e) Vůbec nikdy, po každé péči se leda osypu. Takže o pleť nepečuju vůbec a snažím se co nejméně se mýt i vodou, protože i ta mi pleť nadměrně vysouší.
16. lis 2020
B) někdy zapomenu 🙈
16. lis 2020
D)
16. lis 2020
Já se tedy myji jen čistou vodou a mám heslo, že nejlepší krém je žádný krém.
16. lis 2020
16. lis 2020
A) 😊
16. lis 2020
16. lis 2020
16. lis 2020
Většinou A. Někdy se výjimečně stane B.
16. lis 2020
D,když se splaším tak i C 😉
16. lis 2020
B, ale snazim se o A, kdyz mi to cas dovoli 😊
16. lis 2020
Já opláchnu obličej 2x denně ledovou vodou, to je vše 🙏
16. lis 2020
Snažím se jí věnovat každé ráno a večer.
16. lis 2020
Sú veci, ktoré si doprajem a neodpustím, takže odpoveď je A
16. lis 2020
16. lis 2020
B) každé ráno a večer
22. lis 2020

B