Dnes přicházím s prosbou o radu. Manžel dostane na podzim nový pracovně/osobní mobil iPhone.
Příští týden má narozeniny a vím, že by ho potěšili chytré hodinky. Asi mám koukat po Apple Watch?
Já jsem tím naprosto nepolíbená a vůbec tomu nerozumím (mám Xiaomi, ale vybíral mi je muž). Poradili byste mi nějaký model/modely? Moc, moc, děkuji ❤️
Ak ma/bude mat Iphone tak urcite odporucam aj hodinky od apple 🙂
My tefy mame doma vsichni iphone a vsichnimame garminy🙂
Ja mam garmin a jen proto, ze se mi nelibi hranate hodinky a funguje to spolu fajn
K iphone koupit apple watch,idealne 6, ted trosku slezla cena, protoze vydali “vylepseny” sestky, co umi volat i bez pritomnosti mobilu
Taky tomu vůbec nerozumím,sama si ted vybiram a jak si clovek zvykne na apple mobil,tak jen tak na android nic nechce,z vlastní zkusenosti..koukam po series 6 a co jsem zatim zjistila,tak z těch levnějších se nedá volat bez mobilu pobliz,jen z těch s LTE a to si nejsem jista,zda 4500Kč za to navíc chci dát…tak to jen můj poznatek,osobně mě to vůbec nenapadlo,že by to nešlo…tak teď váhám,zda to volání oželím,nebo ne..a Garminy se mi vůbec nelíběj na ženský svým tvarem,ani velikostî,do těch bych nešla ani kdyby byly Apple…zase na chlapovi se mi líběj víc,než Watch😉
My máme doma oba iphone a hodinky garminy. Jsme sportovci a apple watch mi přijdou k ničemu.
Apple Watch 6 Cellular ☺️
U nas doma iPhone, ale hodinky Garmin a zůstane to tak. Pokud více sportuje sla bych do Garminu
Máme telefony iPhone a hodinky Garmin, ale záleží na co vše to bude využívat s jaký se mu víc líbí tvar ( nebo Tobě pro něj, pokud to bude překvapeni 😊)
Apple watch maji pry slabou baterii,nevydrzi🙂takze pokud chcete denne nabijet,tak apply🙂
Manžel má iPhone a k tomu garmin hodinky.
Mam iWatch... pokud manzel vic sportuje, tak bych brala garminy, asi se mi na chlapech i libi vic. Apple watch vydrzi nabite max 2 dny (mam verzi 6), tak zalezi no 🤷🏻♀️🙂
Manžel má Apple Watch i Garminy. Jedny na sport, jedny elegantní. Střídá podle potřeby 🙂
Šla bych do Garmin 🙂
Holky a jaké ty Garmin? Dáte mi nějaké typy?
@ivakalinova a chceš sportovní nebo elegantní?
Mam k iphonu samsung galaxy watch a jine bych nebrala
@ee.liska můžou být obojí. Vyloženě jeden druh nepreferuji. Rozhodnu se až podle toho, co se mi bude líbit🙂
Já mám iPhone a Apple Watch, sportuji a dobrý
Radu na model nemám, ale už chvilku Ti chci napsat, že ten Tvůj model na profilovce je moc hezký 😀. Troufám si odhadnout, že jsou to moje oblíbené...
@plksv 🙈 jojo, Orsay ❤️👍
@ivakalinova tak manžel má tyto a je moc spokojený https://www.apart.cz/hodinky/garmin/Vivo/7003?g...
@ee.liska ty jsou nádherný 👌
@ivakalinova a na živo úžasný 😁
U nas v rodině jedině Garmin, mám taky vyhlidnute, jdou spojit účty a vidite aktivity navzájem. Tatka je teda sportovec, ale je max spokojeny, typ mohu zjistit. A vyladaji moc hezky.
Máme z chlapem iPhone a oba hodinky Garmin 👍 chlap má Instinct

Šla bych, Ivi, rovnou do těch iWatch, ideálně už rovnou do šestek.
Ledaže by hodně sportoval, tam bych šla do Garmini.
Jablka jsou taková ošemetná - rozmlsají tě poměrně jednoduchou obsluhou na různých frontách a pak tě Android vychytávky spíše štvou. Tedy píšu z vlastní zkušenosti.
Navíc iWatch vypadají reprezentativně, nová řada má vychytávky i ke sledování okysličení krve, to se dnes dost hodí.