@triskova_v moc děkuju a mamince všechno nejlepší ❤️🍀
@chocomorocco moc ti děkuju 😘
@michaelllas děkuju Míšo ❤️
@monikastelinka děkuju 😍

Preji hlavne zdravicko!!!
Všechno nejlepší. A obrázek je krásný!
Verunko, všechno nejlepšíííí! Hlavně štěstí, zdraví a mnoho lásky s Tvými úžasnými kluky. Mimochodem, dm kotvu mám od března a již jsem si ji díky dm nechala i vytetovat 😉

@evabry moc ti děkuju 😘