plochý mop 😍
Vysavač na okno to by byl můj sen 😍😍
Jednoznačně mop a spoustu spoustu hadriku 😉 třeba i ty nanohoubicky a novinky na trhu.
Parní mop 👍😇
Mop,ten plochý...
Parni mop,vysavac na okna,hadriky 😂
Generalni uklid domu co bude pri mych detech videt dele jak hodinu. 😂 Tak ne dobra, tak xxl mop a nebo spooooustu actifibre a nebo aspon nahradni navleky na mop.
Windomatic..a možná začnu mýt okna i já 😀😀
Parní mop
Parní mop
Já bych tak strašně nutně potřebovala vysavač na okna 😍
Co treba poukazku na www stranky 😊 v hodnote (napr. 500,1000kc)na nakup dle sveho uvazeni
Windomatic a fialové a žluté zázraky...ehm, teda hadříky😉😀
Ja bych chtěla vyhrat Ivu na vikendovou uklízeci návštěvu 🤭😂
Parni mop 😁
Mop xxl
Parní mop a vysavač na okna 🙏 a pak tu soutěž ještě vyhrát 😅
Mop xxl, vysavac na okna, primovy balicek hadříku
Cokoliv 😀 Hodně soutěži ať je vyšší šance vyhrát.
mě by potěšila jakákoliv výhra 🙂 ale mop i třeba sušák na zahradu by se mi hodil 😀
Susak, i na zahradu, fialove hadriky, ale top by byly poukazky do eshopu 😉
Windomatic
Hadříky a prckovi nový dětský vileda vozík, nějak se mu z toho poztracelo vybaveni
Holky, všechno si píšu ❤️
Pište klidně dál 🙂
Parní mop

Chtěla bych vyhrát....😉mop by se hodil ten můj už je na odchodu, hadříku a houbiček také není nikdy dost.