Co děláte pro to, aby byla vaše pleť zářivá, odpočatá a svěží? Dopřejete si nejen dostatek spánku a tekutin, ale i potřebnou pleťovou péči? Myslíme tím poctivé čištění, krémy, gely, séra či jiné přípravky na pleť ☺ Přiznejte se nám, jak často se věnujete své pleti a pošleme vám 3 srdíčka ❤
a) Každé ráno a večer.
b) Jednou denně.
c) Každý druhý den.
d) Pouze párkrát týdně.
Už JEN DNES se můžete přihlásit do testování unikátních přípravků Plasmakosmetika, které se díky unikátnímu urychlovači regenerace R.A.F. a vzácným krevním proteinům postarají o její regeneraci a omlazení: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/article/zkusenosti-s-plasmakosmetikou-eb9kai/ 🙂
e) Vůbec nikdy, po každé péči se leda osypu. Takže o pleť nepečuju vůbec a snažím se co nejméně se mýt i vodou, protože i ta mi pleť nadměrně vysouší.
B) někdy zapomenu 🙈
D)
Já se tedy myji jen čistou vodou a mám heslo, že nejlepší krém je žádný krém.
A) 😊
Většinou A. Někdy se výjimečně stane B.
D,když se splaším tak i C 😉
B, ale snazim se o A, kdyz mi to cas dovoli 😊
Já opláchnu obličej 2x denně ledovou vodou, to je vše 🙏
Snažím se jí věnovat každé ráno a večer.
Sú veci, ktoré si doprajem a neodpustím, takže odpoveď je A
B) každé ráno a večer

B