Letos zatim ani jednou, ani nevim proc.
My pořád grilujeme klidne 4x tydne -mame keramicky gril. Pecu tam vse jak v troubě i koláče chleba housky. Kdyz jsou vedra radsi zapnu gril nez troubu....
Grilujeme stejně jako vždy, proč vy výjimečně? kvůli zvyšujícím se cenám? Tak jíst se musí stejně 🤷♀️
Nemám barák, nemam gril - chci grilovat na zahradě , ale mám smolika
My grilujeme, stran frekvence asi stále podobně často. Podle chuti... Proč Vy méně? Přejedlo se to?
My pokud jsme na chatě, tak v podstatě denně, jinak doma (ikdyž je možnost grilovat na dvoře u bytovky), tak téměř vůbec, jelikož mě děsně štvou další nájemníci, když se u toho chtějí družit 😅🙈😅🙈😅🙈😅
My minimálně. Nejčastěji jaro a podzim. V létě nám peče na zahradu slunko a ještě stát u krbu, to je dost sebevražda. Máme postavený krb, ne gril, se kterým si můžu zajet kam chcu. Takže to je nepříjemné. A taky mi vadí, že musím zvrchu z kuchyně nanosit nádobí a pak to zase na 3x tahat nahoru do myčky. Furt lítáme nahoru dolu. 🙈 Takže u nás je to opravdu méně často, byť ty možnosti máme. To si radši stejně jako včera nandám vychlazený těstovinový salát. 😋 Ale jo, jakmile nebude 35 i ve stínu, těšíme se zase na masíčko s chlebem. 👌🤗
Grilujeme pořád stejně, když jsme v klídku doma, s přáteli. Spíš litujeme, že jsme si nekoupili rovnou kvalitni gril a ze začátku měli dva obyčejné, než jsme se dopracovali k pořádnému.
My pořád stejně. Tak asi 3x do roka. 😀 Moc na to nejsme.
Každý víkend 🙂 od jara do podzimu snad 😂😂
Grilujeme celoročně.. někdy máme pauzu třeba 14dní.. někdy jedem obden.. miluju směsi z grilovací pánve, to bych mohla pořád 🙂
Pořád stejně, mňam ☺️
@pusolamy letos bych řekla, že spíš kvůli Adámkovi. Já mám u toho grilování ráda pohodu, jenže on nevydrží. Takže se s manželem vystřídáme, naházíme to do sebe. Až bude větší (snad už příští rok), tak si zase sedneme a bude to jako dřív 🙂
@leiladelly Heli, kvůli Adámkovi, on u ničeho moc nevydrží. Takže nám tam chybí ta pohoda. A než děti usnou je devět a to už pak negrilujeme 🙂
@nebetka my jsme do baráku kupovali rovnou pořádný. Všichni nám říkali, raději investujte hned. Manžel si pak dokupoval ještě pár věcí k němu 🙂
@vetyvery my máme plyn a jsme opravdu spokojený🙂
@ivakalinova můj muž pořád říká, že to jídlo nechytne ten čmoud jako když to fakt děláš nad žhavým, prostě takovej ten odér, chuť ohně,.. U kamarádky jsme jedli skvělý kuřecí ale prostě ani to ho nepřesvědčilo...
@ivakalinova Určitě ta investice stojí za to. My udělali chybu, nechtěli jsme kupovat gril za 20, tak koupili za 3, vydržel dva roky, pak za 7, vydržel pět let a teprve pak koupili ten za 20.🙄
Grilování miluju od malinka. V dětství se na chatě k večeři vždy na grilu dělaly buřty, maso, někdy ryby. Jiná večeře neexistovala.🙂
A teda poslední dobou máme nejraději kvalitní hovězí, chobotnice nebo ryby.
Dříve jsme grilovali skoro každý víkend, letos jsme to hodně omezili,primárně z finančních důvodů..pro naši rodinu už je je to hodně znát,zda 2tis o víkendu za to padnou,či ne a pak i hledisko,že přeci jen si tak trochu hlídám jídlo a co bych mohla,mi až tak nechutná😉vždy jsem si myslela,že bych bez grilování v létě nemohla být a kupodivu mi to skoro neschází…
My negrilujeme. Když je možnost, tak raději posedíme u táboráku 🙂
@ivakalinova Ivi, jasně, tomu rozumím... Ono to chce trochu klidu a posedět. Však časem zase budete 🙂
@nebetka Máme také plynový Weber , výborný, bez poruch, vše dobré z něj 🙂
@ivakalinova jo, s tou pohodou to chápu, já se 7 měsíční taky u toho tu pohodu nemám. A teď se u třetího dítěte už těším až jí budou aspoň ty dva roky. Je sice mazlík malinký, ale to nošení, přebalování atd. je náročné 😅
@gigi2 Jako, že když s mužem grilujete, vychází vás jedno víkendové grilování na 2 tisíce? 😲
Já grilování vůbec neholduju (moc pracné a takové přežírací), jsem fanda špekáčku na klacku 😃 Ale letos jsem dělala obsluhu na cyklozávodě a grilovala jsem vepřové steaky na kvalitním plynovém grilu a bylo to bomba, poměrně čista práce a výsledek výborný.
@antoinet My to právě bereme jako jednoduchou formu přípravy, používám jen bylinky, sůl, olej... k tomu nějaký dip, pečené brambory a hodně zeleniny, je to forma jídla, která zapadá i do redukčního režimu 🙂 Máš pravdu, že ten plynový gril je fajn 🙂
Každý víkend místo oběda 😉 jsme na zahradě a doma se mi vařit nechce 😉 děláme i pizzu
@mysiiickaaa přesně tak, taky se těším až budou všechny zuby venku, nebudou pleny, bude normální jídlo atd. 😁
@ivakalinova přesně. 😁🙏
@leiladelly
@antoinet ono grilování je jednoduché. Děláme to jednoduše - maso, sůl, pepř, bylinky, co mám v truhlíku. Buď k tomu zeleninový salát, grilovaná zelenina, brambor. Přidám nějaký dip, který je taky hned. Občas udělám hermelín s brusinkami. Zkoušeli jsme koupit grilovací klobásky (Lidl) - všem to chutnalo, ale mě to moc nejede 🙈
Máme plynový Weber a zatím vše moc dobré.
No a špekáček na klacku? To je slast a opravdu mňamka 😁
@ivakalinova Děláme to stejně. Žádné směsi, jen sůl, bylinky, olej.. naložit. brambory pečené, zeleninový salát. Hermelín také grilujeme a k tomu grilovanou zeleninu. Klobásky jsme nedělali, obecně nejíme teď tyto směsové věci, je to dobrý, jen to nemám ve svém redukčním plánu 😅
jo, tak 3x týdně 🙂 na zahradě utrhneme cuketu, hned ogrilujeme, špekáček, klobásku, hermelín... máme pohodičku bez dětí, příští týden už to zase bude horší 🙂
@daisymaminka já psala o rodině,nejsme jen ve dvou s manželem😉
@gigi2 Aha, promiň. To jsem špatně pochopila.

Spíš jen o víkendu, manžel je přes týden v kamionu a mě to samotnou s dětma moc nebere, ale leze to do peněz 🙈