icon
1 / 1
avatar
16. lis 2020
avatar

e) Vůbec nikdy, po každé péči se leda osypu. Takže o pleť nepečuju vůbec a snažím se co nejméně se mýt i vodou, protože i ta mi pleť nadměrně vysouší.

16. lis 2020
avatar

B) někdy zapomenu 🙈

16. lis 2020
avatar
16. lis 2020
avatar

Já se tedy myji jen čistou vodou a mám heslo, že nejlepší krém je žádný krém.

16. lis 2020
avatar
16. lis 2020
avatar

A) 😊

16. lis 2020
avatar
16. lis 2020
avatar
16. lis 2020
avatar

Většinou A. Někdy se výjimečně stane B.

16. lis 2020
avatar

D,když se splaším tak i C 😉

16. lis 2020
avatar

B, ale snazim se o A, kdyz mi to cas dovoli 😊

16. lis 2020
avatar

Já opláchnu obličej 2x denně ledovou vodou, to je vše 🙏

16. lis 2020
avatar

Snažím se jí věnovat každé ráno a večer.

16. lis 2020
avatar

Sú veci, ktoré si doprajem a neodpustím, takže odpoveď je A

16. lis 2020
avatar
16. lis 2020
avatar

Děkujeme a posíláme srdíčka 🙂❤️

@aletheia, @calvac, @danask88, @denny27, @lmartinkova85, @megi89, @mery41, @nicedaisy, @nisulka, @oplatecka, @prajerka, @radava12, @riavais, @sebestka, @slunecnice7, @veinnna

18. lis 2020
avatar

B) každé ráno a večer

22. lis 2020