Krásný jarní den dámy.
Musím říct, že svět je hned krásnější, když vyleze sluníčko. Miluji tu krásnou zemitou vůni jara. Hned vidím vše kolem o dost pozitivněji.
Jen ten posun času mě vždycky docela naprdne ☹ Nějak stále nenacházím v posunu času žádnou logiku...
Jak jste na tom vy? Taky byste to nejradši zrušily? Nebo je vám to jedno?
🌹
posun mi vubec nevadi, ale zase mi vadi slunicko a teplo🙂
No původně se to zavedlo na úsporu elektřiny. Tak to je celkem logické 🙂
Moje tchyně se tím stresuje 2 měsíce dopředu a ještě i měsíc po změně. A já to fakt nechápu? Vždyť největší komplikace je přetočit hodiny 😀
S přechodem na letní čas se vyrovnávám ještě 14 dní poté. Zrušila bych ho
Naprosto změnu času nenávidím!! Večer nemůžu usnout,protože jdu spát o hodinu dřív než jsem zvyklá a ráno nejsem k probuzení...přeci jen vstávat místo v 5:30 vlastně jako ve 4:30 je hnus..navíc si myslim,že to v dnešní době už žádnou energerickou úsporu nepředstavuje..stejně se ve všech fabrikách i kancelářích svití celé dny...
Já jsem za posun času strašně moc ráda, svítit ráno mi nevadí a v létě můžu být s dětmi déle venku a je vlastně i tepleji.
@taptap82 ale už to taky dávno ztratilo smysl... Takže je to nelogické, už to zase můžou zrušit vesele.
Změnu času nesnáším. O nějaké úspoře se už snad ani nedá mluvit, to už dávno neplatí. Měli by to zrušit.
mi je změna času úplně šumafuk 🙂
Je mi jedno, nijak me to neovlivnuje. Ale jsem rada, ze je v lete dlouho svetlo, a decko minted vstava vlastne o hodku pozdeji furt 😀. Jinak to uz musi byt clovek hodne velka citlivka, aby ho to ovlivnovalo i dalsi dny, jediny den, kdy ta hodina chybi je ten pretaceci
Tím že se mi v mobilu posunuje čas automaticky tak to pomalu ani nepostrehnu 😉 a je fajn ze je déle světlo.
Nesnáším to, jsem z posunu času úplně mimo...
Změna času je mi fuk, nechápu, v čem by mě to mohlo ovlivňovat? Vlastně se na něj svým způsobem těším - to světlo večer je boží 🙂
Ja to miluju pokazdy se těšim!!!!
určitě zrušit. Na jaře vstávám přirozeně brzy, jenže jít spát dřív je problém zvlášť pro děti. Přijde mi to jako nesmysl, kdo chce vstávat a chodit dřív do práce ať to udělá.
Nesnasim zmenu casu, dite stale nespi chodi spat v deset a ted to ma prehozen na jedenact😈
Asi bych ho nechala na letním i přes zimu. Doby kdy dělníci chodili v 6 ráno na směnu a bylo jich většina populace, nebylo elektrické osvětlení už je dávno fuč, tak nechápu proč nám pořád posouvání času zůstává... V zimě tma ve 4 odpoledne mě vždy štvala už od dítěte...
Jako me to prijde zbytecny a fakt neocenim to, ze je v lete videt do desiti. Spis trpim tim, ze musim rano budit deti o hodinu driv a jim se fakt nechce z postele. Vzdyt i se zimnim casem by v lete bylo videt dlouho a do tech deviti to fakt staci 🙂
@verunka_korunka - spravny cas je ale prave ten zimni 🙂
@satyyy vim, ale ja bych nechala ten letni kdyby to šlo a mohla bych si vybrat 😉

Akorat to vsem komplikuje zivot🙂