icon

Co děláte pro to, aby byla vaše pleť zářivá, odpočatá a svěží? Dopřejete si nejen dostatek spánku a tekutin, ale i potřebnou pleťovou péči? Myslíme tím poctivé čištění, krémy, gely, séra či jiné přípravky na pleť ☺ Přiznejte se nám, jak často se věnujete své pleti a pošleme vám 3 srdíčka ❤

a) Každé ráno a večer.
b) Jednou denně.
c) Každý druhý den.
d) Pouze párkrát týdně.

Už JEN DNES se můžete přihlásit do testování unikátních přípravků Plasmakosmetika, které se díky unikátnímu urychlovači regenerace R.A.F. a vzácným krevním proteinům postarají o její regeneraci a omlazení: https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/article/zkusenosti-s-plasmakosmetikou-eb9kai/ 🙂

#test_plasmakosmetika

avatar
16. lis 2020
avatar

e) Vůbec nikdy, po každé péči se leda osypu. Takže o pleť nepečuju vůbec a snažím se co nejméně se mýt i vodou, protože i ta mi pleť nadměrně vysouší.

16. lis 2020
avatar

B) někdy zapomenu 🙈

16. lis 2020
avatar
16. lis 2020
avatar

Já se tedy myji jen čistou vodou a mám heslo, že nejlepší krém je žádný krém.

16. lis 2020
avatar
16. lis 2020
avatar

A) 😊

16. lis 2020
avatar
16. lis 2020
avatar
16. lis 2020
avatar

Většinou A. Někdy se výjimečně stane B.

16. lis 2020
avatar

D,když se splaším tak i C 😉

16. lis 2020
avatar

B, ale snazim se o A, kdyz mi to cas dovoli 😊

16. lis 2020
avatar

Já opláchnu obličej 2x denně ledovou vodou, to je vše 🙏

16. lis 2020
avatar

Snažím se jí věnovat každé ráno a večer.

16. lis 2020
avatar

Sú veci, ktoré si doprajem a neodpustím, takže odpoveď je A

16. lis 2020
avatar
16. lis 2020
avatar

Děkujeme a posíláme srdíčka 🙂❤️

@aletheia, @calvac, @danask88, @denny27, @lmartinkova85, @megi89, @mery41, @nicedaisy, @nisulka, @oplatecka, @prajerka, @radava12, @riavais, @sebestka, @slunecnice7, @veinnna

18. lis 2020
avatar

B) každé ráno a večer

22. lis 2020