Ahoj, chystáme další rozhovor, tentokrát s laktační poradkyní a protože se zaměříme i na Mýty a fakta o kojení, tak jaké jste nejčastěji slýchaly anebo slýcháváte vy? Já teda nezapomenu na slabé mléko :D a potom také to o černém pivu...
Díky moc za Vaše tipy. Zařadíme je do videorozhovoru 🙂
A taktéž díky za sdílení této zprávy, jste skvělé!
Hezký den,
Jennyska

Mě doktorka tvrdila, že nemůžu kojit dřív než po hodině a půl, že bude malého z toho bolet břicho. Hodně šedivých vlasů mi přibylo za ten první měsíc než jsem si pozvala domů LP a vyprdla se na tuhle radu.
Třeba to, že když maminka odsávačkou odsaje málo mléka, nemá dost pro miminko.
Jako ve smyslu, že si myslí, že i to miminko dokáže vysát jen takové malé množství.
proč kojis dyl jak 6 měsíců, to už nepotřebuje...kojit dítě co má zuby strašně bolí, dat té pokoušel...
Neurolog mi tvrdil, že po roce už jde do mlíka jen to špatný - všechny toxiny z mého těla atd... neuvěřitelný. A když se mě zeptal jestli teda v noci kojim tak třikrát, řekla jsem mu, že jo. Protože jsem nechtěla slyšet ty kecy, když kojim cca 8x za noc...
Kojit az za 3 hodiny, používání dudliku je v pohodě,lahvicka nezkazí kojení,jen uleví mamince aby si na chvili odpocinula 🙂 jo a ještě přední a zadní mliko a po roce teče už jen tak slabé že je to srovnatelné s vodou :D
Že se dítě musí nakojit za deset minut, pak už jenom dudlá. Nesmysl, každý dítě je jiný, dcera se kojila dlouho, prvního půl roku 40 minut, 20 minut z každého prsa a opravdu celou dobu pila. Holt to tak prostě měla, byť patřila k výjimkám.
Po roce už je kojení zbytečné, nedává dítěti nic prospěšného. Od zubařky jsem slyšela, že když dítěti vyroste první zub, nemělo by se v noci už kojit, jinak se mu budou tvořit kazy.
Že noční kojení kazí dětem zoubky... 😰
S velkými prsy se nedá kojit.
S vpacenymi bradavkami se neda kojit,musi se pres kloboucky.
"Máš málo mléka, musíš začít přikrmovat."
Nemas malo mleka, treba ji uz nestaci. Tahle veta me drtila.
Kojit muze kazdy, staci jen chtit. Miminko si rekne, kdyz ma hlad. A miminko samo vi, jak se prisat.

@biciklissie
@pavlina93
@cinam
@lostakova
@evjun
@jannym
@rory_g
@beduna1
@malenka3
@pavla123456789
@dominikasn
@luciza
@ajronka Díky moc za Váš čas, který jste věnovaly "mýtům" ohledně kojení. Myslím, že se LP potěší, když jich bude ve videu tolik vyvracet a objasňovat :D Asi je dáme jako video zvlášť :P
Ahoj @biciklissie
@pavlina93
@cinam
@lostakova
@evjun
@jannym
@rory_g
@beduna1
@malenka3
@pavla123456789
@dominikasn
@luciza
@ajronka video je na světě
a věřím, že v něm najdete i ty své naposlouchané povídačky 🙂 Příjemnou podívanou a děkuji za zapojení se! 🙂
Tak černé pivo se říkalo, že je na velké prsa a ne na kojení