Máme doma kocúra a psíka. A práve 4.10. máme výročie, kedy ho manžel priviezol z útulku. Jedno z najkrásnejších prekvapení v živote 😊
🐈🐈
máme psa a kocoura,morčata, želvu a žáby
Pes, papoušek, králíček, rybičky.
2 psy, 4 kočky a 2 andulky
pes, králík a had 🙂
2 pejsky a jednoho kocoura.
Jeden utulkovy voříšek a jedno papírové morče 😁❤️
Doma s námi bydlí už 11let činčila a ještě máme akvarko s rybickami, šneky a krevetkou 🙂
Dvě kočky
Momentálně tihle dva mazlíčci v dočasné péči
Diego & Figaro❤
Kaila a Čip ❤️
Dva pejsky, dva kanarky, rybicky, a venku dve kozicky
Dva kocourky, dva osmàky a rybičky
Naši kluci morčáci
3 kočky (jedna se teď toula a doufám že se vrátí....) králíka, slepice (i když ty nejsou s námi doma 😂)
Dvě kočky (kočka a kocour) a chceme dětem pořídit dvě morčátka.. protože kočky jsou spíš moje 😃
Máme labradora
Naše Amálka
Gustav 😁
3 kočky a 1 sklípkan😜😜😜
Pes 🙂
Emi a Pepina 🐶🐶 dobrmanky❤️❤️
Pes, agamy, ryby, cincila, kralik 🤦😃
Čivava Fifina a kocour Kuky
Máme psíka, kočku a spoustu papoušků. Občas se u nás doma (na půdě) vyskytne myš či kuna. 😂😂😂
My máme Amálku a Adélku 🐈🐈
Desetiletý Jack Russel Terier, naše psí dítě 😇
Dva psi, kočka, hlemýžď, dva sklípkani ☺️
Máme doma pejska-vlčáka🐕🐶🐾nebo spíš malé tele jak je velkej 🤣
Bohužel ne, ale moc bych si přála činčilu. Nevím ale jestli je vhodná k 10 měsíčnímu dítěti ☹️.
Máme kocoura
A ještě fenku
Kocour, želva, morče, afričtí šneci a 2 děti 🤣
Jak říká manžel máme jednoho a půl psa 😁 (jezevčík a německý krátkosrstý ohař), 2 morcata a rybičky.
Psa 😊
Mame zakrsleho kralicka a v budoucnu planujeme jezka 🙂
3 psy, želvu, kočku, užovku, hromadu kachen, slepic a hus a dva koně.
Ale všechny v domě nemáme😂
Tak to bude velký seznam, snad na nikoho nezapomenu, tak 5 jokšírů, 4kočky,2 morčata, papoušek žako, želva, králík, křeček, 2 vodní želvy a rybičky a snad zase ježka, před měsícem nám umřel.
A zapomněla jsem na 2 indické běžce, taky členové rodiny.
Kočku, kocourka, křečka 🙂
Teď už jen tuhle malou certici,Lilly.
Dzungarsky krecici (postupně, vždy jen jeden) a teddy králík Teddy, kterému syn říká Slávku nebo Tedoslávku🤣
My máme křečka kočku psa 😃
Kocouři Ozzy a Crowley a morče Bobík 🙂
Domácnost s námi sdílí náš tříletý jezevčík a rybičky 🙂
2 oblovky 🐌🐌
Nám parťáka dělá už 6 let Australský ovčák 🐶❤
@dvoraiv můžu prosím ještě jinou fotku? Trochu mi připomíná našeho.
Nádherná úvodní fotka. Čistá láska 😍. Máme psa. Jmenuje se Monty a dělá čest svému jménu. Fotka v komentáři nade mnou.
@velkabublina jasne 😊 je to - mamka polovicni retrivr a otec neznamy 😅
@dvoraiv jů a stříháte ho? My máme nalezence, takže původ neznámý, ale retrívr v něm bude taky.
Naše psítě Charlie 😊
Sakrys společnou fotku opravdu nedám 😄 ale máme morčeci holčičku, dvě kočičky tři pejsky 👍🏼a s morčátky to ještě neskončilo 😉 ❤️
Dneska jedno koťátko, zítra přibude ještě brácha 🙈😀
Pejska 🐕
Novofundlanda Míšu, voříška Pepu, bišonka Škubánka, perskýho kocoura Matese, morčáka Pepeho, křečka Houdiniho....čekáme na králíčka Zuzanku a jinak klasika....2 děti a manžel 😁
Dvě adoptovane psí holky 😍😍 právoplatné členky naši rodiny ❤❤
Máme zakrslého králíka jménem Zajda 🐰
Už jen pejsek, protože rybička bojovnice už dobojovala.
Pejska Artieho
Milujeme jako rodina pejsky, dneska je to bohužel týden co nas milovaný Dasty, slovenský čuvač, po 12 letech, odešel do psího nebe ☹️
Nam umrel v breznu kocourek ve 13ti letech. Ted cekame na dva nove kocicaky az povyrostou a za par mesicu se stanou soucasti nasi rodiny 😻😻
@velkabublina nn, zatim ji to takhle narostlo, ja mam podezreni, ze by tatinek mohl byt kratkosrsta kolie, ma uplne oblicej jako ona a ma delsi cumak nez retrivri.. neni nad michanice 😍
Eimi ❤️
Aktuálně slovenský čuvač, dva králíci a dvě andulky
Kočku a kocoura z útulku (byly doby, kdy jsme měli kočky i 4). 🙂
Podle velikosti: rybičky, kočičky a koně
2 psice 🐶🐶
Králík, kocour, pes a tři koně.
Vodní želvu






























Máme úžasného pejska a morcatka 🙂
A teď nově rybičky 😀