Mám ho doma😂
Mame tez 👍😊
Zdědila jsem ho po mamince a je skvělý.
Mají ho rodiče, nezničitelný🙂
Maminka pořád používá a má i náhradní po babičce
Máme doma po mojí babičce. Bohužel pomalu přestává fungovat.
Mame doma.😊
Mam po babičce a používám ho ;)
Mamka má taky pořád doma, po babičce a pořád funguje👍
Já ho znám až teď od tchýně
já ho stále používám. 🙂
Mám po tchýni a stále funguje, na rozdíl od toho, který jsem koupila v prosinci 🤬
Moje mamka ho má pořád doma a stále používá - oranžový. Byly vůbec jiné barvy?
Mamka ho ma porad doma 😀 a babicka taky 🙂
My ho teda neměli, máma na novoty nebyla... 🤦 ale vídala jsem u kámošek nebo u tet...
Mamka stále má a stále lze sehnat náhradní díly 👍
Máma měla a nedala na něj dopustit, dokud jsem si při šlehání nedala prst do díry na mixér, která už nešla dovřít 😁 Pak hned letěl z domu 🙂
Tak ten mam presne doma. Je po dedovi♥️♥️
Nedávno jsem ho našla v pozůstalosti po babi, stále funkční 🙂
@bramarfi jak kdybys mluvila o nás. My měli doma ten ruční šlehač. Šlehali se pohybem ruky nahoru dolů a museli jsme používat to 🤦
Na chalupě ještě porad máme a používáme 😁
Moje mamka s ním pořád peče 🙂
@ivakalinova Byl ještě celý bílý a kombinace obou barev tj. nahoře oranžový, zespodu bílý.
Tchyně ho má a pořád ho používá 🙂
Mamka ho taky ještě má a je rozhodně lepší, než ty , co se dají koupit dnes... Můj nový moc dlouho nevydržel...
Přesně tento dostala moje babička jako dárek. dnes ho používá moje mamka. moc krásně se s ním šlehá. obdivuji, že funguje celé roky bez poruchy..........
Moje tchýně ještě stále aktivně užívá...
Mám po babičce a stále používám 😊
Ano,má ho tchýně 😁😁
Byl to muj svatebni dar a používám jej dodnes což je 35 let😂 a dokonce i několikrát týdně, jiný jsem neměla potřebu kupovat, i když mé dospělé děti se směji jaké je to retro
@ivakalinova hele u nás byla novota i ten ruční šlehač. Mamka, když jsem byla úplně malá, šlehala bílky vidličkou a smetanu metličkou. Nekecam. 🙈😃 ruční šlehač koupila snad když mi bylo 15 😃
Máti ho má a je stále plné funkční!
Měla jsem ho v rámci výstavy v panelákové kuchyni z 80. let, kuchyni i robot mi věnovala babi, když dělala rekonstrukci.
Neznám, měli jsme jen ruční a ten mám pořád doma.
Pamatuju. Je zvláštní, že tehdy vydrželo všechno desítky let..dneska pár měsíců.
Máme ho doma 🤣🤣🤣 a další na půdě... Do konce života mám vystaráno
Mamka měla žlutý s hnědým kolečkem, ale mám pocit, že k tomu měla jen metličky na šlehání, ty na hnětení asi ne. 🤔
Mám, používám, dostala jsem ho svatebním darem 🙂 Jen jsme někde omylem vyhodili, nebo prostě ztratili, jednu hnětací metlu na těsto - tak kdyby ho někdo vyhazoval, moc ráda ty metly koupím.
Před rokem mi zemřela babička, z jejíhož bytu jsem si směla odvézt cokoli, samozřejmě jsem ho tam nenechala 😊
@78marcela přesně. Babička ho má doteď, celý život a pořád funguje. Teď pět let = zázrak. Ono to tak dřív bylo ze vším - pračky, fény, vysavače atd.

Jo. Úplně nejlepší je, že jsem to nikdy nesměla použít. Když máma pekla, musela jsem jí šlehat bílky ručně. S vysvětlením, že když nepůjde elektřina, musím umět šlehat tou metličkou nebo co to bylo. Nač se přít, že když nepůjde elektřina, nebudu péct, neb jsme měli a máme elektrickou troubu 🙂