icon
1 / 1
avatar

Akorat to vsem komplikuje zivot🙂

28. bře 2017
avatar

posun mi vubec nevadi, ale zase mi vadi slunicko a teplo🙂

28. bře 2017
avatar

No původně se to zavedlo na úsporu elektřiny. Tak to je celkem logické 🙂

28. bře 2017
avatar

Moje tchyně se tím stresuje 2 měsíce dopředu a ještě i měsíc po změně. A já to fakt nechápu? Vždyť největší komplikace je přetočit hodiny 😀

28. bře 2017
avatar

@taptap82 No to mi právě přijde nelogické... buď svítím ráno nebo večer 😀

28. bře 2017
avatar

S přechodem na letní čas se vyrovnávám ještě 14 dní poté. Zrušila bych ho

28. bře 2017
avatar

@janyshka tak to vstáváš asi moc brzo 😀

28. bře 2017
avatar

@taptap82 zkusím navrhnout primáři jestli by nám mohl posunout nástup do služby v rámci úspory energie 😀

28. bře 2017
avatar

Naprosto změnu času nenávidím!! Večer nemůžu usnout,protože jdu spát o hodinu dřív než jsem zvyklá a ráno nejsem k probuzení...přeci jen vstávat místo v 5:30 vlastně jako ve 4:30 je hnus..navíc si myslim,že to v dnešní době už žádnou energerickou úsporu nepředstavuje..stejně se ve všech fabrikách i kancelářích svití celé dny...

28. bře 2017
avatar

Já jsem za posun času strašně moc ráda, svítit ráno mi nevadí a v létě můžu být s dětmi déle venku a je vlastně i tepleji.

28. bře 2017
avatar

@taptap82 ale už to taky dávno ztratilo smysl... Takže je to nelogické, už to zase můžou zrušit vesele.

28. bře 2017
avatar

Změnu času nesnáším. O nějaké úspoře se už snad ani nedá mluvit, to už dávno neplatí. Měli by to zrušit.

28. bře 2017
avatar

mi je změna času úplně šumafuk 🙂

28. bře 2017
avatar

Je mi jedno, nijak me to neovlivnuje. Ale jsem rada, ze je v lete dlouho svetlo, a decko minted vstava vlastne o hodku pozdeji furt 😀. Jinak to uz musi byt clovek hodne velka citlivka, aby ho to ovlivnovalo i dalsi dny, jediny den, kdy ta hodina chybi je ten pretaceci

28. bře 2017
avatar

@kami1984 mě to taky moc vyhovuje!

28. bře 2017
avatar

Tím že se mi v mobilu posunuje čas automaticky tak to pomalu ani nepostrehnu 😉 a je fajn ze je déle světlo.

28. bře 2017
avatar

Nesnáším to, jsem z posunu času úplně mimo...

28. bře 2017
avatar

Změna času je mi fuk, nechápu, v čem by mě to mohlo ovlivňovat? Vlastně se na něj svým způsobem těším - to světlo večer je boží 🙂

28. bře 2017
avatar

Ja to miluju pokazdy se těšim!!!!

28. bře 2017
avatar

určitě zrušit. Na jaře vstávám přirozeně brzy, jenže jít spát dřív je problém zvlášť pro děti. Přijde mi to jako nesmysl, kdo chce vstávat a chodit dřív do práce ať to udělá.

28. bře 2017
avatar

Nesnasim zmenu casu, dite stale nespi chodi spat v deset a ted to ma prehozen na jedenact😈

28. bře 2017
avatar

Asi bych ho nechala na letním i přes zimu. Doby kdy dělníci chodili v 6 ráno na směnu a bylo jich většina populace, nebylo elektrické osvětlení už je dávno fuč, tak nechápu proč nám pořád posouvání času zůstává... V zimě tma ve 4 odpoledne mě vždy štvala už od dítěte...

29. bře 2017
avatar

Jako me to prijde zbytecny a fakt neocenim to, ze je v lete videt do desiti. Spis trpim tim, ze musim rano budit deti o hodinu driv a jim se fakt nechce z postele. Vzdyt i se zimnim casem by v lete bylo videt dlouho a do tech deviti to fakt staci 🙂
@verunka_korunka - spravny cas je ale prave ten zimni 🙂

29. bře 2017
avatar

@satyyy vim, ale ja bych nechala ten letni kdyby to šlo a mohla bych si vybrat 😉

29. bře 2017