icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    25. lis 2019    

To, že dm má 28 privátních značek už pravděpodobně víte. Při představování jsem minule začala s Baleou a dneska jedeme dál.

Tramtadadá, seznamte se s další značkou z řady těch známějších - s #denkmit

Denkmit: To je čistý a voňavý domov!

Denkmit je značka, která zahrnuje prostředky na praní, mytí nádobí, čističe a třeba i osvěžovače vzduchu.

Denkmit dbá na bezpečnost dětí a pokud je to jen trochu technicky možné, jsou produkty Denkmit doplněny látkou Bitrex® - tato látka má velmi hořkou chuť, čímž zabraňuje náhodnému požití přípravku dětmi.

Denkmit myslí i na citlivou pokožku svých zákazníků - a to řadou Ultra Sensitive. Složení těchto přípravků je přizpůsobeno speciálním požadavkům citlivé pokožky a neobsahuje proto vonné, barvicí ani konzervační látky.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Já vím, že na úklid tu už jednu ambasadorku máme - ahoj Ivčo 😝, ale se mnou to budete mít zase trochu z jiného úhlu pohledu. Zatímco Ivču úklid vážně baví, já patřím spíše k tomu druhému táboru. Tedy k těm, kteří ho berou jako nutné zlo a opravdu rádi uklidí nejen efektivně, ale hlavně RYCHLE.

A ke které skupině patříte vy? Koníček, nebo nutnost?

A pokud tuto #dm značku znáte, poprosím vás zase o lajk, abych si mohla udělat představu, jak moc je na koníkovi Denkmit známý. Děkuji a přeji příjemný večer🙂

avatar

Jak se to vezme, pokud mě to chytne, mám na to klid a nikdo mi nepřekáží, tak mě to baví, ale to se stane tak 2x za rok. Jinak prostě nutný zlo.

25. lis 2019
avatar

Denkmit čistič na trouby, to je topovka z této značky!

25. lis 2019
avatar

Znám jen ty ubrousky proti zabarvení prádla, právě mi docházejí, musím koupit nové.

25. lis 2019
avatar

Jo a používám celkem pravidelně leštidlo do myčky, vůni do myčky, mololapky, wc čistič, sprej na okna, prostředek na podlahy a wc bločky

25. lis 2019
avatar

Ja zrovna zkouším kapsle na prani, zatím celkem milé překvapení 😊 jinak pravidelně tablety do mycky 👌

25. lis 2019
avatar

Nutnost 😂 a prášek na praní je TOP

25. lis 2019
avatar

Používala jsem tablety do myčky a nádobí bývalo v puse hořký (příbory, hrníčky...). 😁 Jinak ostatní přípravky jsou fajn 🙂

25. lis 2019
avatar

☺️aktuální domácí zásoba , a ješte sem tam zapoměla přihodit prášek na praní a aviváž ( ale to neberu že je to na úklid ) jelikož bydlím nad prodejnou #dm tak je pro mě volba i nákup snadný 🤣

25. lis 2019
avatar

úklid je nutnost. Z DM používám jejich nature varianty, je fajn, že jich mají tolik.

25. lis 2019
avatar

Nutnost :D .. Jedině nutnost :D .. Ale je pravda, že uklizený domeček mám ráda, některé věci jsou už tak nějak automaticky, snažím se uklízet průběžně, ale je to nutné zlo :D:D:D:D:D:D ..

25. lis 2019
avatar

Ubrousky na praní, vůně na WC ale hlavně čistič kávovarů 👏

25. lis 2019
avatar

Když na to mám čas a děti "neprudi", tak uklízím ráda a pečlivě 😁 ale většinou je to nutnost. Jinak od Denkmit super vyrobky:
Desinfekční ubrousky (čistím tím záchod okolo a v horní části mísy, prkénko)
Denkmit žlučové mýdlo, neuveritelna záležitost, dostanu s ním snad všechno dolů z oblečení.
Čistič na gauč a koberce (když jsme učili odplenkovat, tak to jsem ho ani nezandavala )
Čistič trouby byl dobrej (teď už mám pyrolytickou troubu, takže po problému)
Jinak těch produktů mám hodně, asi bych se i divila, co všechno mám od značky Denkmit doma 😁

25. lis 2019
avatar

Tak z tohohle neznám vůbec nic fakt 🤔🤔🤔 asi bych měla tohle změnit když já jsem konzerva a mám svoje značky a nějak neumim měnit 🙈🙈🤣🤣🤣

25. lis 2019
avatar

Nutnost a používám čistící ubrousky, ubrousky proti zabarvení prádla, ...

25. lis 2019
avatar

Belici prasek Denkmit (v malem modrem sacku) mi krasne vybelil zazloutle stare bavlnene pleny kdyz jsem cekala syna a na ubrousky proti zabarveni pradla a na bile pradlo nedam dopustit👍👍👍

25. lis 2019
avatar

@dannyel ty jsou pro mě záchrana když se mi podaří zaprat bílé prádlo 👍

25. lis 2019
avatar

Ty "bio" kapsle do mycky - za me uplny top toho, co je na trhu, protoze nejsou parfemovane!!!! Ja nesnasim, kdyz si naliju do sklenicky vodu a cichnu a smrdi to po citronech nebo cem 😂😂😂

25. lis 2019
avatar

Podle nálady 🙂 ale zn. Denkmit miluji a hlavně prací prášek 🤩

25. lis 2019
avatar

Uklízím ráda je to tak trochu způsob relaxace😁. Samozřejmě jsou i chvilky kdy se mi vážně nechce nic. Denkmit používám, mám ráda čistič koupelen, za málo peněz hodně muziky 😉doporučuji 👏👍

25. lis 2019
avatar

Úklid je nutnost. Z denkmitu používám prací prášky. Cestovní Cestovní verze je super

25. lis 2019
avatar

Ubrousky proti zabarveni pradla??slysim poprve.jak uzivate??
@widowblack
@dannyel
@anezka22
@zanri

27. lis 2019
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Jako ze.ho tam.dam az se mi to zabarvi?

27. lis 2019
avatar

@lennaaa dám mezi prádlo do bubnu a peru, po vyprání vyhodim. Nebo do takového sáčku na ponožky.

27. lis 2019
avatar

@lennaaa ne, dám ho tam před přáním, aby se zabránilo zabarveni

27. lis 2019
avatar

*praním

27. lis 2019
avatar

@lennaaa nepoužívám , občas do sušičky ty voňavý ale jak mám kombinku ( pračka+sušička) tak spiš když chci něco jen provonět ....

27. lis 2019
avatar

@lennaaa dávám ho tam při praní, když jsou věci nové, nebo by se mohlo obarvit (oblečení v kombinaci bílé a barevné). On ten ubrousek to nějak zachytí a prádlo se neobarví. Pak se pouze vyhodí.

27. lis 2019
avatar

Pro mě je to nutnost. Žlučové mýdlo je top! Škoda, že pořád není.

28. lis 2019